Sadece ben mi böyle düşünüyorum Alex konusunda?

herkes alex gitti diye yönetimi sportif drektörü suçluyo arkadaşlar bu sezon alex ilk 11de olduğu maçlarda dahil sahada koşmayı bırak yürümüyodu bile çok kötü oynadı.en son golü bursayla oynanan kupa maçında attı.yaşlandı ayrıca 35 yaşında yaptığı saygısızlıklar takımı bölmeye çalışmasıda cabası.tamam 8 yıl oynadı güzel performanslarda sergiledi ama sonsuza kadar oynayamaz.kimse kulübün menfaatlernden üstün değil alex bile zarar weriyodu takıma.fanatik bi fenerbahçeliyim hemen hemen tüm maçlarını takip eden biri olarak söylüyorm bunları.lütfen insanları suçlarken hatta söwerken biliyosanız yapın bunu bilip bilmeden değil

Güncellemeler:
değerli yorumlarınız için çok teşekkürler arkadaşlar.

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• ben de senden yanayım. kulüpler şahıslara endeksli olmamalı. hiçbir oyuncu kulübün önüne geçmemeli.

0|0
    0|0
    • işte demek istediğim buydu

• bu sadece kulüpler için değil milleti ve çoğunluğu ilgilendiren şeyler şahıslara bağlı olmamalı. sistem olmalı her topluluğu ilgilendiren meselede.

Erkekler Ne Diyor 14

• Vefa bazıları içi sadece bir semt adı.Alexle ayrılma kararı alınmasına kızmıyor kimse,ayrılış biçimi çok ayıp oldu

2|1
    0|0
  • bak ben bir galatasarylı olarak söylüyorum. fenerbahçede adam gibi bi alex vardı. ben bile alexe yapılan şerefsizligin farkındayım. o oyuncu böyle bir muameleyi haketmiyordu. tamamen aykut kocamanın kıskançlıgı sayın alex de souza nın da dediği gibi. ve azize nin götünü çok kaldırdınz o yüzden aykut malının arkasında duruyo. en azından alex a2 takımla antremanlara cıkma hükmü ve süresiz kadro dışı bırakılması o oyuncuya yakışmıyor. mükemmel istatistikleri var kaç sezondur kupa kaldırıo maçlarınızı son dakikalarda kurtarıyo gol attırıyo atıyo her boku yapıyo, heykelinin dikilmesi ona ve size yakışır bi hareketti taktir ettim. ama koskoca fenerbahçede sevdiğim bi alex vardı aq. ev arkadaşım koyu fenerbahçeli fenerbahçe alt yapısında u18de oynuyor 10 numaralı formasıyla, alexi satanı bizde satarız diye bütün ünifb ler tezahurat atıyorlardı helal olsn dedim. alexe yapılması söz konusu bile olamayacak hareketler yapıldı, siz aykut malıyla azizenin götünü çok kaldırdınz.

1|0
    0|0
    • ve sunuda söyleyim, alexin moralini öyle bir bozdularkki o yüzden oynayamadı adam 40 metreden asılabilen bi oyuncu çok yetenekli, oynamamasını bahane etmeyin moralini bozdunz elemanın.

• bende diyorumki kızıyoduysa yönetime gösterseydi kendini bu sezon.hiç bi maçta iyi oynamadı.ben alex düşmanı değilim öyle anlamşsn sanrm sadece h,içbi oyuncunun yöneticinin kulüpten daha üstün olamicağından bahsediyorm

• hakkında konustugunuz kişi alex, fenerbahçeyi çoğu maçta ipten alan bir oyuncu. ben sadece aykut kocamanın kıskançlıgıyla çekememezliğiyle açıklıyorum durumu. kendi rekorunu geçicek diye göndermek için ugraştı. Ayrıca ""fenerbahçeden alex gitmedi, fenerbahçe alexi kaybetmedi, giden kişi aykut kocaman ve azize, kaybeden onlar. geriye sadece taraftar ve fenerbahçe kaldı." ben bu lafı ünifeb lerden duydum söylüyorum.

