Sürekli gördüğünüz birine nasıl onu sevdiğinizi anlatırsınız?

Evet Arkadaşlar Her Sabah Gördüğünüz Birine Onu Sevdiğinizi Nasıl Söylersiniz. İlk Olarak Konuyu Nasıl Açarsınız Bakalım ? (Böyle Bi Durum Başıma Gelmedi Söleim (: )

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• - Sevgilerde ilk ışık ve yıldırım gözlerde başlar dostum..ılk once gozlerle bir nabız yoklanır ki buda karsı tarafın senden hoslanıp hoslanmadıgı kontrol edılır..tongaya veya taşa carpmamak zonklamamak ıcın.. duruma gore %50 evet cıkınca telefon veya bıraz masum bakıslarla durum arz-ı Dilekce verilir gönül kaymakamlıgına :D sonra onay alırsanız eger vaaaaaay gele başınıza..Sevdik sevdalandık-kordugumle baglandık-boyle ayrı ayrı olmaz olmaz dıyerek ele ele tutusup bulutların uzerıne bır cıkar bır ınersınız Ki ki ki ki...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Sevdiğimi söyleyip arkadaş kalalım ıvır zıvırlarına girmem

Zamanla yakınlaşmak daha iyidir, bırakalım bakışlar hafif dokunuşlar konuşsun

0|0
    0|0
  • bir yolunu bulurum ve direk olarak hoşlandığımı açıklarım.

0|0
    0|0
  • Mesela hergün onunda seni gördügünü biliyorsan , ufak bir yüz mimiği ile selam verirsin 1 hafta sonra günaydın diyabilirsin

0|0
    0|0
  • Bak 45 üstü amca, apartman yöneticisi olarak her ay aidat verdiğin Ayten yenge 2 çocuklu, dul bir kadın. Aman deyim, gözünü seveyim böyle tuhaf işlere kalkışma. Ben bakkalın oğlu Ferit. Ellerinden öpüyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...