Galatasaray'ımız nerede hata yaptı?

evet arkadaşlar bence bu kadar önde basmak çok tehlikeli ve olan oldu 2-0. Sizin yorumlarınız nedir =

0|0
9|21

En İyi Erkek Görüşü

• Fatih Terim kendi liginde kullandığı taktiği ve sistemi şampiyonlar liginde kullanacaksa bence 1 forvet eksiltip mücadeleci 1 orta sahayı oyuna sürmeli. süper ligte tamam kilidi açmak için 2 forvet kaldırıyor ama şampiyonlar liginde olmuyor. zaten kolay ve çabuk gol yiyoruz. ama bence hata en başta medyanın ve galatasaraylı taraftarların hepsinin demiyorum bir bölümünün Türkiye'de baskı ve presle 3-5 maç kazanınca bi taraflarımızın havalanması ve bir anda bu zihniyetin galatasarayı daha maçlar oynanmadan gruptan çıkartması, ne oldu baskı yaptık, pres yaptık, topa sahip olduk sonuç hop 2 tane yedirdiler gönderdiler. ama bir yönden iyi oldu, en azından artık birçok kişi doğruları gördü, gerçekleri konuşuyor. şunuda eklemek gerek, amrabat için resmen kayseri galatasarayı ağır kazıklamış, Burak Yılmaz için taş yerinde ağırdır. trabzon'dan ayrılmamalıydı, hiç gelmesinide istemedim, onun yüzünden kat kat daha faydalı olan Necati Ateş'e haksızlık edildi. ordu ve braga 2 maçta sıçtı sıçtı batırdı. eğer gs'de oynuyorsan 2 maç üst üste kötü oynama lüksün olamaz, eğer bu adam her maç böyle oynarsa gelen geçen puan alır bizden.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• aklı kullanamıyorsan fizik gücü tek başına yetmez. pas hatalarımız, çekinik oyunumuz, oyuncular arası kopukluk, bariz göze çarpan adaptasyon sorunu gol gelmeyişinin başlıca sebebleri. baskın oynamak sadece gösterişdir, göz boyamadır. dikkatli bi izleyici olarak gs'ın halini hiç beğenmedim.

0|0
    0|0
  • "mal bir amrabat

keriz bir burak

aptal bir melo

yazık oldu emre çolak ve aydının çabalara"

o değil de futboldan konuşunca insan kendini ii hissedio.copy paste yapınca bile o duyguya kapıldım .teknik bi konuda tespit sıçmak çok eğlenceli.

1|1
    0|1
  • Burak tam bir hata..

Üzüldüm galatasaray için.. umarım diğer maçları kazanırlar.

0|0
    0|0
  • Ruya takım dıye dıye sısırılmelerı hataydı

0|1
    0|0
  • Burakla başlaması hataydı selçuk a neler olduysa çok formu düştü eski selçuk değil

0|1
    0|0
  • 1.Burağın yaptığı her atak hataydı.

2. Fatih baba Ambrat'ı çıkaracağına Burağı çıkaraydı eyiydi.

0|1
    0|0
  • Emre iyiydi kesinlikle.

Ağır popolu hamit olsa nasıl olurdu bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Aslında iyide oynadılar ama işte :/

0|0
    0|0
  • Renkleri hata

0|0
    1|7

Erkekler Ne Diyor 20

• Ben bir Fenerbahçe'li olarak, Galatasaray'ın zaten üzerine düşeni yaptığını düşünüyorum ilk yarıyı izleyemedim, ama Braga'da mükemmel bir defans anlayışına sahip çok nadir açık verdi ve ileri çıkışları mükemmeldi.Zaten Fatih Hoca Yekta ve Elmander'i alarak son 10 dakikada full ilerde basma fikrini gerçekleştirdi ne yazık ki duvar gibi defans kontra atak ile 2. golü buldu.Geçmiş olsun hepimize...

