Süper ligdeki en iyi yerli ve yabancı oyuncu favoriniz kim?

Süper tot süper ligdeki en begendiginiz ve favori yerli & yabancı oyuncu kim?(tarafsiz olalim ama :)

0|0
11|136

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Gökhan Töre formunda ligin en iyi yerlisi. Bir de Mehmet Ekici var beğendiğim.
    Beşiktaşın uzun süredir golü bulmakta sıkıntısı vardı Demba Ba halletti.
    Ayrıca Cardozo da iyi bir sezon geçiriyor.

0|7
    0|2
  • 1|6
    0|0
  • Sneijder ve Burak yılmaz

0|9
    1|10
  • Yine kardesim @baros15 koymus noktayi. Baska soze ne gerek ☺☺

1|3
    0|2
    • Baroa degilde barosa koymuslar sanki hahha

• Gökhan Gönül, Atiba

0|2
    0|0
  • Wesley yabancı olarak yerli olarak da Burak

1|4
    0|5
    • Şu sahtekar burakmi?

• Farkedermi besiktasla puaniniz ayni 1 avarja lidersiniz bununla ovunmekte sizin icin eziklik olsa gerek hahaha

• Yine burak yine ofsayt

• sabri reis

0|2
    0|0
  • Demba ba

0|3
    0|0
  • Meireles, alper potuk

0|1
    0|1
  • Fernando Muslera ve Serdar Aziz

0|4
    0|4

Erkekler Ne Diyor 136

• Şimdi birkaç futbol cahili çıkıp Dembaba diyecektir ama biz bunlara şaşırmadık 2 sene öncede Fernandes ligin en iyisi diyorlardı ama en sonunda adamı kulüpten kovdular o bakımdan bu hazımsızları pek önemsemek gerek
    Ballondor ödülüne aday gösterilmiş ve birçok futbol otoritesi tarafından 2010 yılında dünyanın en iyi oyuncusu seçilmiş Sneijder i kimseyle kıyaslamam.

1|3
    1|2
    • Senin gibi at gozlugu kullanan arkadas rengini belli edip yazmissin farkindayim milan baros vardi sizdede bildin mi adama sie git dediniz hani dunya yildizdi hani drogbaydi chelse maçında oynamadi diye adam etmediginiz kufur kalmadi yanlis anlama 26 mac 20 gol dembaba kardes direkten donenlerde size hahha

• Gizli olmamin sebebi insanlar gormesin sizin gibi futbol yoksunu at gozlugu takan insanlarla muhatap oldugumu ondan yani futbola futbolla karsilik verdim bonibon siz yemediginiz icin baska biyere çevirdiniz lafi

• Ula futbol cahili @baroa15 noldu la sizin wesley neredeydi hani su ove oveee bitiremediginiz wesley hahahaaaaaa

• ya demba bayı da amma abarttınız ya adam formsuz koşacak hali yok sanki Messi adam. Görmüyor musuz adam tüm maç yürüyor üstüne top gelince kaleye gidemiyor uzaktan vuruyor. Burak'ı da zamanında abarttılar avrupada 8 gol atınca ne oldu tekrarlayabildi mi şansa bir başarı yakalanıyor hemen abartıyoruz.

0|0
    0|0
    • Abartan kim dembabayi biz seviyoruz adami sizemi dert onu anlamadim? Sanene kardesim adam bizim futbolcumuz sizi geren ne?

• l*n lunlu konuşma gizliden girip artislik yapma

• Yaw he hee yaw he yaw heeee yaw heeee

• DemBAba ve tore varken diego sneijder diyen adam bu sene ligi izlemistir ya da neyse :)

0|0
    0|2
  • Bazı arkadaşlar Sneijder demeyen futboldan anlamiyordur demiş. Farketmez onlar anlamadigimizi düşünsün. Begeni durumu görecelidir, herkes istediği futbolcuyu beğenebilir. Ben Gökhan Töre ve Demba Ba diyorum.

1|2
    0|1
    • Onlar anteni eksik gelenler kardeşim hani inonu biterken kale direklerini sokup demirorene goturdukya yanlis yapmisiz biraz demirorene biraz tt areneya biraz kadikoye koymamiz lazimdi nasip :)

• Nie Torku konya macindami oynadi yoksa hahaha ya da avrupada 4 4 4 4 6 yerken falan napti defansimi korudu yoksa yanlis kaleyemi atti tersten izliyoruz galiba maçı

• @baros15 Nereye yorum yapacağımı sana soracak değilim. Sneijder sadece fener maçinda iyi oynadi diye bir cümle yok orda. Önce okumanı geliştir sonra gel beni eleştir.

