Eski sevgiliyi gizliden sesini dinleyip kapatır mısınız? Deneyenler var mı?

sevgilinizden ayırıldınız ama halen sevıyorsunuz onun yapmış oldugu hatalardan dolayı aldattı diyelim.onu özlediniz sesini duymak yasadıgını ögrenmek için gizliden arayıp bi nebzede olsa özleminizi azaltmaya calısırmısınız?gizliden arayıp sesiniz dinleyip kapatırmısınız?bunu birçogu yapmıstır yapıyordur da...deneyenler var mı arada aklınıza gelır mı yoksa hıc cıkmaz mı?

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

• manyak mıyım :)) eğer cidden özlediysem mesaj atarım nasılsın iyi msn falan muhabbete girerim. öyle şeyler saçma..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Biter, bitmiştir.

Yamalı dondan hayır gelmeyeceği gibi yamalı sevdadan da bir hayır gelmez.

Aklıma düşerse bir gece yarısı bir duble fazla içerim, o kadar.

0|0
    0|0

• işim olmaz aldatmış diyorsun neresini özler insan o kişinin ...ben yaşamadım bilmiyorum.. Yaşayanlarada kolaylıklar diliyorum :D

0|0
    0|0
  • aldatan aldanır ne yapsa kendine yapar. hayatta affetmem aramamda bir daha...

0|0
    0|0
  • 18 yaşlarında yapıyodum ama şu an öyle bir şey yapmak gereksiz geliyor arayasam varsa arar konusurum oda istiyosa ama şu an beni gizliden arayanlar var bunun hangi mantıkla ne ise yaradını ozamanda çözemedim şimdide anlam veremiyor çözemiyorum..

0|0
    0|0
    • özledikleri için

• işte onu diyemiyorsun sen hiçmi aşıkolmadın sevmedin yaşamadın bu gibi hisleri karsı tarafa bunu soylemenın ne kadar zor oldugunuda bılırsın.aldatıldıgını kandırıldıgını dusun

• işte sorunda orda karşırafın hatası varsa neden arıyosun duygularına engel olup mantıgınıla hıslerını bastırmayı bıleceksın hatalıysanda gurur yapmıcak arıcaksın sevdıgın sana yanlıs yaptı sen o hatayı kabul edemıyosun ama aramadanda duramıyosun bu mantıga ters örenırsın 25 yasına kadar hıslerınle 25 yasından sonra mantıgınla hareket etmeyı..

• hayır o kadar dengemi kaybetmedim. devekuşu gibi başını toprağa gömmekle aynı karşındaki de sen olduğunu anlar

0|0
    0|0
  • Ben Denemedim...

0|0
    0|0
  • Ben Denemedim Şahsen Olmayacağınızı Bildiğiniz Halde Arayıp da Sesini Duymaktansa Selasını Duyarım Daha İyii.. İyi Geceler ...!

0|0
    0|0
  • Çoçukken bile böyle birşey yapmadım.

0|0
    0|0
  • lisedeyken vardı böle olaylar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Hayır, hiç yapmadım öyle şeyler.

0|0
    0|0
  • sevgilimle tartistikan sonra istesem bile yapamam, gizli aramalar yapilmyior ona :D

0|0
    0|0
  • hiç yapmadım yapmamda

0|0
    0|0
  • sapık olmam lazım.bunu yapanlara da hep sorunlu gözüyle baktım ne yalan söyleyeyim. bittiyse bitmiştir uzatmanın alemi ne. haa özlüyosan adam gibi ara konuş yani sapık gibi gizliden ara sesini dinle çat kapat felan. çocukmuyuz.

0|0
    0|0
  • Malesef haftada en az 2-3 defa goruyorum,sesini duyuyorum. Nekadar istemesemde, yapcak bisey yok.

0|0
    0|0
  • ister aldatsin ister hata yapsin asla bir kere bile dahi gizliden aramam özlesem bile asla gizliden aramam onu duymak istesemde yine istemem unutmak icin zamana birakirim

0|0
    0|0
  • hic aklimdan cikarmi ya evet birkackez aradim sesini duymak icin sonrak kapatim:)

0|0
    0|0
  • Arar konuşurum bu gizlilik niye gecmis gecmiste kalmış ama yaşanmış guzel günlerin anısına dost kalabiliriz...

0|0
    0|0
  • hiç yapmadım...asla onun numarasını çevrimem..gerek yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...