Kız çok güzel bile olsa eğer soğuksa erkekler ondan uzak durur mu?

Sınıfınıza yeni bir kız geldi. Sizin ''fıstık gibi'' olarak tarif ettiğiniz cinsten bir kız düşünün. Ama bu kız çok fazla soğuk kimseyle konuşmuyor, derste bir iki söz alıyor o kadar. Bu kıza flört niyetiyle bakmaz/yaklaşmazsınız, değil mi?

0|0
2|23

En İyi Erkek Görüşü

• niye yaklaşayım ki ? kız soğuksa ilişkisi nasıl sıcak olabilir. benim düşüncem bu hiç uğraşmam bile

1|0
    0|0
    • kedı ulasamadıgı cıgere mindar der hesabı:D

• Aynen söylediğim gibi yani. Beklediğiniz istediğiniz kadar güzel bir kız olsa da onu saymazsınız. Eksik veya yanlış bir şey varsa bu anladığımda düzelt lütfen. Teşekkür ederim :)

• anladığında eksik birşey yok :)) rica ederim

Erkekler Ne Diyor 22

• soguk kızlardan uzak durur evet. hepsi degil

1|0
    0|0
    • Mesela erkekler olarak aranızda hep bir muhabbet var ''olum sınıfa yeni güzel bir kız gelsin'' şeklinde. Ve bu gelen kız da sizin gözünüzde çok güzel. Ama soğukluğundan ötürü bu kızı o beklediğiniz kız saymazsınız. Yaklaşmazsınız hiç. Ben böyle olacağını sanıyorum. Yanılmıyorum?

• Flört mü etmek istiyorsun anlamadım ben ? o zaman soguk olma. yaklaşmalarına izin ver. amacını anlasam ?

• Amacım falan yok. Anlatması uzun sürer. Sadece az önce sorduğum şekliyle cevap versen? :/ Durum bu yani.

• ilgimi çekiyorsa yaklaşırım ve tanışmaya çalışırım sorun olmaz fakat nöyle bir kız tipine karşı özgüveni eksik kişiler yaklaşmaya cesaret edemez

1|0
    0|0
  • Ben yaklaşmam neden mi çünkü herşeyden önce bir erkek kızın karakterine bakar. Ben mesela hiç gülmeyen, hiç knuşmayan bir kıza bakmam açık söyleyeyim. Kız dediğin fıstık gibiyse toprağında sevi ve gülücük tohumları da omalıdır değil mi? :))))

1|0
    0|0
  • soğuk insanı sevmem

1|0
    0|0
  • Aşk varsa işin içinde yaklaşır, Sadece hoslanmadan ibaretse uzak dururum

1|0
    0|0
  • Evet yaklaşmazlar tırsarlar

1|0
    0|0
  • Fıstıkla besliyorum ben öyle kızları. Zil çalınca fıstık atarak boş bir sınıfa kadar getirip, kabuğunu soyuyorum.

0|0
    2|0
  • tam aksine ilgimi çeker ama bende yaklaşamam

1|0
    0|0
  • Durabilirler tabiki de.

1|0
    0|0
  • sınıfıma yeni bir kız geldi derken işçi sınıfı olarak kabul ederek cevaplıyorum, soğuksa işimiz olmaz ancak bazıları varki soğuk gibidir, çok değişik bakar gözlerinden aslında içinde neler koptuğunu anlarsın işte bunlar insanı mıknatıs gibi çekmezse gilbert eşekler tarafından kovalansın

0|0
    0|0
  • soğuk davranan bi kıza bir ve ya 2 kere yanaşmayı denerim baktım bu iş olmicak ee sonuçta altın kaplama amıda yok yani

0|0
    0|0
    • Mesela erkekler olarak aranızda hep bir muhabbet var ''olum sınıfa yeni güzel bir kız gelsin'' şeklinde. Ve bu gelen kız da sizin gözünüzde çok güzel. Ama çok soğuk. Hocalar hariç kimseyle muhatap olmuyor. Bu sebepten bu kıza yaklaşmazsınız hiç. Ben böyle olacağını sanıyorum. Yanılmıyorum?

• yavşayanları kimse durduramaz, istersen buz dağı ol : / imreniyorum o arkadaşlara.

0|0
    0|0
  • Kimisi soğuk görünür ama tanıyınca anlarsın ne kadar sıcak kanlı biri olduğunu.

Gerçekten soğuk biriyse benim işim olmaz. O tür soğuk kişilerle konuşurken bile tedirgim oluyorum :D

Mesela ben 1. kategoriye giriyorum :D

0|0
    0|0
  • İsterse hiç konuşmasın ben onun yerinede konuşurum fazla güzel kızlar konuşmaya ihtiyaç duymaz vucut konuşur zaten:))))

0|0
    0|0
  • Hayır yaklaşırız güzelse güzeldir ne yazıkki korktuğun olacak ve sınıfınızdaki tüm erkekler ona yazılacak yani senin havan söndü güzelim nihahaha :D

0|0
    0|0
  • O kızı bi görmem lazım buradan genelleme yapamam , Soğuk kız var soğuğu var

1|0
    0|0
  • Soğuk olan bir kızla birlikte olmam.

0|0
    0|0
  • ben yaklaşırım dediğin kadar güzelse tek çekincem sevgilisi olup olmadığıdır

0|0
    0|0
  • onun taliplileri çok fazladır. birileri mutlaka onu ister.

0|0
    0|0
  • bu ülkede nefes alıyorsan yetersindir.ve kızların her daim bi tarafı kalkıktır

0|0
    0|0
  • Verecek mi ?

0|0
    3|0
  • sırf soğuk olduğundan yaklaşmaya soğuduğum bi kız var bu sitede adı yasayanjelibon

0|0
    0|0
    • Mesela bu kız sizin sınıfa geldi diyelim. Sınıf ortamında düşün bu kızı.

• Görür belki.

• görmeyi hakettiğini düşünmüyorum.

Kızlar Ne Diyor 2

• Belki kız cok sevecendır ama tanımadığı ve bilmediği bir ortama daha yeni girmiş hoppidik zıplayıp,ortaya sevgi gülücekleriyle buketler dağıtacak değil.Dış görünüşe hemen aldanmayın..

1|0
    0|0
    • Aynen senin söylediğin gibi...Bu kız benim. Hakkımda neler düşünüyor olabileceklerini kestirmek istiyorum. Ego tatmini falan demeyin.

• şimdi on saat bunu anlatamam gerginim şuann:D

• Tamam o zaman. İyi geceler sana da bana da :)

• Angelina july bile aldatıldı.. :D ohoo

0|0
    0|0
Yükleniyor...