Aptal yerine konulsanız ne düşünürdünüz?

Bugun başımdan geçen bişeyi anlatım konuştuğum bir kız arkadaş vardı aşık oldum vs. şeyler söylemiyorum ama hoş kız genelde selam vs. hep ben verip ilk konuşmayı başlatırdım sürekli ilk selam veren kişi olmayı sevmem aslında ama dayanamayıp yine ara ara konuşuyodum bu gece konuşurken pc'yi kapatıp telefona geçiceğini ama çok önemli bişey sorucağını söyledi tamam dedim aradan 20-25 dk filan geçti öylesine anasayfayı güncellerken bi gönderiye yorumlar attığını gördüm bu arada banada herhangi bi mesajda gelmedi henüz böyle durumlarada acayip deli oluyorum hani gelip konuşmak istemiyorum dese bu kadar deli etmez insanı şimdi ilk yapıcağım iş bu kızı silmek olucak size aynısı yapılsa ne düşünürsünüz ?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• yahu kalkamamış pc başından işte, oraya bakarken sana bunları söylediği aklına gelmemiştir. bu seni adam yerine koymamak yada aptal yerine koymak demek değil ki. net bağımlılığı durumu vardır insan zaman nasıl geçiyor anlamayabiliyor bazen. fevri hareketlerde bulunma bence. sende umursamaz davran geç.

0|0
    0|0
    • Aradan 1 saat geçmesine rağmen mi ?

• aradan kaç saat geçtiği önemli değil bu onun fazla rahat yada unutkan olduğunu filan gösterir. dediğim gibi sende onu önemsemezsin olur biter. yazarsa cevap vermezsin sonra noldu derse söylersin senle mi uğraşıcam demeyi de unutmazsın :) sakinleş ve umursama...

• Ben 1-2 bişey yazmıştım geldi yok öyle değil vs vs. dedi sonra normal muhabbete çevirdi lap diye neyse

Kızlar Ne Diyor 3

• silme bence o ne öyle ergen gerisi gibi elbet sana bişe diyecektir sende onu sallama olsun bitsin umursama yani

0|0
    0|0
    • Seni adam yerine koymayan birini silmek ergenlik mi oldu ?

• bidaha sen onu adam yerine koyma silersen ders alcağını sanmam

• ne panikledn öyle sen

0|0
    0|0
  • sıradan bırı gıbı davran bencee sılersen kızdıgını anlar.Gerek yok hıc muhatap olma hayatında olsun ama sıl.Bılmesıne gerek yok yanı.Uyanık ol:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...