Fatih Terim emekli olmalı mı?

Yenilgiye üzülmüş bir taraftar olarak söylemiyorum bunu dürüstçe ve mantığa dayanarak yazıyorum.

Ligde 5. haftaya kadar umutla burak arasında bir rekabet vardı goller bol bol atılıyordu 5. hafta nasıl olduysa gol jestleri başladı

ligtv.com.tr/mac-ozetleri/spor-toto-super-lig#video tüm özetleri izleyin görün.

Burak ve umut rekabeti bırakmış halde yan yana oynadı başlıca bir komedi son 20 dk braganın 11 kişi savunma yapacağı kesindi zaten adam o zamana kadar bekliyor 20. dakikada elmanderi oyuna sokuyor.

Amrabat ataklarda en etkili olan oyunculardan biri bence onun yerine aydının girmesi ayrı bir komedi o direkten dönen topa karşı 7-8 tane net fırsatı vardı aydının orda aydın değilde amrabat olsaydı 90a takardı buda kesin birşey.

İyiki guruplardan çıkamicaz burda barca olsaydı ben gerisini düşünemiyorum.

Güncellemeler:
Gevezeler gün doğdu evet şampiyon olunca baş tacı yaptık imparator dedik.

Şimdide istemiyoruz problem ?

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• en çok ambarat'ı oyundan aldığında kahroldum. fatih terim bu gece fiyasko kararlar aldı. bilmiyorum ne olacak halimiz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ya gece gece korktum uff profil resmine bakk://

0|0
    0|0
  • hayır ya niye

0|0
    0|0
  • daha olmamalı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Arkadaşım lütfen sen futbolla ilgilenmeyi maç izlemeyi bırak olmadı Galatasaray taraftarlığını bırak ki başka takımlar futboldan anlamayanlar Galatasarayı tutuyo demesinler. Böyle bir bakış açısı hayatımda görmedim emin ol aynaya bakmazsan sen de bir daha göremezsin.Amrabat Aydın'dan daha kaliteli bir futbolcu bu konuda zaten herkes hemfikirdir ancak bir oyuncunun yetenekleri var diye vasat oynadığı bir maçta 90 dk. sahada tutulacak diye bir kaide yoktur. Amrabat dün bir kaç pozisyon dışında etkisiz bir futbol oynadı.Ayrıca şu iyi ki gruplardan çıkamayacağız lafını söylemen senin Galatasaraylılığın hakkında bende şüphe uyandırdı. Çünkü bir Galatasaraylı asla vazgeçmez pes etmez. 2000 yılında Şampiyonlar Liginde grup aşamasında Galatasaray yine Fatih Terim yönetiminde son 2 maça 1 puanla girmiş. Ve o sezonun sonunda UEFA Kupasını almıştık. Ayrıca son 20 dk.da Elmanderi oyuna sokma sebebi şudur : Senin Braga dediğin takım öyle hafife alınacak bir takım değil kesinlikle. 2 sezon önce Uefa kupasında final oynamış bir takımdır. Ve ne kadar geriye düşmüşte olsak bu takım karşı hemen bütün riskleri alıp saldırmak olmaz çünkü karşıda tam bi kontratak takımı var ki bunu geldikler 4 ataktan 2 sini gol yapmaları gösteriyor. Bu yüzden söylediklerinde tamamen haksızsın öyle 2 maç yenildi diye takım satılmaz antrenör yollanmaz üstelik bu adam FATİH TERİM ise.

0|0
    0|1
  • arkadaş sen hangi maçı izledn ? amrabat aydından iyi oynadğını aydının 7*8 net posizyon kaçırdığını hocanın emekli zamanı geldni iddaa edyrsan sen futbol anlayışn bitmiş..sana ve senn gibilerni söylüyrm futbol sistemle oynanır hadi koçum yaparsn edersn demkle olmaz bu işler siz braga ve cluju zayıf gördünüz ama onlarn bzlerden farkı sistemli oyunu bak bate borisova adamlar lillee 4 attı şimdide gçeen kupa finali bayerne 3 attı anlymsn şimdi futbolda neyin önemli oldğnu burdan hoca yada başka oyuncuya sallamakla olmaz sadece gs için değil türk futboldan olmayan sistem bizi avrupadan ayrın en önemli özellk..

0|0
    0|0
    • Koç falan bırak bu ayakları özetler orda izle sonra gel konuş bana bebe muhabbeti yapma.

Tv demi öğrendin bunları

• senn yaşn kaç bilader adam gibi konuş sende bugıt beyn oldğu sürece otlamaya dewam edrsn..

• Oldu o zaman eyw

• profıl resmıne hayran oldugumu belırtmelıyım. bırak fatıh hocayı sen. bu profıl resmı tartısılmalı bence bu platformda ve hakettıgı yorumları almalı bence super

0|0
    0|1
  • Birader burak yılmaz kadar b...tn adam yok.Adam berbat adam kötününde kötüsü.burakk yılmaz amrabatla bu iş olmaz olamazda.Ulan yazıklar olsun sizin gibi karaktersiz adamlara .Orduya gol atamadan 2 gol yiyor bragadan gol atamıyor 2 gol yiyor.Takımdan 4-5 oyuncu gitmesı lazım .Muslera güvenilir kaleci felan değil kim ne derse desin.

0|0
    0|0
  • iki günde adam satacaksanız sevmeyinde takımda tutmayın.ölümüne galatasaray

0|0
    0|1
  • hayır niye olsun ?

0|0
    0|1
  • size aykut kocaman gerekiyor sanırım o zaman anlarsınız Fatih Terimin değerini

0|1
    0|0
    • Türk futbolu bitti bunu herkez kabullensin artık hepsi boş.

• çok haklısın marginal bunlar böyle taraftar işte yenilince anında satış

• rahat ol maçı baştan sona izledim beşiktaşlıyım zaten senin taraftarlığının boyutu belli

• Hayır, daha hedefleri var Galatasaray'a bir gun Sampiyonlar Ligi Kupası kaldırtıp tekrar İtalya'ya gidecek umarım gerceklesir zaten gereklide

0|0
    0|0
  • ben sevmiyorum fatih terimi..

gsli olarak kil oluyorum o adama ya..

konusmasi havasi..

0|0
    0|0
  • baroş"u paffa yolladı ya çıldırıyorum arkadaş kafayı yicem böyle bi adamı sen nasıl pafa yollarsın kafayı yiyecem...

0|0
    0|0
Yükleniyor...