Kahvaltı bile yapamadım...

Bugün kapıcımızın hanımıyla ,annemin konuşmalarına kulak misafiri oldum. Resmen şoktayım.Annem,hayırdır bugün çok bitkin görünüyorsun? Aman ya boşver zaten benim bahtım kara falan filan dedi, ama annem ısrar edince anlatmaya başladı.Doğumu evde yaptığını ve bebeğin içinde bulunduğu keseyle beraber doğum artıklarını kaynanasının köpeğe yedirdiğini söyledı ,şoktayım ya bu nasıl bir igrençliktir böyle :( kahvaltı yapamadm valla.Neyse bunun bir büyü olduğunu düşünüyor ,kaynanası falan onu hiç sevmezmiş.Şuanda 18yaşnda bir kızı var ama hamile kalamıyo hep düşük yapıyo .Sizce bu nedir ya bilginiz varmı?

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

Kızlar Ne Diyor 8

• Olayın 18 yıl önce gerçekleştiğini görüyorum. O dönemde hastane vs olayı malesef hak getire. Bu olay büyük ihtimalle ücra bir köyde geçmiştir ve doğum artıklarıda sanırım başka şekilde imha edilemiyordur. Hala köylerimizde yaşanıyor bunlar. Bence çok yadırgamamak gerekli. Allahtan bebeği almışlar :)

1|0
    0|0
    • Hala varsa oyle seyler insanlık hic akıllanmıcak

• Ama bunu doğal bişeymiş gibi savunman yanlış olur

• Hayır savunmuyorum. Sadece şartlar okadar ağır ki çözüm bulamıyor insanlar.

• Gözüm 2 metre açıldı bunu yapan kadın insan mı ? Analar neler doğuruyor ya. O doğacağına taş doğsaymış daha iyiymiş.

1|0
    0|0
  • Balam dunyanın düzeni çok bozuldu:)))

1|0
    0|0
  • Eyvallah bende yapamayacağım sanırım...

1|0
    0|0
  • Hangi devirde yasıyoruz bu nasıl bir cahilliktir!

1|0
    0|0
  • bu ne ya niye yazdın bunu buraya

0|0
    0|0
  • Anlayamadığım şey çocuk ne olmuş onudami köpeğe vermis

0|0
    0|0
  • Bebeğide mi köpeğe vermiş?

0|0
    0|0
Yükleniyor...