Tam barışıyoruz o gün güzel geçiyor ertesi gün tam bir kabus. Bir erkek neden yapar bunu?

şiddetli kavgalar etmemize rağmen özleme dayanamıyoruz barışıyoruz yine öyle oldu dün çok güzeldi oturduk temiz havada sarıldık öylece oturduk ama bu sabah uyandım bi baktım benzsiz geçirdiğin günlerin hesabını istiyorum diye mesaj alttan aldım altttan aldıkça mesajlar yağdı beni terkedip ben mahfolurken mutlu oldun diye halbuki yok öyle bişey beni terketmeye mecbur etti sürekli üçük şeyleri bütüp her günü mahfetmesi yüzünden gittim şimdi gelmş bunları diyo madem bu kadar zoruna gitti niye dün demedin be çocuk neden hep bu oluyo sonradan mı jeton düşüyo amacı ne anlayamıyorum :( :@

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Cahil neden diye sor çünkü aklı iyi gelişmemiş insanlar olayları kafalarında öyle bir hale sokarki düşündügünün gercek oldugunu sanmaya başlar yani şizofren de denebilir bırak onu daha az başın agrır.

0|0
    0|0
    • evet şizofrensin demiştim bu yüzden kıyamet kopmuştu ama gerçek kızlar üzüldğnde ayrıldıklarında kndilerini kötü hisseder kendime bu yüzden baktım diyorum yok neymş bn ayrılmışm kendime bakmışm falan filan anlama kıtlığı var bazen o kafasını tutup yere çakasım geliyo

• Anlatma anlamaz o ikna olmak için seni dinlemiyoki ikna olmamak için konuşuyor onu azarla kendine gelsin gelmez ise ozaman "hak ile etmeli tektir,tektir ile uslanmayanın hakkı kötektir" sözününe kulak ve derim herkes haddini bilicek ben dahil nilmez ise nekadar seversen sev bir aşkta hoşgörü yoksa o aşk sadece isdırap verir sengili arkadaşım saygılar.

• ne güzel yazmışsın yorumuna sağlık çok haklısın arkadaşım sagolasın

Erkekler Ne Diyor 6

• anlaşılan boş zamanınız çok ve birbirinizle uğraşmaktan başka bir probleminiz uğraşınız yok

0|0
    0|0
    • yok çalışıyo işe sokturtturdm zorla ki çalışsın yazmasın özleyelm o zman kymetmi anlar diye ama yok iştede brkmıyo telefonu

• o zamn daha hala kafa yapısı olarak çocuksu hareketler sergiliyor zor bir ilişki kendini düzeltmezse ilişkinizi gözden geçireceğini söyle

• Neden tartıştığınızı çok iyi biliyorum sevgilinin derdi belli o herşeye sorun çıkarıyo hep ter çünki azgın yanlış anlama ama cinsel hayatınızın olmadığını düşünüyorum senin ilişkiye girmek istiyor sende istemiyorsun tek sorun bu bunu hallederseniz sorun kalmaz.

0|0
    0|0
    • bir keresnde imam nikahı yapalım dedi kafasında kırıyodum telefonu bana ters sırf bu yüzden mi yani bu yüzden mi ufak şeylerde bile büyük tartışmalar çıkarablyo

• O daha kötü işte o şuanda sekse aç ve çok istiyor ona bu isteğini vermezsen veren birini bulduğunda seni zaten terk eder merak etme sende madem bu kadar saf ve temiz sin hiç kirletme kendini ayrıl ondan sende öyle birşey istediğinde.

• boyu devrilsin öyle bişey yaparsa iş yerinde bi kız var zaten öyle :( neden böyle ya benim ilk çıktığm kmseyle çıkmıyodum 21 yaşındaym ama böyle olcağını tahmn etmiyodm çnkü Allahn korkan biri ama iş buna gelnce korku kalmıyo blseydm böyle hiç yaparmıydm kndme bunu :(

• Sevgilinin piskolojisi bozulmus bence. Onunla bulusup neden böyle yaptigini sor. Onu dinlemeye calis. Eger böyle yapmaya devam ederse bas tekmeyi.

0|0
    0|0
    • inan dayanamıyorum artık ne kadar sevsemde yaptrcak sonunda bana bunu defalarca pskologa gtmeyi teklif ettm ondada tartıştı

• Sakin calismamazlik gibi birsey yapma. Birbirinizi anlamaniz gerek. Dürüst olun ve bu durum hakkinda konusun. Neden böyle davraniyorsun diye sor. Bensiz gecirdigin günlerin hesabini ver derken bunun altinda "güvensizlik" yattigini düsünüyorum. Cok seviyorsan ona sana güvenmesini sagla zamanla düzelir.

• gvdğni söylüyo ben ayrıldığımda acı çekmemşm üzülmemşm bunu diyo bana çalışmamazlık yapma gibi bi lüksüm yok aileme veriyorum aldığımı çalışmak zorundayım bunu bldği için kesti sesini bu konuda

• azgın bir teke böyle saçmalıklar yapar uzak dur

0|0
    0|0
    • off :( napıcam ben şimdi ayrılıncada olmuyo

• ilişkilerde bir birini değiştirmeye çalışmak yanlış ve beyhude bir cabadır. Kafana yatıryorsa devam edersin yatmıyorsa bırakırsın. İkinizde stres yapmamış olursunuz

• ne bileym değiştrmek değilde düşüncelerinin olgunlaşmasını istedm ve bekledmm

• Sizin ilişki çıkmazda.

0|0
    0|0
    • :( öyle gibi görünüyo artık ypck bişeym yok bktm ya bıktım o kadar bıktım ki tanımadığım insanlara bile derdimi anlatmak istiyorum ne olur sanki güzelce yaşasak 3 günlük dünya ne istiyolar haram ediyolar ben onla mutlu olmaya çalıştıkça mutsuz olmuyorum neden ya anlamıyo bu çocuk çekip gidicem bitiricm tamemn o zman çok mu iyi olucak bende üzülücem oda çıkmazdayız gerçekten

• kesin gece uyurken popo açıkta kaldı...

şimdi bunun hesabını soruyo

:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• beyın olarak olgunlasmamıs bence..

0|0
    0|0
    • evet olgunlaşmamş

• bizdki hiç bitmeyen şey :S:(

• Kendine yediremiyordur belki buluşalım de yüzüne söyle bunları bakalım ne dicek

0|0
    0|0
  • Sen seviyorsan alttan almaya devam et gönlünü al elbet sıra sana da gelecek..

0|0
    0|0
  • çok yorucu bi ilişki... şahsen istemem

0|0
    0|0
    • çok ondan ayrıldığımda topuklu giymşm diye neler diyo şimdi neymş ondan ayrılıp hayatıma bakmışm bi tek kardeşlerimi hafta sonu gezdiremeye çıkardım diye bunu diyo bana aklım almıyo

• nasıl değiştiricem bazen o kadar bunalıyorum ki şuan hatta öyleym diyorum çekip gideym bidaha yüzüne bakmaym

• hayatının güzelliklerini o çocuga baglamaktan vazgeç, onsuz güzel bişiyler yap

Yükleniyor...