Zayıflamak için çok az zaman var acaba başarılı olur muyum?

zayıflamak istiyorum 6 kilo fazlam var. bayrama kadar vermm lazım. ekmeği kestim. şeker kullanmıyodum zaten. sabahları aç karnına spor yaıp su içiyorum. ayrıca bir bardak limonlu suyuda ihmal etmıyorum. gündüzleri yarım saat 45 dakka yürüyüş yapıyorum. bol bol su içip güzel yemegimi yiyorum makarna pilav hariç. sizce verebilirmiyim..

Güncellemeler:
günde 7 8 saat uyuyorum okula gıttıgım ıcın daha az uyumak gıbı bı ımkanım yok derste uykum gelıyo sonra
akşam 5 ten sonra bişe yemiyorum zaten kola falan kullanmıyorum uykuyada dıkkat edıyorum verırım gıbı gelıyo

0|0
10|22

En İyi Kız Görüşü

• Gel beraber zayıflayalım yuruyuse cıkalım hergun :)

0|0
    0|0
    • bn cıkıyorum zaten :)1 saat 1bucuk saat yuruyorum

• Nerde yuruyosun geleyım :)

• çapadan beyazıta yuruyorum gel .d

Erkekler Ne Diyor 22

• Pilav, Kurufasulye ve her türlü baklagili de komple bırak. Protein ağırlıklı beslen. Kilolar gidecek.

0|0
    0|0
    • 8 saat uykunu azaltma. Bir de öğle yemeklerini atla. Sadece sabahları ve akşamları ye. Böylelikle vücut daha fazla yağ yakmak için zaman kazanmış olacak.

• sabah ve akşam yiyorum oglen yemıyorum

• aynısına bende başladım ama sabah kahvaltı yapmassam işte çok halsiz düşerim...

spora gidiyorum ama iki günde 1 25 dk hızlı tempo yürüyüş 20 dk stepper...

limonlu su ne işe yarıyor acaba hoca iç demişti?

günde 2,5 litre su içiyorum her yemekten önce ve sonra 2 su bardağı su içerek...

akşam yemeğini kısarsan daha hızlı olur gibi

0|0
    0|0
    • bılmıyoum ama sabah yataktan kalktıgım gıbı ıcıyorum bıde aksam yatmadan

• tahipteyim hanfendi :)

• peki :)

• Ekmeği kes. Tuz, şeker, un, yağ ve karbonhidrattan uzak dur. Sebzelere ağırlık ver. Bol bol ılık su tüket en önemlisi sabah kalktığında aç karnına iç. Bu süre zarfında yemek yememezlik yapma tabi. Günde en az 45 dakika yürüyüş ve evde de egzersiz yaparsan, dans edersen verebilirsin 6 kilo olmasa bile en az 3 kilo verirsin. Bir sporcu olarak sana tavsiyem.

0|0
    0|0
  • Verirsin ama dikkat et aşırıya kaçırma sonra sağlığından olabilirsin :)

0|0
    0|0
  • dukan dıyetı var bu ara çok yapan var ve yapanlardan duyduygum 1 ayda 9 kılo falan verıyolar..midenı cok aç bıraka meyve ye

0|0
    0|0
    • dukan dıyetı ıcın mıde bulandırıcı denılıyo ya ac kalmıyorum gecen hafta 2 kılo vermısım :) hareket ıle

• zayıflamada en büyük etkenlerden biri de vucudunu beyninle yönetmek ki kendini psikolojik olarak hazırlamaktan geçer, önce inanman gerekli sonra bir bakmışsın kilolar gidiyor

1|0
    0|0
  • Bunlara ek olarak kola meyve suyu gibi şekerli sıvı gıdalardan uzak dur. + akşam 7 den sonra kuru yemiş dahil ağzına hiç birşey değmesin...

0|0
    0|0
    • 5 ten sonra bişe tüketmiyorum

• aynn oyle .d

• Hızlı Kilo Verme Kardeşim Ben 2,5 Ayda 21 Kilo Verdim Şimdi 5 Kilosunu Geri Aldım Çabuk Verirsen Çabuk ALırsın

0|0
    0|0
    • o ıradeye baglı ıradenı kaybedersen yavas verıncede alırsın

• garanti bir yol var ama kimseye tavsiye etmiyorum.

