Arkadaslar step aletiyle ilgili sorucam?

Bu step aletinden kullanan varmı? Ve işe yarıyor mu

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• Bir ara salona 1 yıllık üyeliğim vardı stebiydi pilatesiydi powerjump ıydı tüm dersler sınırsız dı. Öyle olunca bir gireyim dedim. Step yaklaşık 1 saat kadar sürüyordu. Bir eğitmenle grup eşliğinde 1 saat kadar yapılırsa faydalı olacağını düşünüyorum. Ben 3 günde 1 ağırlık çalışmama ek olarak farlı ve ağır olmayan antrenman eklemek niyetiyle denemiştim. Sonra pilates i de denedim o daha iyi geldi. Kısacası step yapacak uygun ortamın zamanın ve sabrın varsa iyidir. Spor geçmişin varsa ve iyi antrenmanlı durumdaysan yetersiz gelebilir.

0|0
    0|0
    • Şöyle bişi bn trioit hastasıyım az calışıyo önceden 70 kilodan kendi basıma 63 oldum sonra tekrar aldım ilactan şimdi 66 kiloyum ve benim hayatımda spor olması lazım ama eski heyecan yok normalde 2 saat dans ederdim sonra mekik bacak icin hareket yapardım ama şimdi hevesim yok 1 aydır yapıyorum spor iyi geliyo onuda yeni aldım ablamda da vardı iyiymiş bna yarasın ya

• Step aleti derken ben adım atılan alçak sehba gibi olanını kastetmiştim. Pedal gibi olan var. Onun da profesyonel tipte olanını yine salonda denedim bana çok sıkıcı geldi işin aslı. Şahsen tercih etmezdim. Onun yerine iyi bir çift koşu ayakkabısı ve ter tutmayan güzel bir eşofman alıp haftada üç dört gün 1 er saat yürüyüş aralıklı olarak koşuyla da karışık olabilir yapmayı tercih ederim. Evet dışarı çıkıyorsun ama sıkıcı olmuyor ve bir saati sporla geçiriyorsun evdeki gibi dikkat dağıtıcı etkenler yok. Madem ki sen de aldın kullan tabiki ama tek başına ona bel bağlama antrenmanlarını çeşitlendir.

• Tamam öyle yapim bende ozaman şimdi işe baslicam zaten yürüyerek gidip geliyorum bide spor yapınca zayıflarım :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• Tabikide yarıyor.

0|0
    0|0
  • İşe yarıyor kullanmana bağlı

0|0
    0|0
Yükleniyor...