Güzel bir vücudum olsun istiyorum?

Bu sene çok kötü. şeyler yaşadım kilo aldım ruhsal sorunlarım oldu ama geçti 3 ay kaldı yaza zayıflamak istiyorum boyum uzun olsun istiyorum diğer kızlar gibi 165 boyum var 170 olsun istiyorum yaza kadar ip atlasam 20 şer dakikadan üç set ve basketbolcuyum günde bir saat basketbol oynasam napmalıyım arkadaşlar hem zayıflayıp hem uzamak istiyorum diğer kızlara çok özeniyorum

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• 14-15 yaşından sonra pek fazla uzanılamıyor ama kilo vermek için kardiyo yapmalısın mutlaka günde en az 1 saat hergün başka bir kas grubunu çalıştıra bilirsin haftada 1 gün kardiyo yerine yoga yaparak kaslarının dinlenmesini sağlayabilirsin ama beslenmenede dikkat etmeni öneririm sebze ağırlıklı beslenmelisin , günde 6 öğün yemelisin:3 ara öğün 3 ana öğün. Ara öğünlerinin 200 kaloriyi geçmemesine dikkat etmen gerekir. Akşam yemeğinide hafif tercih etmelisin ve yeterli miktarda protein almalısın yoksa yağ yerine kas yakarsın ve metabolizma hızın yavaşlar buda bir süre sonra kilo vermeni durdurabilir ve kilo alırsın. Bu kadar :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Yaşın kaç

0|0
    0|0
  • Boy genetik işidir garantisi yok ama zayıflayabilirsin düzgün bir beslenme ile

0|0
    0|0
  • Azimlisin başarırsın güveniyorum sana

0|0
    0|0
  • Spor zamani gelmis :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...