Pucca'nın kitapları hakkında ne düşünüyorsunuz?

pucca'nın kitapları hakkında ne düşünüyorsunuz? beğenen var mı?

0|1
34|17

En İyi Kız Görüşü

• Zaman kaybı...

4|0
    4|0

Erkekler Ne Diyor 17

• edebi bir özelliği yok,tadımlık niyetine okunabilir,iki kitabınıda okudum eglencelıydı,evı yakması,arabanın ıcıne etmesı hoş:P

pucca okuyan kızdan korkcan

poposuyla goğuslerıyle alıp veremedıgı ne anlamadım,gayet guzeller bence:)

aslında kendı adıyla kaydolacakmış,gercek adı sibel ışık!,ıngılızce karakter sorunundan pucca yapmış:P

babası olmak ıstemezdım

0|0
    1|0
  • Tamamen zaman kaybı. Anlamsız, aşırı derecede anlatım bozuklukları ve imla hatalarının yanında yetersiz bir dille çala kalem yazılmış "kitaplar" demeye de dilim varmıyor ya, sayfalar bütünü.

0|0
    1|0
  • Beynini kusmuk gibi boşaltan, düşüncelerini aynen olduğu gibi saçan insanlar beni yoruyor. Ben istemem ki 7/24 telepatlık yapıp ıvır zıvır duymak. Sanat işte bu yüzden var. Bir de sanatı kusmuk zannedenler var.

0|0
    1|0
  • ERGEN yazarcıkı. vakit katili.özel hayata olan ilgiden faydalanmaya çalışan vatandaş.

al şurdan kürk mantolu madonnayı oku desek kaçarak uzaklaşan burun kıvıranların,bayılarak aldıkları kitap dizisi.

çaydanlık altı kitabı.

0|0
    1|0
  • her gece bır pucca saheserı bıtırmeden gozume uyku gırmez,uyuyamam...

1|0
    0|0
  • eğer bir kitap okuyorsam birşeyler kazanmak isterim fakat cümleleri ve kurgusu yetersiz

0|0
    1|0
  • eğlenceli kafa dağıtmak için birebir bence

3|0
    1|0
  • eğer bir birey kitap okuyucusuysa eline bile almaz...dünya klasiklerinden sonra anama küfür ediyomuş gibi geliyor...

Not : çok büyük ısrar üzerine okudum bir kere...zaten yarım günde bitti kitap...

0|0
    0|0
  • Çok gereki bir kitap değil. Onun yerine daha sanatsal eseleri okumanı tavsiye ederim.

Aşka Veda

Şemspare

Kibrit Çöpleri

Mai ve Siyah

vsvs

0|0
    0|0
    • Şemspare yi alacaktım geçen elime aldım sonra başka bir kitap aldım onu bırakıp. nasıl güzelmi? bu hafta onu alayım

• Evet güzel ben beğendim tavsiye ederim. Zaten Elif Şafak imzası var.

• Mahalle dedikodusu yapan

arsız kadınların muhabbeti

edebiyatsa

onun yazdıkları da edebiyat

1|1
    5|0
  • Zaman kaybı. Gereksiz. "Eski sevgiliden intikam" amaçlı yaptığı çirkeflikleri "çok büyük marifet" "örnek alınası şeyler" gibi gösteren zayıf bir kişilik, yoksa "çok satan yazar" mı demeliydim? Kafa dağıtmak için daha güzel yollar var gençler

0|0
    1|0
    • ne oluyor ya? soran sen Puccacı değil miydin?

• Hayır.. Çok kaba buluyorum :) Sadece arkadaşların düşüncesini merak ettim.. Hem sen üzümünü ye bağını sorma :P

• üzüm yediğin bağı öğrenmek lazım :) Şimdiki ortaokullu, liseli kızların ağzı pisleşti ya, idolleri Pucca gibileri olunca çok normal diyorum

• Bence eğlenceli.

1|0
    1|0
  • o ne yaa

0|0
    1|0
  • Puccaynan sevisiyoruz ,arada zodyakli ve french ojede bize katiliyo.

0|0
    1|0
  • Tırt.

0|0
    1|0
  • fazlasıyla erotik ve hoş .. :))

0|0
    1|0
  • çok erotik

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 33

• Iki kitabını da almıştım çok ovdukleri için. Birincisini okudum ikincisini okumadım daha. Anlatımı komik ama ne dilbilgisi var ne bi' şey.

