30 yaşında vücut geliştirme?

Sizce bu yaştan sonra boşa kürek çekmiş olurmuyum? Ölmeden yapılacaklar listemde kendimi o şekilde görmek var. gerçekleştirebilirmiyim bu düşüncemi?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• 0|0
    0|0
    • Ya bu adamlar kaç yaşında başlamış ama? Ben bu yaşta başlayacağım ya o yüzden soruyorum. hani küçüklüğünden beri uğraşıyorsa bu sporla normal birşey bu yaşta vücudu sağlam olması :)

• Bizim salonda 50 yaşında adamlar ağırlık çalışıyor. Siz boşverin. Gidib çalışın. Tamam benim kadar kas gelişiminiz yüksek olmayabilir ama gerçek emek ederseniz ve genetiğinizde yatkınsa olur bu iş. Hem sağlıklı yaşayın hemde ne olursa olur diyerekten.

• Anladım kardeşim motive için teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 3

• hayir bosuna kurek cekmis olmazsin.

0|0
    0|0
    • Evet arkadaşlarda bu şekilde söyledi. motivasyonum yükseldi sayenizde :) teşekkür ederim

• rica ederiz. evet belki oyle muhtesem bir vucuda sahip olamayabilirsin denesen de ama yine de sekle girmis olursun. belki de istedigin vucuda ulasabilirsin bile. hepsi sana bagli istersen yapabilirsin senin elinde

• Yaş ile alakası yok bence zaten yaşında uygun vücut geliştirmek için

0|0
    0|0
    • Başladım zaten 1 aydır gidiyorum bu 2. Ayım. işyerindeki bazı arkadaşların olumsuz eleştirileri üzerine bu soruyu sordum. motive edici konuştu sizde dahil herkes, teşekkür ederim :)

• fazla kilon yoksa 2 sene sonra mükemel bir vucudun olur :)

0|0
    0|0
    • 1.79 boyum 75 kiloyum. sence nasıl olurum, link atarmısın? Şu adam gibi olursun diye

• diyetsiz hiç bişey olamaz biliyorsunki. ve uyku düzenide önemli

• Ya ben beslenme şekline baktımda body sporu yapanların. bildiğin bana öl demek ya :( şeker yok, tuz yok, ekmek yok.. bu üçü olmadan ben yaşayamam ki :(

Erkekler Ne Diyor 11

• Ne alakası var yapmak istedklerini yap bacak egzersizi büyüme hormonu salgılanmasını artırır eğer iyi beslenirsen gelişim 6 ayda kendini gösterir

0|0
    0|0
    • Ne bileyim ya, iş yerinde arkadaşlar bu yaştan sonra vücut geliştirmemi olur falan dedilerde, aklım karıştı..

• Evet ben hem sağlık için hemde ölmeden önce kendimi öyle bir görmek istiyorum. sporuda seviyorum. Sağlığım elverdikçe spora devam etmeyi düşünüyorum. Yardımların için teşekkür ederim dostum :)

• rica ederim dilediğin gibi olsun :)

• büyüme için protein tozu ve amino asit al ekstra enerji için daha iyi olmak için kreatin al 1 sene sonra kendini tanıyamazsın bu arada yemeklerde 2 veya 3 dilim ekmeği geçme yemeği bol bol yiyebilirsin gün içinde karışık çerez yiyebilirsin 1 avuç kadar

0|0
    0|0
    • Ya ben ekmek ve şekeri bırakamıyorum sorun orada :/

• Benimde şeker kullanımım bir çay bardağına 1 çay kaşığı, eğer kupa ile çay içiyorsam 2 çay kaşığı. pasta vs çok yemem zaten. benim asıl sorunum ekmeği çok yiyorum. sabah kahvaltısında yaklaşık 1 ekmek yiyorum. yoksa doymuyorum. protein tozuna 6 ay sonra başlamayı düşünüyorum. Haa sabahları ekmek yememek için bazen cici bebeyi sütle karıştırıp yiyorum :) ama bu seferde öğlen yemeğinde ekmeğe abanıyorum :(

• Sen karnını ekmekle doyuruyosun yediğin yemekten verim alamazsın 3 dilim ekmeği gecme zamanla zaten ekmek yemegide bırakacaksın harbiden boşa kürek cekersin

• Git kaza namazların varsa onları kılmak için uğraş. Ahirette kasların nasıl demezler adama. Boş işlerle ugrasma bence

1|0
    0|0
  • 40 yaşında bomba gibi fizikler var yaparsın yaparsın da 20 lik erkeğin salgıladığı testesteron olmadığından daha yavaş süreç olur

0|0
    0|0
  • Bence yapılabilir.
    Çok geç bir YAŞ değil. Hem güzel bir fizik hem sağlık.

0|0
    0|0
  • Yapabilirsin bu işi profesyonel sürdürenlerin hepsi özellikle Mr. Olmpya ya bakarsan adamlar +40 yaşlarında, azim olduğu sürece 30 yaş büyük bir yaş degil ki zaten

0|0
    0|0
    • Ama onlar kaç yaşında başlamış ki? Ya benim zaten mr. olmpya olma gibi bir düşüncem yokta :) biraz baklava, biraz adonis ve birazda geniş omuz olsa yeterli :)

• abi zaten onlar gibi olamazsın adamların tek işi o ve çok büyük paralar ile yapiyorlar istikrar sağlarsan yaparsın herşey sende biter

• Anladım kardeşim teşekkür ederim :)

• tabi ki, hiç zaman kaybetmeden başla hemen.

0|0
    0|0
    • Sen yapıyorsun galiba, resimden öyle anladım. hocam benim boy 1.79 kilo 75 omuz 103 bel 89 sence omuz 110 falan olurmu? Ve bel kaç olmalı?

• Geliştirebilirsin.

0|0
    0|0
  • Tabi ki hic birşey için geç değil hırs ve azminle birlikte çok iyi olacağına eminim Acı yoksa Kazançta yok.. Bu iş olur püf noktaları yemeyi içmeyi iyice araştırın bu işte temel Beslenmedir. ;)

0|0
    0|0
    • Evet biraz araştırdım beslenme programını ama ben o programla ölürüm :D

• Acı Yoksa Kazançta Yok başarılı olacağına inanıyorum..

• Sağol kardeşim teşekkür ederim :)

• Tabikide Gerçekleştirebilirsin , Bunun Bir Yaşı Yok.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler dostum. iş yerinde bazı arkadaşlar bu yaştan sonra vücut geliştirme mi olur falan dedilerde. bende boşamı kürek çekiyorum diye düşünmüştüm :)

• Anladım dostum, motivasyonum yükseldi sayenizde :) teşekkür ederim

• Hocam Snaa Bir Taktik Daha :) Şimdiki Halini Çek Naturel Şekilde , 1 Ay Disiplinli Bir Şekilde Git Sonra Bir Daha çek :) Farkı Görünce istesende bırakamazsın zaten :)

• azimli olursan iyide bir vucut cıkar 1 senede

0|0
    0|0
    • Azimliyim bir hafta p. tesi, çarşamba, cuma ve pazar diğrr hafta salı perşembe ve c. tesi çalışıyorum

Yükleniyor...