Kapat

Alex mi Aykut mu haklı sizce?

alexe haksızlıkmı yapıldı doğrumu yapıldı arkadaşlar

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• spor yeni mi açıldı yeni mi fark ettim ya ? =/ bence alex sonuna kadar haklı adamın dibiydi yani <3

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• haksızlıgın doğruluğu olmaz ki..

Hakkı yendi fena kazık atıldı..

Kulagımda çınlıyor hala şu sözleri "Çokk zor ! "

0|0
    0|0
  • samet güzel. haklı adam herşeye evet demekle.

0|1
    0|0
  • konu neydi ben hiç anlamadım neden sorun çıktı aralarında :(

anlatırmısın bilmek istiyorum

0|0
    0|0
  • haksızlık yapıldı tabiki

0|1
    0|0
  • aziz haklı

0|0
    0|0
  • aykut haklı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Fenerbahçe'den büyük kimse yoktur diyen Sayın Aziz Başkan Ve Aykut Kocaman.

Başkandan başlayaılım;

Fenerbahçe'nin adını tarihindeki en büyük kirliliğe karıştıran, şike davalarında süründüren, futbolcularına adliye yüzü gösteren, takımın başındaki başarılı adamları yollayıp Aykut Kocaman gibilerini alan sen değil misin?

Teknik Direktörden devam edelim;

Oyuncular arasına anlaşmazlık tohumları eken, Alex olmasa play-offlara daha aylar kala pes etme yoluna giden, Türkiye'nin en iyi takım ve kadrolarından birini bu duruma getiren ve takımın bel kemiğini, aranızdaki siyaset ne olursa olsun, Fenerbahçe'nin maç menfaatini düşünmeden kadro dışı bırakan sen değil misin?

Alex'ten saygı beklemeniz bile absürd durumdayken bu adam yine de saygısından feragat etmedi.

Bir Galatasaraylı olarak diyorum ki: Adamsın Alex! Fenerbahçe bizim ezeli rakibimiz, ebedi dostumuzdur. Onu bu duruma düşürenler utansın.

0|0
    0|0
  • Alex gitmeyi aylar önce kafasına koymuştu bunu hem attığı twitlerden hemde oyundan alınışı esnasındaki davranışlardan görebiliriz ama asıl somut örneği henüz sezon açılmadan çocuklarının okul kayıtlarını ocak ayına kadar yaptırmasında anlayabiliriz ama sebep her ne olursa olsun Alex bu FB'nin efsanelirinden biridir ya sezon başı gönderilmeliydi yada devre arası bir günde kapının önüne konulacak adam değildi yani...

0|0
    0|0
  • 2side hatalı

0|0
    0|0
  • alex e yapılanı hazmedemiyorum açıkçası. açıkça ayıp edildi. devre arası gönderilebilirdi medeni bir şekilde

0|0
    0|0
  • haklı olan Ali Şen'di. Aykut'u takımdan göndermişti.

0|0
    0|0
  • aykut mu ? aykut ne arar la pazarda

0|0
    0|0
Yükleniyor...