Son zamanlardaki tayt çılgınlıgına bir isim bulabilmiş değilim. Neden bu kadar popüler oldu?

kızlar son zamanlardaki tayt çılgınlıgının adını koydunumu ? ben duymadımda

abi bu nedir ya 7 den 70 tüm bayanlar çok sık giyiyor su tayt denen şeyi yakışıyormu bir çoğuna değil

peki bir bayanının tayt giyme sebebi ne olabilir hani kot pantolon etek şort vs bu kadar popüler diilken tayt denen şey neden bu kadar popüler oldu ?

Güncellemeler:
ilk onüç yoruma baktım ve konuyu biraz daha açma isteği duydum :d

şimdi benim kendi görüşüm insan kendine yakışanı giymeli die düşünüyorum

bakın yıllardır converse tipi ayakabılar popüler yakışan yakışmıyan beğenen beğeenmiyen içinde rahat eden etmiyen herkez sırf popülerliği yüzünden converse ayakabılar içinde telef oldular haylada olmaya devam ediyorlar :D

ikincisi ipode denen iicat ben bunada tutuluyorum arkadaş millet alıyor bir düşürüyor 275 dolar ekranı gitti maaaşın 4 te 1 :D

0|0
13|5

En İyi Kız Görüşü

• tayt sezonu açıldı mı ya? buralarda herkes şorta devam ediyor. 1 ay sonra başlarım ben de.

rahat ve şık bence

0|1
    0|1
    • geçbile kalmışsın :) hem artık kızlar kışında tatyla geziyorlar :d merak ediyorum yatarken çıkarıyonuzmu :D

• ben de genelde kışın tercih ediyorum. yatarken de pijama diye şeyler var çok şükür

• onunla gezenlerde var :d hemde pembe pamuklu cisten olanları ile :d

Kızlar Ne Diyor 12

• Ne ara açıldı tayt sezonu yahu?Ben mi geç kaldım acep?:D Şaka bi yana cidden rahat meret yani rüzgardan popom açıldı derdi yok birşey yok.Üstüne de uzun salaş giyip kombinlersen çok da hoş duruyor.Gerçi evet lömbül lömbül olan teyzeler giymesin o biraz kötü duruyor.

0|1
    0|0
  • link böyle giyenlere uyuz oluyorum taytı giyecekseniz üstüne kısa değil uzun salaş şeyler giyin. Bu ne böyle ya her yeriniz meydanda.

Kuzenimde giyiyor uyara uyara bir hal oldum gerçekten hoş değil.

1|1
    0|0
  • rahat olduğu için olabilir mi?

0|0
    0|0
    • bana sorarsan tamamen özenti bir çoğuna yakışmıyor bie

ama harbiden yakışsanlarda var zaten onlada kendini belli ediyor vucut hatları belli ediyor :)

• Herkes kendine yakışNı giymeli iki tane serserinin begendigini degil palyaco olup geziyolar sonra

1|1
    0|0
    • geçende beyoğlunda üyürüyüş yapıyorum bir mağağazanının önünde ilan gördüm alması sizden yırtması bizden

taytınızı siz alin bir yiratalim dedim arkadaş bu ne sordum taytın dilimlisi çıkmış :D

• :D ahahah

• basenleri büyük olmayan herkese yakısır bence. kış mevsiminde cok kullandıgım bir sey,çok rahat ve güzel duruyor

0|0
    0|0
  • rahat oldugu icin. bir de seksi oldugunu dusunenler var tabi. hicbir sey etegin onune gecemez ne desem bos.

0|0
    0|0
  • Kendilerine özgüven geldiği icin

0|0
    0|0
  • Tayt giyen bu aralar çok nadir. Acaba ben mi farkedemedim.

0|0
    0|0
  • Neden..bence uzerinde mini etek baya guzel duruyo..

0|0
    0|0
  • Belediyeler dağıttığı için.

0|0
    0|0
  • Tayt rahatlık ve çeşit çeşit giyme bakımından çok iyi. Kilolu kızların giymesi gerektiği en son şey diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • taytında ona göre bedenleri var die biliyorum ama giymesinler ya kimse giymesin bence bir kategorisi olmalı tayt giyenlerin

örneğimi madur gor ama

kalcası genişlere yakışıyor die düşünüyorum gerisi tefaruat :D

• E tabi bedenleri var ama tayt bu sonuçta bütün hatlarını belli ediyor vücudu güzel olanlar giydi mi çok yakışıyor.

• Tayt rahat olmasına rağmen sırf millet buna deli gibi taktığı ve takıntı haline getirip abarttığı için hiç giymedim.Hayatım kot pantolonla sürüp gidiyor yakında biri çıkıp kot giyenlerde kötü derse ne olacak bilemiyorum...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• dün akşam otobüste kızın biri yılan derisi desenli bir tayt giymişti hani Allah için yakışmış ama o kadarda iddalı bir taytı neden giydi hala merak ediyorum. Yılan gibiyim kıvranırım felan gibi bir sosyal mesaj verme gayretindemiydi acaba :)

0|0
    0|0
  • Inna kadar güzelseler giyinsinler --> link

0|0
    0|0
  • daha da bombası tayt üstü bele bağlanan kazak

0|0
    0|0
  • bence kısa şort çılgınlığıda var

1|0
    0|0
  • lütfen sadece yakışanlar giysin yaa, bizim de göz zevkimiz var de mi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...