Hayatının aşkını bulduğun zaman eski sevgililerin olmasaydı diye düşünür müsün?

Geleceği bilemediğimiz için bazen geçmiştekiler bizi yıpratır , keşke olmasalardı diyebilir misiniz ?

0|0
0|20

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle sorun çok güzel tebrik etmek lazım sonra sorunuzu ise cevap vermek gerek evet bazen hayatta öyle şeyler oluyor ki aşk sevgide sağlıkta yeni bulunmak zor çünkü hep bir endişe var ama eski olanlar yanında olmak tabi ayrılma durumu olmadan ama ne yazıkkı hayatta her an hrşey olabilir kişinin iradesi güçlü ise kapanan sayfayı açmaz ve yeni birşeyler aşk sevgi bulunca geçmişte yaptığı hatalı ve doğru olan şeylr ona yol gösteriri ama geçmişe kapılmaması lazım ya buda beni terk ederse diye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Yıllarca konuşup seviştiğim bazı kızlar için bu kızın ilk erkeği ben olsaydım asla bırakmazdım..Evllenirdim diye çok düşünüyorum.. Gel evlenelim desem kız oralı değil..Zevkini yaşıyor...

0|0
    0|0
  • Hayatımın aşkını bulmamama rağmen keşke olmasaydı diyorm

0|0
    0|0
  • eskilere lanet etmem, oldu ve bitti

0|0
    0|0
  • yasanmasi gerekiyordu ysandi diye düsünsen nasil olur.

0|0
    0|0
  • aslaaa ! gururlaa taşırım herbiriniiii ...

0|0
    0|0
  • iyiki eski sevgililerim olmuş neyin doğru neyin yanlış olduğunu öğrettiler hayatımın aşknı bulmama ön ayak oldular derim

1|0
    0|0
  • Eskiler sayesinde bazı şeyleri öğrendik, deneyimledik.Eskiler olmasa hayatının aşkı dediğin kişi ile ayrılman çok kolay olur.

1|0
    0|0
  • tecrübe kazandırıyor olmamalı denir mi

0|0
    0|0
  • her seferinde yaşadığım duygu.

0|0
    0|0
  • düşündüm sonra aman salla onlar olmasaydı buralara gelemezdim hepsi hayatıma bişeler kattı alıp gittikleri umrumda değil dedim :)

0|0
    0|0
  • hayatımın aşkı başkdır eskiler bambaşkadır

0|0
    0|0
  • gülüp geçiyorum aradığımı buldum

0|0
    0|0
  • o anda zaten eskiler diye bir şey kalmaz bende hafızaya format atarım

0|0
    0|0
  • Sonuçta olmuş hepsi, öyle düşünmek ihanet olur. Olmuş bitmiş diye düşünmeli.

0|0
    0|0
  • Eski sevgilin olmasa hayatının aşkını bulamazdın.

0|0
    0|0
  • Geçmiş geçmişte kaldı,düşünmeye lüzum görmem.

0|0
    0|0
  • Eskiler eskilerde kalır gerçekten seviyosan bırak eskiciye götürsün

0|0
    0|0
  • onunkiler olmayaydı iiydi benimkiler problem değil.

0|0
    0|0
  • çok kez düşündüm buldum bunu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...