Bevgilim eski nişanlısına döndü. Ayrılmalarını istiyorum, ne yapabilirim?

Sevgilim eski nişanlısına döndü...kız ona hata yaptıgı halde...bana onu sevmiyorum ama onunla olmak zorundayım dedi kafam çok krışık..o kıza tüm ilişkimizi anlattım ama kız banamısın demedi ama ona soğuk davranıyormuş...ayrılmalarını istiyorum ne yapabilirim mantıklı yorumlarınıza ihtiyacım var:((

kız farklı bir şehirde..biz aynı şehirdeyiz...

Güncellemeler:
onu sevmediğini söyledi bana..bazen birlikte olmak için sevmek gerekmiyormuşşşş...

0|0
6|14

En İyi Kız Görüşü

• Canımm bırak beddua etmemen için,hala seni seviyor olduğunu düşünmen için,sana da kapıyı kapatmamak,açık kapı bırakmak,eğer yürümezse ''artık mecburiyet kalmadı seninim'' demek için,mecbur kalmış gibi yapmak niyetinde...

Eğer tavsiye istiyorsan kesinlikle mecburum kısmına takılma.Sakın güvenme,bildiğin oyun oynuyor.Bizim Türk kadınlarında bir huy vardır;sevgilisi,eşi yanlış yapsa bile ona konduramaz.Seviyorum demişti der durur.Mecburum falan demiş ya eğer söylediklerine o kadar güveniyorsan,o zaman o da hiç bırakıp gitmezdi seni.Demek ki güvenmemek gerekiyor.Canım sakın muhattap olma.Bak gör eğer mutlu olamazsa geri sana bu sebeplerle geri dönecek.Belki bir yalan uyduracak,işte şu sebepten mecburdum,bir iki damla göz yaşı dökecek,senden bunca zamandır ayrı kaldım,çok üzgünüm,tekrar deneyelim falan...

Bunu neden mi yapıyor hemen söyleyeyim : O kızda aklı kaldı,acaba bi daha denesek olur mu,yapabilir miyiz diye düşünmüş.Seni de kaybedesi yok,eğer olmazsa zaten seni yedeğe koymuş.Kaybedeceği bişey olmadığını sanıyor...

Bu sana yapılacak en büyük hakarettir.Kesinlikle taviz verme.Eğer kinlenmekte zorlanıyorsan şunu düşün : ''başkası,eski nişanlısı için seni terketti,elinde seni oyuncak etti'' ...Sen sessiz kalarak o çocuğu kudurtacaksın bak görürsün.O nişanlıyla da uzun sürmez bence.Eğer bittiyse vardır onların da bir sebebi.Eski sökük dikiş tutmayacak...Sen de keyiflice o çocuğun haline güleceksin...

0|0
    0|0
    • onunla mutlu olamayacak olamazda benim ahımı aldı bunu kendiside biliyor...ben sessiz kalcam artık napim..

• şımarıklık gibi olmasın ama çok teklif geliyor,reddetmek zorunda kalıyorum dostum ya.

• peki sağlık olsun canım:))

Erkekler Ne Diyor 14

• ya böyle iki yüzlü, uşkuruna düşkün erkek bozuntularının peşine niye düşersiniz. anlamak mümkün deği..? ya beni sevmeyeni, beni bırakanı daha yüzünü görmemek üzere ayrılırım kafamdanda silerim.. bu aşklardan meşklerden bişey anlamıyorum... :((

0|0
    0|0
    • o bnden ayrılmadı bn ondan ayrılmıstım...

• güzelde o zaman sen niye. pişmiş aşa su katıyorsun ? bulunmaz bursa kumaşımı ?

• Bu türden olaylara mümkün olduğunca mantıksal bakmakta fayda var. Duygularını ve yaşadıklarınızı bir kenara koy önce ve aklınla tart herşeyi. Bir adam var, seni sevdiğini söylüyor ama başka bir kadına gidiyor. Olayın en çıplak gerçek hali bu. Demek ki o dam seni sevmiyor gerçekten. Eğer gerçek bir sevgi ile bağlı olsaydı bunu asla yapmazdı. Sana düşen bu mantığı kendine kabullendirip, seni gerçekten seven ve başka kadına gitmeyecek biri ile olman.

0|0
    0|0
  • Hayır Hayır buna inanma , o kızla zorla birlikte olmak durumunda değil , aksine ona bağlı ve sana bunu söyleyemiyor cesaret edemiyor , kıza da herşeyi anlatmışsın artık kız onu istediği gibi yönlendirir , aman diyim bulaşma , ikisi bir evirir çevirir seni . Aman ...

