Spor salonuna yazıldım ama burada ne giymeliyim?

2 gün önce spor salonuna kayıt oldum Ince rahat birşeyler giyiyorum, Kısa kollu tshirt falan ama sanırım herkesin dikkatini çekiyor kızlarda erkeklerde bakıyor ya da Benmi birşeyleri yanlış yapıyorum ne giymeliyim kıyafet olarak orda?

0|0
6|12

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Rahatsız oluyorsan etrafındaki kızlara bak onlar ne giyiyorsa aynılarını giy ha gene bakıyorlarsa egonu şişire bilirsin

1|0
    0|0
  • Bol seyler giy al bitane buyuk bir ince yagmurluk giy onu dizlerine kadar gelsin kimse bakmaz.. sende rahat edersin..

1|0
    0|0
  • Dar vücut hatlarini belli eden olmasin

1|0
    0|0
  • Kısa kollu t shirt üstüne eşofman giyebilirsin.

1|0
    0|0
  • Bol biseyler giy biraz itici olmaya calis

1|0
    0|0
  • Sana bakmayacaklari şeyi bilirsin

1|0
    0|0
  • Kızlar hakkında bişey diyemem ancak erkekler ne giyersen giy spor salonunda zaten bakarlar :))

1|0
    0|0
  • dar şeyler

0|0
    0|0
  • Yok sana öyle gelmiştir yenisin ya kıyafetle alakalı değil erkeklerinde huyundandır salonlArda bakarlar zaten:)

0|0
    0|0
  • altına birtane tayt veya eşofman, üstünede rahat bir t-shirt giy tamamdır.

0|0
    0|0
  • Bende spor salonuna gidiyorum kızlar genelde tayt kısa kollu tşört faln giyor =)

0|0
    0|0
  • Yanlış yapsanda fazla dikkat çekmezsin açık giyinmekten vazgeç kendine uygun kızların olduğu bir yeri tercih et ben öyle erkeklerin içinde spor yapıyorum diyen kızlara inanmıyorum :P

1|0
    1|0
    • Bana bir tanıdığım tavsiye etti gel beraber çalışırız dedi ilk gün ekti beni orda hocayla tanıştım dediklerinide pek anlamıyorum şu hareketi yap şunu yap :D

• Bir süre daha devam edicem olmazsa başka yer bulurum , Teşekkürler görüşün için

• Rica ederim dikkat et bide Orhan yılmazı izle uzman tvden o daha iyi yardımcı olur :)

Kızlar Ne Diyor 5

• tayt ya da kısa şort, badi. budur yani spor bunlarla yapılır.

1|0
    0|0
  • Bence kiz erkegin ayri taraflarda oldugu bir spor salonuna git cok daha rahat edersin. tayt ve bol uzun thsirt giyebilirsin

1|0
    0|0
    • Evet öyle bir yer varsa oraya devam edicem , Böyle kötü oluyor erkek hepsi tek ben kız :D

• Guzel pamuklu bir tayt ve v yaka kısa kollu buluz

1|0
    0|0
  • Kisa kollu tshirt niye dikkat ceksin ya ben sporcu sutyeniyle normal esofman alti giyiyorum.

1|0
    0|0
  • Tayt giy.

1|0
    0|0
Yükleniyor...