• kesinlikle alex hem de bu şekilde gönderilmeyi haketti!Tamam büyük kaptan,tamam gelmiş geçmiş en iyi oyuncularımızdan,tamam efendi bir adam ama bir yere kadar...Sonuçta her takımın bir hocası var.Her yedek kaldığında cazgırlık çıkaracaksa,hoca beni kıskanıyor diyecekse,yedek kulübesinde oturacağına tribüne giderse o takımda disiplin falan kalmaz.Hele ki alex gibi kendinden yaşça küçük futbolculara örnek teşkil edebilecek biri asla yapmamalıydı.Üstelik her futbolcu yedek oturabilir.Özellikle 35 yaşındaysa..Maradona dahi 2. kez futbola başladığında yedek oturdu.Ronaldo da oturdu,figo da oturdu.Alexin yaptığını teknik direktör kabul etseydi otorite diye bir şey kalmazdı.Diğer futbolcular da takıma girmenin yolu buymuş diyerekten daha az çalışırlardı.Antrenmanlarda ölesiye çalışan futbolcuların hakkını da yemiş olurlardı diyorum ben

1|0
    0|0
  • Birincisi alex tek başına oynamıyo değil komple takım kötü ikincisi 1 sene daha sabredilmesi gerekiyodu ki biz guizaya oynamadığı maçları çıkarsam 2 sezon sabrettik gs den örnek verirsek melo kadar kaprisli bi futbolcu yok trde şu an ama adamlar idare etmesini biliyor son olarakda türkiye tarafından bu kadar sevilen adam bi teşekkürü hak ediyodu buda herkesin dediği gibi vefalı olmak

1|0
    0|0
    • melo sahada çok iyi performanslar sergiliyo ama gs nin maçlarınıda fırsat buldukça takip ediyorm.şuna katılıyorm bu adam kötüydüde diğerleri çokmu iyi tabiki hayır takm genel olarak kötü.sabredilmesi mümkün değil her maçtan sonra taraftar bin bir türlü küfür eleştri yapıyo bi çözüm bulunması lazımdı

• vefa denilen şey nerde peki ben bi Trabzonspor taraftarıyım Fenevden hazetmem ama ne yönetiminiz ne de teknik kadronuz bi işe yaramıo alexi küstüren de aynı kişiler alex 3 sene önce de tartışıldı alexsiz oynamayı öğrenmemiz lazım dediler aykut hoca kesmek istedi olmadı alex kötü performans sergilemedi onun forvetin arkasında hareketsiz durması bile yeterdi bence sadece karalama kampanyası başlatıldı

1|1
    0|0
  • Alex böyle gitmemeliydi. Ama giderkende böyle konuşmamalıydı. Aykut kocamana laf atanlar bilsinki Oğuzla Aykut bu takımı şampiyon yaptıkları sezon kovuldular ve ağızlarını açmadılar. Yaptıklarını doğru bulmasamda benim gözümde adamın dibidir Aykut Kocaman. Ayrıca herşey iyi hoşta alexle 7 yılda 3 kez son hafta şampiyonluk kaybettik o alex değilde hagi olsa böyle olurmuydu bunuda sorgulamak lazım. Not: Fenerbahçeliyim

0|0
    0|0
    • alex olmasa o 3 sene son haftaya gelebilirmiydin acaba? trabzon maçında kaçan 22 tane gol pozisyonunu zaten uzaydan gelen biri hazırladı kaçıranda alex zaten hepsini birden birni atsalar zaten şampiyondu bunu bari bağlamayı alexe yazık günah yaaa

• işte senin bütün sorunun burda son 3 haftaya takım olarak lider girdik bütün herşeyi alex yapmış gibi algılarsanız bende olaya tersinden bakarım

• sadece sen öyle düşünüyorsun vede neden öyle düşündüğün hakkında hiç bir fikrim yok anlamaya çalışıyorum ama anlayamıyorum