0|0
    0|0
  • buzdolabını açıyoruz bir sürahi soğuk su alıp afiyetle içiyoruz. içimizde ki yanma hissi geeçene kadar kimseye bulaşmıyoruz... lakin kısa bir süre sonra (belki kısadan biraz daha uzun olabilir) içindeki yanma hissinin geçtiğini farkediceksin.. o zaman git kendine yeni sevgili tutarlı seni sevebilicek birisini bul... şimdilik ziktir et eski sevgilini.. benim başıma gelenleri duysan heralde ağlarsın

0|0
    0|0
  • farketmez demek ki , sevgilin o kızı seviyormuş, sen ne yapsan boş, sana dönsede kalbi onda, onun için boşa kürek çekersin

0|0
    0|0
    • bana onu sevmediğini söyledi..bazen sevmek gerekmiyormuş birlikte olmk için..

• tabi sevmediği için ona gitti , tipik yalan mecburmuş hikaye bunlar. seviyor ki ona gitti

• yuva yıkanın yuvası olmaz, girme insanların arasına.

0|0
    0|0
    • ne yuvası ortada yuva yok ki..onu sevmiyor bile...

• bunu bilemezsin, olmayacak değil sonuçta, benim söylediğim bir atasözü, anlamı ise; iki kişinin arasını bozacak olursan senin mutluluğun sana çok uzak olur.

• bence ikinizi de seviyor ama o kızı daha seviyor senin yapacağın en doğru şey sevgilinle ayrıl senden başkasını sevmeyen biriyle takıl

0|0
    0|0
  • Demekki eskisi vermiş.

0|0
    0|0
  • sana yalan söylüyor istemedikten sonra ne olursa olsun onunla olmazdı,kız hangi şehirde siz hangi şehirdesiniz

0|0
    0|0
    • o kız dogudaa..biz istanbuldayız..

• çocuk asla dürüst değil seni çok iyi anlıyorum ama sevdiğini söyleyemiyor inan bana bu böyle,eskiyi unutamadı

• inanırmısın aynını yaşadım ben,ekle beni

• Diğer kızın bekaretini almıştır o yüzden evlenmek zorundadır yada kız hamile olabilir eğer sende verseydin çocuğa başkasına gitmezdi.

0|0
    0|0
    • bnce o kızla birlikte oldu arada ailelerde var bu yüzden mecbur kalmış olabilr mi?

• Kesinlikle durum böyle bişeydir sen uzakdur o çocuktan artık ayrıl bence.

• Bence onu seviyor , senide yedekte tutmak istiyor salla gitsin erkek mi yok.

0|0
    0|0
  • teşhisi koydum diğer kız hamile.

0|0
    0|0
  • Yalnında bukadar büyügü sakın inanma başka birşey var senden saklıyor.

0|0
    0|0
  • Kızı kaçır o zaman.Pardon erkeği kaçır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kusura bakma sen bu adama hemende inanaıyorsun...kaçıncı yüzyıldayız biraz mantıklı düşünün...kimse kimsenin yanında zorla durmaz..arkadaşın sana çok güzel bir yaln söylüyor inanama.istese bi dkdA terk eder onu böyle bahaneleri ben çokk duydumm...bence inanma.aklıca ben seni seviyorum ama mecburum moduna koyuyor ki seni de yedekte bulundursun die.erkek değilmi.koysun yumruğunu ortaya sevdğim kızı alacam der hiç kimsede bir şey diyemez..senin durumun açıkça ortada seni kandırıyor bence yol yakınken unut onu ve bir daha seni aramamasını söyle.yoksa en acı çeken sen olursun ona göre..

0|0
    0|0
  • Seni severken eskiye dönüş yapmışsa, seni sevdiği yalan. Neden ayrıldığı birine dönüş yapsınki insan. Sadece senide elinde tutmaya çalışıyor olabilirmi? Bence kendi hallerine bırak ve kendini toparlamaya bak. Giden gitmiş zaten ayırsan ne değişecekki?

0|0
    0|0
  • ne gerekiyormuş ne mecburiyeti varmış

0|0
    0|0
  • boşuna uğraşma gittyse gitmiştir.

0|0
    0|0
  • eski nisanlasına neden döner ki insan .

0|0
    0|0
    • bilmiorum deli olcam yaa..onu sevmediğini söyledi..hata yapıorum dedi..

• bırak sen bu cocugu sacma sapan isler mi yapıyor yalanlar mı söylüyor artık neyse ona dönmüs iste

Yükleniyor...