Spor Yapyorum nezaman etki görürüm?

Spor yapiom biraz göbegim war yani nekadar zaman da gider 165 Boy 47 Kilom AMa zayif görünmiom yaglarim cok war ondan dir

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• 2-3 aya görürsün.

0|0
    0|0
    • tamam yani zayiflamak istiom AMa zayiflayaniom hic

• Doyma zaten, diyetisyene gitmedin mi?

• Yok gitmedim Ben termin yapio biyere gitmenm Terminsiz olmio ondan doymasam Schokolade yerim ya

Erkekler Ne Diyor 12

• Sana lazım olan kilo vermek değil yağ oranını azaltmak. Bu da 3 ay gibi bir sürede belli eder kendisini rahat bir şekilde.

0|0
    0|0
    • tamam tesekürler AMa Ben Kilo wermem dimi cok yersem bide kac dk yapim günde haftada kac kez

• tamam tesekürler

• Rica ederim.

• yine herkes sana gıcıklık yapmış =(
    öncelikle uyku sorunun bu gelişimi etkiler :(
    ben 1 aya değişiyorum mesela sende değişirsin 1 aya bence :)

düzenli yap ama abartma 1 saati geçmesin :) sıkılırsın yoksa iyicene bıkar bırakırsın :P

0|0
    0|0
    • Niye etkiler ki bende Öyle düsüniom şu an bile karnim az oldu 1 hafta da saten 1 Saat Dan fazla yapamam ki :D ölürüm

• Ne güzel bize :D

• evet ne mutluyuz biz :D:D

• Çok kilolusun sen ya

0|0
    0|0
  • 3 ay mı 3 ayda yağ mı yakılır bayan 3 ayda olur diyenler var boşuna spor yaparsın hiç bişey olmaz :))

0|0
    0|0
    • sizin gördüğünüz yağdan başka bişey değil :)))))))))

• Sen Benim nekadar yag war nerfen bilion? Cok sacma ya

• Spor değildir herşey. Beslenmene de dikkat edeceksin. Spor yapıp arkasından lop lop yersen olmaz :D

0|0
    0|0
  • en kısa zamanda gözle görünür sonuç bekliyosan hiç başlama derim

0|0
    0|0
  • Çalışma programına göre değişebileceği gibi 15-20 gün içinde değişikliğin farkına varmaya başlarsın.

0|0
    0|0
  • Düzenli olursa 2 3ay oolur.

0|0
    0|0
  • baya gitmen lazım 3 4 aya prta derecede görürsün

0|0
    0|0
  • Vücuda göre değişir ancak ortalama 3 - 4 ay içerisinde görürsünüz.

0|0
    0|0
  • 3 Aya etkilerini gorursun bol Squat calis ben simdi gidiyorum mesela Squat a :D

0|0
    0|0
  • Senin de göbeğin varsa ohoo. Çabuk etkisini gösterir incesin zaten sen.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kilo vermek için en ideal mevsim ilk bahar diye düşünyorum. Sıkkı diyet & spor 3 aya kalmaz etkisini görürsün inan

0|0
    0|0
  • Duzenli yaparsan ve beslenmene dikkat edersen 1 ayda istedigin sıkılıga ulasirsin :)

0|0
    0|0
  • ne spor yapiyosun

0|0
    0|0
  • Bir ayda sıkılaştığını farkedersin.

0|0
    1|0
  • 2 ay minimum

0|0
    0|0
    • Abla mwerhaba abla ben bu siteden bir kizla cikiodum fakat hesabim kapandiii kiz yanlis anlamis olabilir linkini sana atsammm
      Ben bu hesabi yeni actim xper yetmediği mesaj atamiom linkini sana atsam murat çok üzgün desennn lütfen kaybetmek istemiom onu

• Çok komik o da 1 xper

• 15 günde

0|0
    0|0
Yükleniyor...