1|0
    0|0
  • dürüst bi kere.. gereksiz betimlemelere girmiyo. Okuduğun sana yabancı gelmiyo. gülüyosun. tamam usta bi yazar olmayabilir ama keyifli yani. sizden biri sonuçta. Eski sevgili olaylarını okumak eğlenceli oluyo

2|0
    0|0
    • bende kardeşimde gördüm. 14 yaşında. almış okuyor. bende okuyayım dedim.. bu zamanda evlenmeden önce yapılan cinselliği çok rahat sanki kötü bir şey değilmiş gibi anlatmasına sinir oldum. küfür ettiği bazı yerler hoş güldürüyor ama çok rahat bir kitap

• Meğer Pucca'nın ne çok okuyanı varmış, sövenlerden anladım. Hani sonuçta eleştirebilmek için de o kitaplardan en az birini okumuş olmaları gerekli. Baya yerin dibine soktuklarına göre de iki üç sayfa okumakla kalmamış epey bi okumuşlar belli ki. Yoksa 2-3 sayfayla bu kadar karalayacak kadar önyargılı değillerdir heralde..

Benim yorumumsa; eğlencelik.

2|0
    1|0
  • küçük aptalın büyük dünyasını okudum.çok hoş bir dili var sade,içten.üstelik kaba değil ama tam yerli yerinde düzeyinde.yani günlük sıradan yaşamımızla da uyumlu olduğundan sevmiştim.2.sini okuyamadım hala ama okuyacağım.en çok da feminist olmadan o dengeyi kurabilmesi hoşuma gider.

1|0
    0|0
  • çok eğlenceli.. bir bilgi ya da öğrenme kitabı değil fakat bazen böyle eğlenceli kitaplara da ihtiyacmz var diye düşünüyorum... hayat sadece öğüt veren ders veren dram olaylarından ibaret değildir.. okudum ve kahkahalara boguldum iyikide okumusum

3|1
    1|0
  • Ben beğeniyorum. Zaten kendisi de bir yazar olma peşinde değil. Benim kitabım bir sanat eseri demiyor. İçinden geçenleri kendi ağzıyla yazmış. Ben okurken eğleniyorum. O yüzden seviyorum.

2|1
    0|0
  • bir kere okumadim. ne blogunu ne kitabini. habire beni benzettikleri icin haberim var. fenalik geldi. teyzem yasinda yani.

2|0
    4|0
  • Eğlenceli ve fazla samimi cümleler olmuş: > Benim moralimi düzeltiyor. Yaşadıklarından ziyade tavırları çok komik. >

2|0
    0|0
  • Ben çok sevdim çünkü harbiden dobra dobra anlatmış. Bazen herkesin yaşadığı şeylerde var ama edebi yönden bir katkı sağlar mı dersen kesinlikle yok :)

1|0
    0|0
  • kitap degil, günlügü.

1|0
    1|0
  • çocuk kitabı gibi, hadi ergen diye yumuşatayım

1|0
    2|0
  • aşktır candır kadın benim 10 sene sonraki halim hatırladım dertlendim

1|0
    1|0
  • sıkıcı

1|0
    3|0
  • yakında okucam ınşallah merak edyorum :) arkadasım cok tavsıye ettı :D

2|0
    0|0
  • ben beenn beennn bayılıyorum yaa :) profıldende anlaşılır halde zaten

1|0
    0|0
  • Kafa dağıtıyor, alkol bile öyle kafa yapmaz.

3|0
    0|0
  • saçma sapan okuyanı hiç bi yönden geliştirmeyen yazı yığını. hitap ettiği kitle on üç yaşını geçmez..

0|0
    2|0
  • Canım sıkıldığında okurum,eğlenceli bence

1|1
    0|0
  • Eğlenceli, çıtır çerezlik. Arada böyle kitaplar iyi gidiyor.

2|0
    0|0
  • biraz abartı oldugunu dusunuyorum yınede güzel 2 sınıde severek okudum

1|0
    0|0
  • Çok içten. Seviyorum ben.

2|0
    0|0
  • kafa dağıttığı kesin:)

2|0
    0|0
  • Boş bence bu tur kitaplar da bana eglenceli gelmez.. bana bir şey kazandırdıgı yok sonuçta.. iyi yazarlarımız varken bu tur insanların kitabını okumak gereksiz bir şey..

0|0
    2|0
  • beni anlatıyor :D

0|0
    0|0
  • Eğlenceliii :3

1|0
    0|0
  • okumak istiyorum, eglenceli gibi ama para vermek istemiyorum kitaplarına. bulamazsam alacagım ama.

1|0
    0|0
  • ilgi alanım dışı. Vaktim değerli benimm

0|0
    1|0
  • baskı israfı

0|0
    1|0
  • saçma sapan dadik dundik hepsi

0|1
    2|0
  • Begenmedıgım kesin.