0|1
    0|0
  • isteksiz gs ,3 kuruşluk istekli bragaya yenildi

0|0
    0|0
  • Bir fenerbahçeli olarak: amrabat gs de bire birde geçen tek oyuncuydu lakin ortaları çok aceleciydi riera sol bek değil bir sol açık gibiydi gidiyo ama geri gelmiyo umut ve burak bunlar gerçekten sadece türkiye liginde oynucak oyuncular şu burak kaç adam geçmiş kaç depar atmış sadece gelen ortaya kafa atar. sözde barçanın izlediği selçuk bile hata yapıyor

0|0
    0|0
  • Galatasaray'lı futbolcularda kesinlikle pratik zeka sıfır. Çünkü sürekli aynı tarz boş top çevirmeler. Hiç takdik çalışılmamış. Şöyle orijinal atak yaratma girişiminde bulunmuyorlar. Ben topu bırakayım, ara pas atayım, ceza sahası önünde bir çalım atayım demek yok. Sürekli sıkışınca yanlara at. Ondan sonra saçma saçma ortalarla pozisyonlar eriyor. Bazen düşünüyorum acaba ben çok La Liga mı izliyorum diye. :\

0|1
    0|0
  • gs en büyük hatayı ortasahayı iyi kullanmadğı içn yaptı ne melo nede selçuk takımı yönelndrbldi sürekli yan top yapmaktan adamlar işi çözdü ve sonucu çok rahat aldılar..

0|0
    0|0
  • En büyük hata o Şerefsiz burak yılmazı 11 de başlatması. Umut desen yoktu sahada hiç... Her yer hata dolu.

0|1
    0|0
  • melo beni delirtti. amrabat sahada yoktu. burak kafa vurmayı bılmıyo. bilse zaten geçen sene 50 gol atardı. umut etkısızdi ama yıne çok koştu. emre çok ıyı top oynadı. semıh adamım yaaa kralll adam adam. muslera harıkaydı. danyy yıne ıyıydı. rieara berbattı . eboue formsuzdu. selçuk hala kötüüü düzelmesi gerek. aydınn fena değildi ilk defa begendım.çok kötu oynamadık ama daha dıkkatlı olmalıydık.

0|0
    0|0
  • Bilader burak yılmaz kadar aptal bir futbolcu yok her şutta sacını basını tutuyor adam futbolcu değil . İnanılmaz kötü inanılmaz berbat.Emre colak coook cılız herşeyde düşüyor ortaları güzel değil acamadı.Amrabat coook zayıf .Muslera her macda 2 -3 gol yıyor.danny süper oynadı.Umut yokları oynadı umut bugün macda hayaletti.ama acilen burak yılmaz gitmesi lazım cook acil.Amrabat burak yılmaz gitmesi lazım.4-5 oyuncu gidecek takımda.Selcuk inanda cook cook büyük düşüş var.

0|0
    0|0
  • burak ve umut trabzonların başında saç bırakmamıştı. şimdi galatasaraylılara da sirayet edecek bir durum

0|0
    0|0
  • Şampiyonlar Ligi Rüyası Son buldu bundan snrada dönmez heralde :) Cluj'ta takar bize :)

Ne Büyük Hata Melo !

0|0
    0|0
  • fenerli olarak burak zaten ziyan bi adam gs oynayacak adam degil

0|0
    0|0
  • öyle hazır oyuncuları ts den toplamakla olmuyor işte. oynatmasını bileceğin adamı alacaksın.

0|0
    0|0
  • Burağı almakla yaptı hatayı...

0|0
    0|0
  • bence dünki maçta burağın yerine milan baros olsaydı eminim daha değişik olacaktı baros bi harika adam ama ne yazık ki fatih hoca sanş vermiyor :(

0|0
    0|0
  • GS kapanan takımlara karşı zorlanıyor. yaratıcı veya iyi çalım atan oyuncusu yok sayılır.

0|0
    0|0
  • Burak görevini yapmadığı için yenildi GS.

Atsana kedini üç beş kere yere, birinde penaltı çalınırdı di mi ama :/

0|0
    0|0
  • Burak Yılmazın kafasına

0|0
    0|0
  • mal bir amrabat

keriz bir burak

aptal bir melo

yazık oldu emre çolak ve aydının çabalara

0|0
    0|0
  • Abartmakla

0|0
    0|0
  • Kontra atak oynayacağı gün gibi belli olan bir takıma karşı bu kadar önde basarsan olacağı budur. Biraz sabırlı ve top çevirerecek rakibi kendi sahamızda kabul ederek oynamalıydık.

0|0
    0|0
    • aynen öyle kardeş, benimde dediğim gibi. kendilerine çok güveniyorlar her türlü atarız havası vardı ama olmadı.

Yükleniyor...