Body building e yazıldım ama geceler uyumuyorum?

Uyku cok önemliymiş ama ben gece hiç yatmam sabah yatarım calısmalarım bosa mı gidiyor yani

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de kaç yıldır body building yapıyorum ve işim gereği sabaha kadar çalışmam gerekebiliyor fakat çok profosyonel çalışmıyorsan fark eden bir şey olmaz. Günlük 7-8 saat uykunu almaya bak. Ama en verimli uyku tabii gece saatleri.

0|0
    0|0
    • Yok yeniyim daha calsmam cok hafif diğerlerine göre bir kac soru sormak isterim o zaman yıllardır yapıosn madem en erken kac ayda kas yapılır bide diyelim kilo alamadık kaslar hic gelismezmi gerilememi olur ne olur?

• Peki teşekkür ederim bilgi için :)

• Rica ederim.

Kızlar Ne Diyor 1

• Ağrıların varsa uyuyamazsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kasların dinlenmesi gerek.. Yoksa bir sonraki idmanda tam verim alamazsın..

En azından 6-7 saat uyumaya çalış..

0|0
    0|0
  • Gelişmen yavaşlar.

0|0
    0|0
  • dert etme bnce gelişecegı vrsa gelişir dostum

0|0
    0|0
    • İnşallah kas yapmam sart cünkü baska türlü kilo alamıyorum yapım öyle ince yag tutmuyormus

• bnde de aynı sorun var olmuyor sporla alaksı yok metabolızma hzlı calışıyomuş bnde ck hıperaktıvmişm sorun o yuzdenmş..

• Alakasi yok bir sey olmaz

0|0
    0|0
    • İnsallah üzülüyorum bu duruma ama yatamıyorm düzen öyle bozuk..

• Bende yapiyorum
      Ve şu an ayaktayim program var izliyorum
      Herseyi baglama gece en az 2 3 saatlik uykun olsun 4 5 kadar oturma en gec 3

• Vücut büyüme hormonunu gece salgılar ağılığının 2 karı proteın ve gece uykusu şart kardesım

0|0
    0|0
    • 300gr dana 300 gr tavuk dört tam yumurta dan 130gr protein cıkar mi?

• 180 gram civarı yapar yeterlı sayılır ama gece uyu ve suplement olarak whey , kazeın ve creatın al derım ama para varsa tabi

• Uyku kalitesi zayif olur dostum biraz etkiler... kac saat uyudugunda onemli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...