İlk adımı karşı tarafdan mı beklersiniz bayanlar?

Misal sevgili değilsiniz ama bakışıyorsunuz gelip onun tanışmasını,teklifi onun yapmasını,ilk onun seviyorum demesini,ilk elinizi onun tutmasını,ilk onun dudaklarınıza öpücük kondurmasını ?

Genelde tipik türk kızı hareketidir.Öyle oğlanı beğenip bakışıpta hiç bir Türk kızının oğlanla tanışmaya gittiğini görmedim.

Peki ya KS'nin kızları sizde nasıl durum ? Hep ilk adımı omu atsın,hatta atmasın koşsun mu ?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• ben şahsen çok sabırlı değilim bu konuda. bakışma olayını çok uzun tutmam. bakıştığımız halde baktım o gelmiyor. dayanamayıp gider kendim söylerim bir şekilde.

0|0
    0|0
    • keşke tüm kızlar senin gibi olsa :D

• aynen keşke tüm kızlar senin gibi olsa gelip kendileri hoşlandıklarını açıklasalar bizide acaba bana mı bakıyor yada acaba benden hoşlandı mı yada öylesine mi bakıyor acaba üçlemesine girmekten bunun gibi şeyler düşünmekten kurtarsalar.. :D

Kızlar Ne Diyor 3

• durumun gidişatına göre değişir tabi ki. ama hep karşı taraftan beklemenin doğru olduğunu düşünmüyorum. kendini küçük düşürmeyecek şekilde güzel bi lisanla bi bayanda hislerini karşı tarafa açabilir.

0|0
    0|0
  • kesinlikle hayi ilk önce kendimi tartarim bakarım eğer gerçekten ona karşı ciddi biseyler hissediyorsam kesinlikle gider konuşurum söylerim red edilebileceğini bilsem bile en azından ben içimde savasacagima o içinde savassin

0|0
    0|0
  • bana gelcegnı bılsm ılk adımdan zıyade kosarım ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• kızlar atıyorsunuz resmen :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...