0|0
    0|1
    • işte demek istediğim bu takımı takip eden maçlarını izleyen haberlerini sürekli takip eden eleştirmenleri dinleyen biri olsaydın demezdn bence bunu.gönderilme şekli hoş olmadı bişe diyemem ama arkasındaym sölediğimn bu adam kendi ipini kendi çekti

• takımı bölmek istedi yaznışsın bölmek istese 8 sene beklermiydi okdar teknik direktör geçti neden kimse şikayet etmedi de aykut efendiye ne oluyor adam kendi hemşerisi idolu zicoyla bile tartıştı sırf adamlığından prim vermemek adına istese yapardı yalakalığını paşalar gibi yaşardı, benim 7 senedir kombinem var benim kadar maça gittiğini sanmıyorum sahada herşey ortada net bir şekilde görülüyor kimse bana anlatmasın ,aykut bir şeylerin intikamını alıyor planlarına da alex alet etti o kadar .

• bu arada o senin sevgili başkanın mirsad türkcana jubile yaptı sırf birileri istiyor diye halbuki bizim evladımız ibrahim kutluay damir mrsic gibi adamlar bir plaket bile alamadılar bukdar vefa duygusu var işte aklı fikri para seni beni kullanıyor ben kombinemi kırdım attım bundan sonra o paragöz adam gidene kadar bir çöp bile almam külüpten

• şimdi çok sağlam bi beşiktaşlı olarak biraz konuşayım müsadenizle.18 yaşına kadar lisanslı topçuydm beşiktaşta bıraktım futbolu okul sebeiyle falan.neyse topçu piskolojisi çok farklıdır.sen 8 senedr o takımı alıp götüren bi beyini sen yedekte bekle lazım olursa bn alırım seni dersen.o adam yürümeyi bırak sahada kımıldamaz bile ister istemez.şimdi alex gitti sadece 4 maç diyorum.4 maçtan 4 puan çıkarsın aykutlu fb.bende kırayımı dişimi :)

0|0
    0|0
    • hatırlatırım aykut ilk geldiği yılda kesti alexi baktıki forma değerli it gibi oynamaya başladı.

• alexin arkasından şimdi,it gibi oynamaya başladı zamanında mı diyosunuz..? ahde vefa diye bişey wardır bilir misiniz ya?

• kesinlikle katılıyorum esra. Alex in bu şekilde gitmesine ben de üzüldüm ama en çok 1 yıl daha kalabilirdi eninde sonunda gidecekti. Bırakın herşeyi bir tarafa, takımı desteklemeye devam edelim.

0|0
    0|0
    • aynen kesinlikle kimler geldi geçti bu takımdan önümüze bakcaz artık

• zaten başımıza ne geliyorsa bu zihniyetten geliyor sorun oluyor at halının altına tepkinizi koyun bakalım bir daha böyle bir şey oluyormu o kim ya benim pramla külübü yyöneten biri sonuçta

• alex de benim paramla oynayan bie oyuncu.. baskan kulubu temsil ediyor...

• taş gibi takım olduk modern futbol bunu gerektiriyo Alex sonrası her oyuncuyu elini taşın altına koymaya ve potansiyelini sahaya yansıtmaya başladı

0|0
    0|0
  • Alexin gitmesi hatalı bir karardı.. Ayrıca aykut bu takımı yönetecek potansiyelde değil.. Teknik bilgi ile liderlik duruşunu karıştırmayalım.. O derecede hakimiyet kuracak profil yok aykutta..

0|0
    0|1
  • esracım bak anlaşamadık bu konuda alex tabiki gönderilebilir ama yolu bu değil

0|0
    0|0
  • bence de alex saha dışı bir kusur işledi ki böyle bir karar alındı.Bu olayda kimse masum değil

0|0
    0|0
  • Sadece sen böyle düşünüyorsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bende fenerliyim şahsen alexin gitmesine çok üzüldüm gitmemeliydi bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...