Bugün GS macına bakanlar ve Burak Yılmaz'dan bıkanlar topluluğu kimlerdir?

Arkadaşlar bugün gs macına bakanlar ve burak yılmazdan bıkanlar topluluğu kimlerdir ? Her şutta sacını başını tutmasından.Elmanderin her salakca pasından hatasından sonra eli ile okey hareketi yapmasından emre colağın salak salak ortalarından. selcuk inanın formsuzluğundan musleranın hermacda 2 gol yemesınden neredeyse.Bıkanlar kimlerdir.Yeter artık arkadaş lanet olsn böyle takıma .Haram zıkkım olsun burak yılmaz amrabat siz topcu değilsinz.

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• beeeeeeennnn! burak yılmaz'ı hangi akla hizmet aldılar anlayamadım gitti. hareketleri falan beni enterese etmez. adam oynayamıyor, baştan sona rezalet; sahada iki ileri bi geri, iki-üç şut çekiyor o da alakasız yerlerde patlıyor, sinir krizine sokuyor insanı. muslera, ambarat, melo... aslında yabancıların geneli üzerlerine düşen görevi yerine getirdi diye düşünüyorum. savunmanın açığını defalarca muslera kapattı! yerliler dökülüyor resmen, henüz çocuklar deneyimsizler nerde ne yapacaklar bilinçsizler.

0|0
    0|0
    • Burak yılmazın allahı kitabı varsa gider.Adamın her hareketi itici.Gol atamıyor sacıyla basıyla oynuyor tutuyor.Ne karaktersiz bi adam bu burak.Amrabat yıldız dıyorlar ulan 1 kişiyi gecemeyen adam yıldızmı olur :D.Muslera her mac 1-2 gol yiyecekse öyle forvetler alalım ki her mac 3-4 atacagımız.OLMAZ AMA BÖYLE YAZIKLAR OLSUN GALATASARAY SİZİN GİBİ KARAKTERSİZ TAKIMA.

Kızlar Ne Diyor 5

• Biz aykuttan bıktık siz buraktan. bu adamı almanız hata.. bu adamın en fazla oynayacagı takım zaten belli :)

0|0
    0|0
  • Burak : Faciaların adamı.

Batırdı sağolsun , sinir etti.

0|0
    0|0
  • bu burakın bizden gittikten sonra yıldızının söneceğinden emindimm .

0|0
    0|0
    • Adam yıldız değilki bilader ne yıldızı kafanmı güzel? Burak yılmaz her penaltı frikikte topun başına geciyordu.Adam bir macda 30 kez topla bulusuyor.Kuran carpsın aynı fırsat bana gelsın ben hermac gol atarım.Bu adam bjkde oynadı nie oynayamadı ? tek tsde oynadı.burak yılmaz yazıklar olsun sana seni topcu diene.

• Burak yılmaz lazio beni alsın diyormuş:D Ulan mal gol atmaktan acizsin ofsayta düşen adamsın çalım yeteneğin yok :D .Bu malı bize kakaladılar :D

• hehe kakaladık ya iyi para getirdi bize :)

• Yuh abartmışsın. Burak konusunda haklısın.

Emrenin ortaları iyiydi. Ben demiştim ama, Burak yine 2,3 kere saçını tutacak diye.

0|0
    0|0
  • şerefsizliklerinden mi bıktınız :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• maç boyunca kafasını tuttu guiza gibi

0|0
    0|0
  • tüm bunlarn ortak noktası ne peki kalecinin gol yemesi ortasahanın dağınık olması hücumun etksiz kalması ? tabikii türk futbolunda olmayn SİSTEM !

0|0
    0|0
    • Senin burak yılmaz gibi armut forvetin varsa.Hep ofsayta düşen salak bi forvetin var.Kazma tam.senın emre colak gibi gücsüz devamlı rakipe orta acan adamın varsa.Senin her mac 2 gol yiyen muslera gibi kalecın varsa.Senin yıldız dediği adam amrabatın daha 1 kişiyi bile gecemeyen oyuncun varsa.Öttürürler kardeşş.

• musleraya burağa umuta emreye laf edyrsnda hiçmi içinzden biri ulan şu meloya verilen laf etmyr ?

• Galatasarayın forvet hattında Elmander-Baros oynamalı o kadar.

0|0
    0|0
  • burak yedek beklemelı neden onu aldılar zaten şaşırıyorum. Şampıyonlar lıgınde oynıyorsun aldın adamlara bak 36lik Cris, Antepten Dany, bir senedir futbol oynamayan Hamit, beceriksiz Burak ve tabiki Amrabat dunyanin parisini verdimiz oyuncu bize ne geri verdi?

0|0
    0|0
  • hepsini gecde buraga icesine uyuz oldum aga yaw bi insan bu kadarmi mal oynar arkadas ayakkabimi koysam o sahaya daha iyi oynardi ya !

0|0
    0|0
    • Reis ALLAH şahit burak topcu değil.Çalım atamıyor bu 1)ofsayta düşüyor bu 2) 1.golü onun yüzünden yedık topun üstünden atladı arkada bizden hıc kımse yok gerizekalınınde önde gideni adam değil.

• penaltı alıyodu ama güzel.süper atıyo kendini valla...

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
Yükleniyor...