Bakın hele? Herifler karılar?

Haftada iki kez yüzmeye gitsem 3 saatligine vücudum sıkılaşır mı? Yemegi istedigim gibi yesem fazla kaçırmadan lütfen aklı olan cevap versin.

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• olur evet.3 saat bile çok fazla 1 saat yeter

0|0
    0|0
    • Emin misin

• sağol canısı:) iyi geceler

• Iyi geceler gülüm

Erkekler Ne Diyor 17

• eğer istediğin ideal kilondaysan formunu koruman için yapabilirsin. ama kilom fazla diyorsan ideal kilona gelene kadar rejimle birlikte yüz

1|0
    0|0
    • Buda güzeldi mantıklı neden peki?

• rejim yaparak. metabolizmayı şaşırt. Yüzerken vücut depoladığı yağları yakmaya başlayacak. bir süre sonra fazla kilolar gidecek tahminen 3 ay. bu arada istediğin gibi vücut sıkılaşacaktır. 3 aydan sonra istediğini yiyip içebilirsin. ama yüzmeye devam etmek şartıyla. başarılar

• Evet sıkılaşır fakat düzenli yapmanız gerekir

0|1
    0|0
    • Yemek düzenimi degistirmesemde olur diyorsun?

• Hayır tabii ki fakat en iyi vücut sporu yüzmedir.

• Olur bence sonucta zayıflamak icin degil skılaştırmak icin

• Herifler karılar ne demek la öyle odunluk tek erkeklerde değilmiş meğer siz kadınlarda da ağır odunluk varmış..

0|1
    0|0
  • he he olur

0|0
    0|0
  • Sen 3 saat yüz ve sonra 3000 kalorı bırden yemek yeme bırşey bılmıyorum sabah gh seviyesi yüksek olduğunda hiçbir şey yemeden ne yaparsan faydalı olur fakat ağırlık çalışmadan sıkılaşamazsın ayrıca vücut yağ oranın %18 altı olması lazım bır bayan ıçın

0|0
    0|0
    • Biraz benim dilimden anlatsan türkcem pek düzgün degil

• Vücut Büyüme hormonu salgılar bu hormon yağ yakmaya en çok yardımcı olan hormonlar'dan bır tanesıdır, ve bu hormon aç karnına salgılanır basit yöntemler uygulaman lazım hafif kardiyo ve kalori dengesi bu kadar ve bu yöntemle yağ yakarsın ama toparlanma ıstıyorsan ağırlık çalışman şart en güzel spor senin için Cross fıtt

• Peki tesekkür ederim :)

• Spor hocası olarak burada sabahtan beri millete aynı şeyleri anlatıyorum ben anlamadım nasıl bir yermiş bunu uzun uzun anlatmam lazım

0|0
    0|0
    • Ee anlat bana bir zahmet allahini peygamberini seviyorsan 😂😂

• Ne kilosu ya yok kilo milo amacıö vücudu sıkılaştırmak

• Peki sadece yüzerek vucudunu sıkılaştıramasın yani aynı zamanda mekik şınav'da çekmen lazım ki yüzdüğünün bir faydasını gör ayrıca protein tozu ve amino asit ile de besleme yapmalısın ki yırtılma olmasın ayrıca sabah yürüyüş yapıp bol bol'da su tüketmen lazım vucudun yüzerken yorduğunu bir şekilde tekrar ona vermen lazım protein tozunun amacıda bu zaten amino asitte kas yırtılmalarına karşı önlem ve tetbir alma amaçlı kullanılmalıdır. ilk 15 gün dediklerimi yap fark ederse farklı bir programa geççez.

• Akli olan cevap versn demssn ama.
    Aklin olsa bu soruyu sormazdin zaten.
    Ayrica burada diyetisyenler, docentler, doktorlar yok..
    Sordgn soruyu ona gore sor.
    Evet ben sikilasir desem skisilacak mi yani.
    Beyninizi kullann lutfen.

0|0
    0|0
  • taşş gibi olursun taşşşş :))

0|0
    0|0
    • hafif espiriyle cevap yazdık akılsız mı olduk.. neyse bir şey demiyorum devam et..

• Olmaz bosuna kürek çekersin :))

0|0
    0|0
    • Bayan dikkatını çekerim ben acı gerçekleri sòylüyorum size...

• Ulen yarin diyorum yarin allahın zır cahili kafan güzelmiş ne içtiysen aynısından banada zuhahahaha akikoko :))))))

• Manyak insan gin daha yeni bŞladı geri zekalı bebler de bu saate uyumaz

• Sorduğun sorunun cevabını biliyorsun

0|0
    0|0
  • Yüzmek ideal bir spor

0|0
    0|0
  • Sen psikologa gıt once aklını sıklaştır geri

0|0
    0|0
  • 1,5 saatlik seanslar var 3 saat yok

0|0
    0|0
    • Derken

• Eyvallaj canım😄

• Şükür kurtulduk :)

• Gülüm o hemen olucak iş değil :D Kolay sanma :D Faydası olur

0|0
    0|0
  • Herif demesen iyiydide yüzme tavsiye edılen bı spor vucut icin iyi sonuc alırsın

0|0
    0|0
  • Balinalar nerde yanlıs yapıyo o zaman

0|0
    0|0
  • bu nasıl kaba bir hitabet şekli odun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ekmek yeme. Tuz atma. Şeker kullanma.
    olur.
    at gibi olun.

0|0
    0|0
  • O Nasl bir hitap seklidir vücudundan önce ağzındaki dilini kurtar kiz

0|1
    0|0
  • Olur.

0|0
    0|0
  • Istedigini yersen yerinde sayarsin sadece

0|0
    0|0
  • Yuzme diger sporlara gore 2 kat etkili canm benm gorursun faydasini ama yemegi cok abartma

0|0
    0|0
    • Evet öyle diyorlar zaten zayıflamak amaçlı istemiyorum vücut sıkılaşması için cınm :) o yüzden yemegin pek bir önemi yok sanırım? Olsada fazla iştahlı sayılmam

• Umarim istedigin gibi olursun :)

• Tesekkür ederim:)

• Sıkılaşır tabii

0|0
    0|0
Yükleniyor...