Siz böyle bir şey fark etseydiniz ne yapardınız? :)

Geçen gün bi kız arkadaşımdan bilgisayarınız aldım format amaçlı driver CD'lerini ararken çanta da driver CD'lerinin hemen yanında ped buldum hiç dokunmadan format atıp verdim acaba fark ettimi ya da siz olsaydınız ne yapardınız utanma filan :)

Güncellemeler:
Kızlar farketseydı unuttugunu utanır mı falan anlamında hala anlamayanlar varmıs
yanlıs yorumlamayalım yanı sacmalayacaksan yazma duzgun cevap yaz :)

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Her kızın kullandığı bir şey, gayet normal. Benzeri şeyler başıma birkaç kere geldi ama utanmadım, bozuntuya da vermedim :)

0|1
    0|0
    • Acaba o utandı mı acaba :) bırı su alt yorum yazanı atsın sıteden :D

• Fotoğrafın mükemmel :D

• :D:D:D:D:D krize girdim

Kızlar Ne Diyor 3

• O devir çoktan geçti ya.

0|0
    0|0
  • Neden utansın ki ya gayet doğal bir şey bu.ha bir şişe su bulmuşsun ha ped..

0|0
    0|1
  • utanilicak bisey yok ki anlamadm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• İstem dışı oha,çüş gibi şaşırma ünlemleri ağzımdan pırtlardı ama görmemiş gibi davranırdım verirdim geri cd kutusu ile beraber.

0|0
    0|0
  • 40 yıllık abazayım ama bu konuda ne yapıcağımı biliyorum vurun lan şunu.

0|2
    0|3
    • Arkadaşım ben kızlara sordum orda oldugunu farkedınce utanır mı gıbısınden anladıgın seye bak bellı abaza oldugun zaten

• :D:D:D:D olm siz şakamısınız lan asdadsad 40 yıllık abaza mod :D

• varya ıyı kı kızlar uatnırmıydınız dedık erkekler sız napardınız deseydık yanmıstık normal soruya cevap yok ama ıcınde kız olsun yeter yardırıyolar hemen :D

• neden utansinki onun icin bir ihtiyac, sende görmemis gibi davran olsun bitsin.

0|0
    0|0
  • aynen devam, normal bir şey

0|0
    0|0
  • utanılacak birşey olsaydı, o iğrenç ped reklamlarını izlemek zorunda kalmazdık.

0|1
    0|0
  • Gayet normal bir durum. Utanılacak bir şey değil ki bu. Sağlıkla ilgili, her bayanın kullandığı bir şey...

0|0
    0|0
  • Güncellemesene lan :((

0|0
    0|2
  • Ne var ki bunda?Pedin nesinden utanılacak? .S

0|0
    0|0
  • keşke pedi çöpe atsaysın

0|0
    0|0
Yükleniyor...