Böyle bir şeyi neden ve ne durumdayken yapar bir erkek? Ve nasıl, bu kadar kolay midir duygularla oynamak?

Bir sevdiğiniz kız var (karşılıklı veya karşılıksız). Ve aynı zamanda başka bir kızla konuşmaya başlıyorsunuz, tabi söylemiyorsunuz başkası olduğunu ...

Hergün günaydın ve iyi geceler mesajı yazıyorsunuz.

Ve misal

"Tek konuştuğum kişi sensin, belkide son kişi."

"Sen irtibatı kesmessen, ben zaten kesmem"

"Beni düşün, bende seni düşüncem, gözlerime hiç bakmıçakmışın vs. vs. " gibi şeyler söylüyorsunuz ...

Ve bi zaman sonra arayı soğutup, başkasının olduğunu söylüyorsunuz. Böyle bir şeyi neden ve ne durumdayken yapar bir erkek? Ve nasıl, bu kadar kolay midir duygularla oynamak?

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• benzeri benim başımdan geçmişti. biriyle çıkarken gayet mutluyken başka biri mesaj attı bana aşık olduğunu söyledi. bende dedim sevgilim gayette mutluyuz aramıza girme falan. demek ki senin o erkek gerçekten sevmiyormuş seni yada seninle mutlu değilmiş..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Oynanan duygular kendi duyguları olmadığı sürece duygularıyla oynadığı insanı zerre umursamaz erkek milleti...

Ama suç erkeklerde değil... Toplum tarafından yerleştirilen olgulardan kaynaklanır bu durum... Erkek 2 kızla çıkarsa Çapkın olur, kız 2 erkekle çıkarsa Oru**u

0|0
    0|0
  • en iyi kadın anasından doğmayandır demişler. kadın şeytandan önce dünyaya gelmiş derler. şeytanı veresiye alır peşin satar derler. şimdi sen gelde kendi türüne güven? ee tabi bunları kadınları tanıdıkca tecrübe edıyorsun sonrada erkekler adına söylüyorum bizim nazarımızda ayarlanabilir kadın yokdur kandırılan ve salak kadın vardır anladınmı.

0|0
    0|0
  • anlaşılan senide yedekte tutmak istemiş

0|0
    0|0
  • Karaktersizin teki boş ver unut gitsin

0|0
    0|0
  • yedek plan kurmuşumdur , karşılıksız olan aşka her şeyimi adamamışımdır bir umut bekleyip alamayınca diğerini seçmişimdir. karşındaki de sen umut vermediğin halde yüzyıl seni beklemez yani

0|0
    0|0
  • şukadarını söyleyim gerçek erkek adam asla böyle şey yapmaz. başka biride olsa erkek gibi başka sı oldugunu söyler.

0|0
    0|0
  • Aynı anda iki kişiyide tanırsın hangisi sana daha uygunsa onu seçersin bu işler böyledir demekki o kız senden daha ağır basmış geçmiş olsun :D

0|0
    0|0
  • yani bunun cinsiyetle ilgisi yok ki.karakter meselesi bu kişiliği oturmadıysa kadında erkek te yapar bunu rahatlıkla.kan temizliği önemli...

0|0
    0|0
  • Bak o dediğini ben yapmadım ama benim sevgilim bana yaptı bunu:/// Benim duygularım nolacak :(((

0|0
    0|0
    • demekki cinsiyetle alakasi olan bir durum degil, kisilikte sorun var demekki

• Evet kişilikte sorun var. Beni aldattı ve kabul etmiyor hiçbir yaptığını, hem suçlu gem güçlü!

• testesteronun gözü kör olsun biz napalım

0|0
    0|0
  • Hayırlısı be gülüm..

0|0
    0|0
  • kıyaslama yapmış. çok yanlış. baştan söylemeliydi.

0|0
    0|0
  • göstere göstere bak gidiyorum elde tut beni demiş adam

0|0
    0|0
  • dünyaya hoşgeldin güzelim. erkeğiz biz ve bu konularda biraz şerefsiziz.

0|0
    0|0
  • Canı çekmiş dikkatli ol.

0|0
    0|0
  • Bu kadar kolaydır.

0|0
    0|0
  • Bende aynı durumdayımda bende soguma yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ayıp etmiş sevmiyorsan seviyormuş gibi yapma adam değilsen adamlık taslama seninki adam değil belli zaten ..

0|0
    0|0
    • tuhafima giden de, en cok koyan da o zaten. cünkü hic fark ettirmedi ki baskasi varmis gibi davranmadi. cok ilgiliydi ve bir anda böyle yapti .. bu kadar kolaymis demekki

• kolay işte insanları istismar etmek kandırmak duygularıyla oynamak.Ama aşıyorsun inanki bu bünye neler gördüü neler...

• istemiyor seni dengesiz bular

0|0
    0|0
Yükleniyor...