• Sneijde ve burak yilmaz ;)

1|0
    0|0
  • Demba Ba ve G. Töre

0|1
    0|0
  • mehmet ekici & demba ba

0|1
    0|0
  • yerli oyuncu alper potuk çok beğeniyorum onu dikine çok iyi oynuyor ilerde avrupaya gider inş... yabancı oyuncu tartışmasız sneijder...

0|1
    0|0
  • Yerlilerde
    Forvet Burak Yılmaz
    Orta saha Gökhan Töre - Selçuk İnan
    Defans Semih Kaya - Gökhan Gönül
    Kaleci Onur Kıvrak - Tolga kıvrak

Yabancılarda
    Forvet Demba Ba - Cardozo
    Orta saha Sneijder
    Defans - Aklıma Gelmedi :)
    Kaleci Muslera

0|0
    0|0
    • Tolga Zengin yerine kıvrak yazmısım sımdı farketttm :D kopyala yapıştır azizliği

• 0|1
    0|0
  • Demba Ba ve Gökhan Töre

0|1
    0|0
  • şuanda sneijder ve Gökhan töre

0|0
    0|0
  • YSuan burada yazılanların çoğu booooiş. şu an ligdeki en fazla iyi oyuncu muslera diğerleri yaninda karınca kalirrrr...

0|0
    0|0
  • Ulan güldürdünüz * :) herkes kendi takımının futbolcusunu söylemiş emenike diyen var l*n :) ben de söylüyorum beşiktaşlıyım diye değil ama en iyisi gökhan töre ve demba ba ama demba ba nın formu biraz düştü

0|0
    0|0
  • Yorumlarda bir ismi aradım ama bulamadım bana göre yerlilerde ligin en iyisi Mehmet Topal..
    Yabancılarda en beğendiğim Dembaba ama ligin ikinci yarısı oyun performansı çok düştü.

0|0
    0|0
  • Tolgay Arslan ve Wesley Sneijder

0|0
    0|0
  • Ya kardeşm at gözlüğüyle bakmayın.
    Sneijder varken Demba Ba kim oluyor, aç kariyerlerine bak yazsam buraya sığmaz ayıp ya.

0|0
    0|0
    • Kariyer onemli degil kardesim o zaman sen suna bana guti Hernandez kariyerine bak ama besiktasta oynarken bak bide onemli olan gol sayisi diilmi?

• Q7 kıymetini de bilmediniz, bu da sizin ayıbınız :-)

• Farketmez be kardesim biri gider biri gelir simdi gel desek gelir rahat ol ;)

• https://www.youtube.com/watch?v=grlkxAd-zCk
    Sneijder Sneijder onun gibi futbolcumu var süper lig dee :)

0|1
    0|0
  • Sneijder ve gökhan töre

0|0
    0|0
  • Soru mu buda tabikide sneijder. Başka birini söyleyen olursa futbol bilgisi zayıftır

0|1
    0|0
    • Bence at gozlugu var sizde

• Ne yani fenere gol atmadan önce sneijder yok muydu? Adam tek başına kaç tane maç aldı. Peki söylesene en iyi oyuncu kim sneijder değilse?

• En iyo veya kotusu yok kardes favori dedik isi taraftara doktunuz

• Futbol Olarak:
    Yerli; Gökhan Töre Yabancı; Sneijder

Karakter Olarak:
    Yerli; Gökhan Gönül Yabancı; Demba Ba.

0|0
    0|0
  • Alper potuk-Demba ba

0|0
    0|0
  • Dembaba yazmayın boşuna attığı gollere bakın zaten 4 5 tanesi penaltı burak yılmazdan daha çok pozizyona girmesine rahmen burak kadar golü yok burakmı dembabamı burak daha iyi ama en iyi futbolcu suanda sneijder10

0|1
    2|0
    • Hayirlisi bakalim zaten besiktas klubu anten almis ya cekmiyomus

• Aynen daha büyüğü lazim cekemeyenlere ozel :))

• Hiç kimse bir drogba olamaz ama 😄

• Gökhan Töre gibi bir futbolcu varsa söyleyin. yabancı derseniz de Muslera

0|0
    0|0
  • Yerli olarak Gökhan Gönül
    Yabancı olarak DeMbA bA

0|1
    0|0
  • en iyi yerli oyuncu bir fenerbahçeli olarak soyluyorum alper potuk yorumum form grafiği uzerındendır en iyi yabancıda muslera 17 m euro

0|0
    0|0
  • sow alper

0|0
    0|0
  • Yerli emre yabancı dembaba

0|0
    0|0
  • Ozan tufan

0|0
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=_7Eo1DEGMkg