Bir çocuğu seviyorum aylardır söyleyemedim ona. Çocuk son sınıf okulunun uzama ihtimali var.

Bugün arkadaşım onun arkadaşıyla konuştu.Benim ismimi bilmiyor.Çok üzgünmüş okulu uzayacağı için.Morali bozukmuş.Sizce ebn gidip onu sevdiğimi söylesem bile bu doğru olur mu?Çocuğun kafasını karıştırırım diye düşünüyorum.Aylardır ondan hoşlanıyorum söyleyemedim fakat onun iyiliği için ona gidip söyleyemem seni seviyorum diye sizce doğru mu düşünüyorum?Bir de çocuğu mutlu etmek için ne yapabilirim gizliden filan?

Güncellemeler:
fİkri olan yok mu?
Haydi yardım edin bana durum o kadar vahim mi yani?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaş ortamında yanyana olmaya çalış mesela ortak arkadaşınıza söyle bi yere davet etsin konuş derdini biliosun zaten bişeler söylersin gaz verirsin biraz.. bitirecen olum okulu aslansın kaplansın :D sonrasında seni arar ya da sen yine bi şekilde ayarlarsın bi ortam

0|0
    0|0
    • Ortak arkadaslarımız yok keşke olsa ortam yaratamıyorum.Okulda karşılaşmalar filan oluyor ancak :)

• senin arkadaşına söyle onun arkadaşıyla beraber bi yere davet etsinler siz de gelin yaa

Erkekler Ne Diyor 2

• Çiçek al ona.

0|0
    0|0
  • okuldan mezun olur gider sen söyleyene kadar acele et

0|0
    0|0
    • Okulu uzayacakmış çocuk böyle seylerle ugrasır mı ki?Hayatında birini ister mi?Kafasını karıştırmamak için uzak durmak iyi bir fikir mi?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...