Alex... Heykeli dikilen adamı gönderen zihniyeti nasıl değrlendiriyorsunuz?

Heykeli Dikilen Adamı Gönderen Zihniyeti nasıl değrlendiriyorsunuz?

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• Heykeli dikilen adam diye değerlendirme de şunu sor bence...

En zor gününde Fenerbahçeyi bırakmayan EMRE ile beraber diğer takım arkadaslarıyla canını dişine takan finali oynayan bu adam neden gönderildi ?

Aykut kocamanın egoları yuzunden nefret ediyorum artık ondan da aziz yıldırımdan da.. Taraftar kartımı kırdım formalarımı şapkalarımı biletlerimi herseyımı kaldırdım. bilekliğimi kolumdan çıkardım.. !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aykutta gram gurur olsa defolur gider yüzsüz.!

Alex Fener Bahçe düstüğünde yanındaydı. vefakardı. ayağa kaldırdı..

Yıldırım ve Aykut çizmeyi aştılar..

Bu bir 1907'li yorumudur..

0|0
    0|0
  • Alex kadar kafanız meteor düşsün diyorum. bi derdimiz o çünkü.

0|0
    0|0
    • diline sağlık ya dünden beri inan çok moralim bozuk ya gitmesine okadar üzüldüm ki keşke istanbulda olsaydım şimdi

Erkekler Ne Diyor 10

• aziz için gözyaşı döken onun için adliye önünden ayrılmayan büyük başkan diyen zihniyete noldu şimdi işte siz lastik gibisnz kim sizi oraya çekrse oraya uzuyrsnz !

0|0
    1|0
  • Alaxe yapılan doğru değil kesinlikle bir Beşiktaşlı olarak üzüldüm, alex heykeli dikilecek adamdı be...

0|0
    0|0
  • başkan aziz yıldırımın ayıbıdır ama onlarda en yakın zamanda gidecek bakın görün öyle baska ve teknik direktoru istemiyoruz

0|0
    0|0
  • Adamı harcadılar resmen.

0|0
    0|0
  • normal değerlendiriyorum

alexin heykelinin dikilmesini yanlış buluyorum. taraftarın bir anlık gaza gelmesi.

0|0
    0|0
  • FenerBahçe Normaldir Diyorum (:

0|0
    0|0
  • bnde çok üzüldüm adam gbi adam gtti.ama heykelle yönetimin kulubün alakası yok ki taraftar dernekleri sevdi adamı dikti yani

0|0
    0|0
  • Sürekli Alex deyip de Türkiye'nin gündemini böyle gereksiz şeylerle meşgul edenleri kınıyorum.

0|0
    0|0
  • heykeli diken ile gönderen farklı kişiler

0|0
    0|0
  • Heykeli dikildi diye gönderilemez mi bir adam ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...