Kavga ettiğimizde sorunun takıntılarımdan kaynaklanıp kaynaklanmadığını anlamak için alttan alıyorum. Doğru mu yapıyorum?

kız arkdaşımla her gün kavga ederdik benim takıntılarım yüzünden sorunun tamamen benden kaybaklanıp kaynaklanmadını anlamak için sakin davranıyorum hep alttan alıyorum aşkım demese bile aşkım diyorum seni şevvıyorum demese bile ben diyorum mesaj atmasa bile ben atıyorum souk olsada sıcak oluyorum sıcak davranıyorum terslkese bile haklısın hayatım özür dilerim diyip geçiyorum sizce dorumu yapıyorum hep ben sakinlik gösteriyorum o üsste çıkıyor ve soukk oluyor bazen haber vvermiyor yaptı syleri gibi sizce yanlışmı doğrumu yapıyorum

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle yanlış yapıyorsun. bu yaptığın belki başlarda hoş gelebilir kız için ama zamanla artık sıradanlaşacak ve sende dayanamayacaksın. daha sonra sen eskisi gibi olduğunda sorunlar daha da büyük olacak. ve o kız bu zaman zarfında senin cepte bulunduğunu düşünerek yeni aşklara heyecanlara yelken açmayı düşünebilir. sonuçta buda sıkıcı bir olay haline gelir bir süre sonra. herşeyin bi dozu var arkadaşım. sen o dozu fazla aşma.

0|0
    0|0
    • ama ben souk davranınca sen bana souksun dıye bılıyor terssin bıktım snın sınırlı tavırların hallerinden diye biliyor ben nabım ıyı konusuyorum olmuyo kotu olmuyo bune ya :S

• şimdi dedim ki seni seviyorum diyorum sevdını solemıyorsun . bu sabah haber vermemişssin dedim ne sacmalaıyosun ya sennnn dedi ve dogruları soluyorum dedım kaan kapa cenenı cok sınırlendım şu an dedi . bende dedım bıktım umursamazlından artık yeter adam olana kadar mesaj atma mesajda bekleme bb dedim adam degilim oylemı dedi mesaj atmıcan yanı dedi . sen bilirsin dedi ne diyim şimdi ben allaha havale ediyorum . birde şu an unide.

• bu kız ya senden sğudu baska birini buldu yada büyük bir soruu var sennle paylaşmıyodur bence.

Kızlar Ne Diyor 1

• arpayı fazla kaçırma derim ben. ara sıra sen de ulaşılmaz ol. nasılsa cepte diye düşünürse sana olan ilgisi azalabilir.

0|0
    0|0
    • dedım gibi olmuyo işte cok iyi davranıyorum olmuyo kotu davranıyorum olmuyo nabcamı sasırdım.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...