İçiniz dışınız bir mi?

Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol

evet arkadaşlar içiniz dışınız bir mi yoksa bağzı durumlarda kişiliğimizden taviz verdiğimiz oluyor mu duruma göre farklı bir kimliğe bürünüyo musunuz?

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• kendimi çok çabuk belli ediyorum günlük hayatta hiç rol yapamıyorum.yani sevmediğim birine severmiş gibi görünemiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• vallaha oluyor kimimiz deriz ya işte beğenen böle beğensin ben kendimden ödün vermem falan bunlar lafta sevdiği için sevdikleri için kendinden kişiliğinden ödün vermeyen insan henüz tanımadım ben

0|0
    0|0
  • insanın kendine karsı dürüst olması yeterlidir, yalan söylemeyi sevmem ve kolay kolay söylemem, olduğum gibi görünmek benim özgürlüğümdür, sadece kime ne kadar görüneceğini secmek önemli.. nabza göre şerbet vermeyi bilmek lazım.

0|0
    0|0
  • Icim disim bir.. Tek heralde biraz kendimi begenmis gibi görünüyorum ama öyle degilim aslnda.

0|0
    0|0
  • "bazı" durumlarda farklı olmak gerekiyor. aslında genel olarak adamına göre muameleden yanayım.

0|0
    0|0
    • Bazı durumlarda kişiliği değişiyor ne düşündüğünü söylememek kendini kandırmaktan başka birşey olmaz kendi düşüncesimi açıkça ifade ederim değişmem

• Ehl-i keyfime göre şahsen..İkisi de olabiliyor.

0|0
    0|0
  • birşey ol diyip üstüne onun gibi görün diyosunuz

0|0
    0|0
  • içim dışım bir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Genel de aynıyımdır diye düşünüyorum. Belki de ben fark etmeden değişiyor da olabilirim. Bunun cevabını kimse kendisi veremez

0|0
    0|0
  • her kimliğe ve ortama bürünme yetenegim var açıkcası..

0|0
    0|0
Yükleniyor...