Kaç ayda istediğim şekle gelirim?

Resimdeki ben değilim internetten buldum örnek olarak atmak istedim. 56 kiloyum boyum 172. Kilolu değilim ama fit de değilim. Oturduğumda falan göbeğim katlanıyor. Fitness a yazıldım 2 gün önce. Haftanın 3 günü gidebilicem derslerimde dolayı.
Sizce böyle bir göbek kaç ay sonra Fit olabilir?
http://hizliresim.com/1YZoPN

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bir spor hocası olarak sana bu konuda çok açık ve net bilgiler verebilirim haftanın 3 günü gidersen hiç bir şey anlamazsın önce hamlığını atıcaksın zaten 1 hafta ağrı sızı içinde olcaksın ve daha sonra vucudunun onu atlatma evresi olacak protein tozu ve yağ yakıcı ile vucudunu destekle ve sık sık kardiyo çalış yürü bisiklet ve uzay yürüyüşü yap 15 20 dakika ve daha sonra mekik tvist'le devam et bu şekilde hergün düzenli olarak yaparsan yaza bomba gibi çıkarsın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Profesyoneller haftada 4 kez yapıyor zaten sana 3 çok ideal. Yemene içmene dikkat edersen ve düzenli olarak aksatmadan sporunu yaparsan 2 3 ayda 3 4 kilo verirsin.

1|0
    0|0
  • Ben 1.77 boyunda 60 kiloyum erkek olduğum halde o kadar göbeğim yok. :D 3 ayda kendin 6 ayda karşıdan farkedilirsin.

1|0
    0|0
  • En az 1 sene

1|0
    0|0
    • Ben sorunu tam okumadım bu kadın gibiysen tam biraene en az yorum fotoğrafa bakılarak yapıldı

• haftada 4 gün yapabilirsin daha hoş olur antreman %20 önemli
    %40 beslenme %40 uyku

1|0
    0|0
  • 7 8 ay oda düzenlı yaparsan yoksa 1 sene

1|0
    0|0
  • Zamana bağlama bence gereğini yap olur. Ayrıca göbek güzel duruyor bayanlarda :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu göbeği eritmek 1 yılını alır.

0|0
    1|0
  • 3-4 aya kalmaz fit olursun :) beslenmende önemli tabiki

1|0
    0|0
  • Belki de 1 yıl sonra

0|0
    1|0