Yağsız tuzsuz haşlanmış prinç ye bak bayrama kadar 6 kilodan daha fazlasını verebilirsin

0|0
    0|0
  • ne için çok az zaman var, düzenli plates derslerine gidebilirsen istediğin vücuda sahip olursun

0|0
    0|0
  • sen aclıktan ölmede bosver kıloyu fılan bacım

0|0
    0|0
  • deneyelim görelim... bende başladım...

0|0
    0|0
  • bayrama kadar 6 kilo veremezsin.o kadar dert etme kendine yavaş yavaş kilo ver daha sağlikli olursun

0|0
    0|0
  • çok rahat bir şekilde verirsin, 2 günde bir yaptığın yürüyüşü en az 10 dk arttır... 1 hafta sonra zamanı 30 dk ya çek ve tempolu koşuya başla... ve gene zaman arttır

0|0
    0|0
  • Kadınların bu konudaki hırsına hayranım gerçekten.Eminim başaracaksın sakın vazgeçme.Bu şekilde gidersen verebilirsin enazından 4-5 kilo

0|0
    0|0
  • bu kafayla gıdersen kend metobolızmanı bozarsın sakın kılo vereyım dıye hastalıga kapılma bu kısa zamanda mumkun degıl ama bıraz zayıflarsın tabı yanlız dedıgım gıbı asırıya kacarsan hatalanırsın dengen bozulur

0|0
    0|0
  • bayramda mankenlik seçmeleri mi var?

0|0
    0|0
  • senin iradene bağlı tabiki olursun.bayrama daha çok var.

0|0
    0|0
  • öğlenleri yemek yemeyi bırak yalnızca iki öğün ye akşam 7den sonra hiçbir şey yeme o zaman olabilir.

0|0
    0|0
  • İstersen başarılı olursun.

0|0
    0|0
  • Verebilirsin bence

İnanmışsan herşeyi yapabilirsin

0|0
    0|0
  • inan bana çok kısa sürede harikalar yaratabilirsin .. ayıptır söylemesi bana kafayı takan bir kız vardı yüzü inanılmaz güzel , ışığa göre yeşil mavi oluyor gözleri .. burnu dişleri kulakları... sanki allah özene bezene yaratmış .. ama gel görki beli 115 cm idi ... ve sırf bana daha güzel görünmek için 6-7 ay içerisinde 74 cm'e kadar indirdi belini .. şimdi bir görsen kızı ..

0|0
    0|0
    • aynn oyle kafaya koyunca kadın mılletı yapar ee senın hatun artık güzel gorunuyo ıse kacırma derım :)

• benımde yuzum guzel aynn senınkı gıbı ama 6 kılo yuzunden ıı gorunmuyorum

• 6 kilomu :S 6 kilo dediğin nedir ya hiç kafana takma bence , çok rahat verirsin o 6 kiloyu

Kızlar Ne Diyor 9

• Bayrama kadar 6kg veremezsin, daha doğrusu sağlıklı bir şekilde veremzsin.

Zamana bırak 1-2 ay içinde çok sağlıklı bir şekilde verirsin.

0|0
    0|0
  • dukan diyetiyle kısa sürelerde fazla kilolar veriliyo ama sağlıklı değil diye biliyorum bi araştır istersen

0|0
    0|0
  • gangnam style dansı yap .D

1|0
    0|0
  • zaman kısa bu kadr kısa zamanda kenedene fazla yüklenme bide uzmandan yardım al mutlaka.

0|0
    0|0
  • Almased Türkiye'de satiliyormu bilmiyorum mutlaka aksam öğünlerini bunu içerek yağ yakıp 5 kilo verdim sağlıklı bir sekilde.. Ve o kiloları almadım yalnız tadı bebek maması gibi :-(

0|0
    0|0
  • Verebilirsin ama sabahlari mutlaka kahvaltini yapmalisin..her hafta 1 kilo zayiflarsan saglikli olur..zate

0|0
    0|0
  • verirsin ama beklediğin kadar olmayabilir.

0|0
    0|0
  • 6 değil ama 4 kesin verirsin bu da bi başarı

0|0
    0|0
    • yanı tabı .d 4 5 kılo verıyorum ayda zaten bn 6 istiyorm ya

• Adacayi ic maydnz suyu bide :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...