En çok duygulandığınız an neydi?

kız arkadaşınızın-yada erkek arkadaşınızın sizi enn çok duygulandırdığı an neydi?

Güncellemeler:
kız arkadaşınızın-yada erkek arkadaşınızın sizi enn çok duygulandırdığı an neydi? sevgilide olabilir yokmu özel bişeyler bea:)

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

• 5-6 yıllık beraberliğin içinde tek bi kez ayrılma kararı almıştık,ben istemiştim daha doğrusu. Yüzyüze bi konuşalım son kez gel dedi,gittim. Bilet almıştı kendine,sensiz olmaz yapamam hele bi de başka biriyle görürsem seni dayanamam karşılaşma ihtimalimiz bile yer bitirir beni demişti.. Bitti diyosan bu gece ben de gidiyorum bu şehirden demişti.. İlk kez o zaman görmüştüm ağladığını,ben de eşlik ettim ağladık beraberce.. :) Şimdi evliyiiiz :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• cok maco bir yapisi oldugu icin duygularini kolay kolay göstermedigi icin, bir gün beni cok evdigini söylerken agladiginda cok duygulanmistim, kiyamadim onun göz yaslarina hic beklemedigim biseydi cok duygulandim düsündükcede duygulaniyorum ah askim benim ya :)

0|0
    0|0
  • Bu sene Ramazan'da arkadaşlarla iftar yapmak için Eminönü'de buluşmustuk..sevgilimle biraz limoniydik ve gel demiştim. gelmem demişti üzülmüştüm ne bileyim çok da özlemiştim..sonra kadiköye geçip oturup sohbet falan derken.. arkadasın bırı telefonla hararetli hararetli konusmaya basladı .. tamam hemen geliyorum dedi bilet alıp.. e bizde ne oluyor falan dedik oda acil Rize'ye gitmem lazım hadı kalkalım bilet ayarlamam lazım dedi kalktık.. rıhtım boyu yuruyecektık kii.. bır bakarım sevgilim karsımda bana bakan o sımsıcak gülümsemesiyle.. o an oyle duygulandım kı sımsıkı sarıldım ona.. sımsıkı..

0|0
    0|0
  • Başkasıyla çıktığını öğrenince çok duygulanmıştım :(

0|0
    0|0
  • günlerden bir gün başka bir hattan aradı seninleyken Duygu'yla (bkz:en yakın arkadaş) görüşüyordum ayrıldığımızdan itibarende sevgili olduk biz bilmeye hakkın olduğunu düşündük gece gece aramamızın sebebi bu nasıl olsa biz ayrıldık dimi dedi sonra kahkahalarca ağladım sorun çıkarmadığıma sevindiğini belirtti telefonu kapattıktan sonra kuzey rüzgarı estirdim ahey ahey :((

0|0
    0|0
  • hiç erkek arkadaşım olmadı :(

0|0
    0|0
  • Gözlerimin içine bakıp bana "ipeğiimm" demesi hala beni mutluluktan ağlatabilir öyle güzel söylüyor ki :)

0|0
    0|0
  • arkadaşımın gelin olması beni çok duygulandırmştı

0|0
    0|0
  • evlenme teklifi ettiği an kesinlikle.

0|0
    0|0
  • Okulu bitirdiğimde.

0|0
    0|0
  • Düşündümde hiç kimse duygulandırmamış beni.

Kardeşimin parmağının derisi yırtılınca duygulanmıştım.

0|0
    0|0
  • <3 ilk p*rno izledigim an kopugu hayal etmistim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bana Fenerbahçe forması hediye ettiği andı 3 kez öpüp başıma koymuştum :)

Kesinlikle ayrıldığımız gündü o kadar duygulandım ki bütün bir gün ve gece ve takip eden bir kaç yıl içip içip ağlamıştım...

1|0
    0|0
  • Kız arkadaşıma ondan hoşlandığımı söylediğimde aynı duyguları paylaşmadığını arkadaş olarak kalabileceğimizi söylediği an ağlamamıştım*gözlerim doldu çok seviyordum çünkü

0|0
    0|0
  • Kabak tatlısı yediğim an :(

1|0
    0|0
  • Duygulanmak değilde ebemi iken anlar var fatih terim iyi bilir.

0|1
    0|1
  • senin olmak istiyorum dediği an.

0|0
    0|0
  • Bir hayal kurdum içinde senin gözlerini almış bir çocuk ' dediğinde çok duygulanmıştım gitti hayalde kaldı gerçekten :((

0|0
    0|0
Yükleniyor...