Galatasaray - Braga Maçı hakkında yorumlarınız nelerdir?

Sonuc Galatasaray 0-1 Braga Maç hakkında yorumlarınız beyler bayanlar?

Güncellemeler:
Ben macı kapattıgım ıcın sınırden gormemısım :D Galatasaray 0-2 Braga olmuş :D

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• taklaya getirdi hacııı :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ben maç başlarken dedim 2 0 biter diye aynen öyle oldu..zaten galatasaraylı futbolcular yerine yaşayan ölüleri getirselerdi daha hızlıkoaşarlardı.

0|0
    0|0
  • Beklenen final ;)

0|1
    0|1
  • O kadar pozisyon oldu hiçbiri gol olmadı braga topu topu iki pozisyon attı ikiside gol oldu :(

0|0
    0|0
  • Fatıh terımın 30 derecede gıydıgı suveter olmamıs bıde hakeme allah belanı versın denırmı hıc cok ayıp ettı son sanıye golunde gelen dans sahaneydı

0|0
    0|0
    • Ha bıde umut yerıne nıye melo cıktı anlamıs deılım 3 forvetle aydın kımdır yekta kımdır sampıyonlar lıgınde oynycak adammı bunlar

• aydın kim biliyor musun? O adam gelecegin zidane ' ı. Seneye bir daha bak.

Erkekler Ne Diyor 8

• BRAGAlım artık bu işleri.Avrupa 1 beden büyük

0|0
    0|0
  • fenerbahceliym ama bu seneki kadroyu görnce gerçekten çeyrek finali zorlar diyordum ama fatih hocanın dedıgı doğruymuş 2 3 transferle rüya takım olunmaz

0|0
    0|0
  • galatasaray 4-4-2 sisteminden vazgeçmeli braga çok kötü bir takım ama galatasaray taktiği iyi olmadığı için galip gelemiyor galatasaraylılar bi düşünsün bakalım biz iyi oynuyoruz iyi mücadele ediyoruz ama ne den galip gelemiyoruz özellikle avrupa maçlarında mu sistem sökmez aga

0|0
    0|0
  • çok baskılı oynadılar, braga gs ye göre az arak yaptı ama atakların çoğu etkiliydi bu yüzden.. maça gelmeden çnce gs nin oyun tarzına çalışıp gelmişler..

0|0
    0|0
  • Lanet olsun diyorum o hakeme de burak yılmaza da oyunu zamana veren gragayada hakem yerine haaakem diyen braga yerine benfica diyen spikere de lanet olsun

0|0
    0|0
  • Gecmis olsun demekten baska bisey dusmez artik.

0|0
    0|0
  • ne 1i 2 :)) koydular

0|1
    1|0
    • size koyan koydu merak etme ayrıca 1 hafta önce heykelini diktiğiniz adamı sadece siz takımdan kovalarsınız...

• 2-0 oldu

0|0
    0|0
Yükleniyor...