Huzur veren bir insan mısınız?

Size hiç seninle konuşmak huzur veriyor

diyen arkadaşınız oldu mu

Sürekli dert dinleyen biri misiniz

yoksa dertlerinizi paylaşabildiğiniz arkadaşlarınız var mı

Huzur veren bir insan mısınız ?

0|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

• Sürekli dert dinleyen biriyim kimin hayatına girdiysem iyi ki girdin derler.. Bu sitede bile söyleyen oldu elimden geldiğimce yardım ederim insanlara:)

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• insanların yerine kendimi koyup onları anlayabiliyorum.sanırım bundan bir çoğu gelip derdini paylaşır.kendi dertlerimi kendim çözerim .Sonuçta insanın en iyi dostu aynadakidir.

0|1
    1|0
  • huzur verdiğim kişiler var yani öyle söylerler. benm de huzur bulduğum herşeyimi paylaşabildiğim kişiler var uzakta da olsalar :(

0|1
    1|0
  • Arkadaşlarıma karşı öylemiyim bilmem ama sevgilim yanımda çok huzurlu olduğunu kendini cennette gibi hissetiğini der

0|1
    1|0
  • dert dinleme anlamında üstüme yoktur, huzur spreyi gibiyim. Ama ola ki bi parça huzura ithiyacım olsun, bi derdimi anlatmaya kalkıyım sıfır.

0|1
    1|0
  • dertlerimi paylaşabildiğim kimsem yok. ama dert dinlerim yarımcı olmaya rahatlatmaya çalışırım. bir kız arkadaşım hep iyi ki varsın der sağolsun elimden geldiğince..

0|1
    1|0
  • Dert dinleyen biriyim..dertlerini kolayca anlatirlar..cunku asla laf tasimam..bana anlatilan benle birlikte mezara girer..

Huzur veren birisin diye duymadim ama cok guvenilir birisin bu yuzden senle konusuyorum dediklerini cok duydum..

0|1
    1|0
  • belki bazen..ama son dönemlerde kendime bile huzur veremiyorum sanirim :(

0|1
    1|0
  • Huzur verdiğim söylenir o yüzden sürekli arkadaşlarım tarafından aranan biriyim :)

0|1
    1|0
  • Etkisiz elemanım.

0|1
    1|0
  • beni çok yakından tanıyanlar için varlığım bile yeter..

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• 2 sene önce eski kız arkadasım söyledi ilk ve son defa duyduğum birseydi birdaha kimsenin söylemesine izin vermedim çünkü kim öyle dediyse birokadar yalnız kaldım :/

0|1
    1|0
  • Huzur değil de çözüm sunarım. Dolaylı huzur

0|1
    1|0
  • Evet, sürekli dert dinleyen biriyim. Genelde beni görenin konuşası ve bir şeyler anlatası gelir. Hiç bana sıra gelmez. :)

0|1
    1|0
  • kendim huzursuzum zaten kime vereyim. ama dinlerim, iyi dinleyip, iyi tavsiyelerde bulunduğumu söylerler sağolsunlar ama huzur hayır maalesef

0|1
    1|0
  • Verdiğim huzur, verdiğim huzursuzluğun gölgesinde kalıyor.

0|1
    1|0
  • Genelde "senin yanında azıtıyorum" diyorlar. Evet bildiniz, burada olduğum kadar nizami değilim dışarıda.

0|0
    1|0
  • huzur arayanım

0|1
    1|0
  • Stres yüklerim daha çok

0|1
    1|0
  • Hemde nasıl

0|0
    1|0
Yükleniyor...