Sporr yapanlar?

Evde yapabileceğim fazla yorucu olmayan yağ yakıcı spor hareketleri önerir misiniz?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Mekik şınav

0|0
    0|0
  • Yorulmadan yag yakmak istiyorsan aksam 8den sonra yemek yemiyceksin seker yag gibi benzeri seylerden uzak durcaksin lifli maddeleri cok yiyceksin ve suda iciceksn tabki 3lt buda duzenli tuvalete cikmani sagliycak ekmegide azaltip tam bugdayli ekmek yedinmi tamamdir

0|0
    0|0
    • Bunları yapıyorum zaten akşam yemeğim 6 da ekmek yemem tatlı hiç bişey yemiyorum :)

• Ozaman troid de sknti olabilir mekik pozisyonu al dizlerin karna cek 20kere sinav sonra saga don kafan duz sekilde 20tane sonra sola donup yine kafayi duz tutarak 20 tane sonra dumduz yatarak dizleri karna cekerek ilk sag bacagi 20tane one vekarna cekersin sonra sol bacagi 20tane one atip karnina cekebildigin kadar cek buda iyi olur

• sadece koşu bandı al, hem fit olursun her yerin de makul seviyede sıkılaşır, günde en az 15 dk koşsan 1 ayda fit olursun

0|0
    0|0
  • Yorucu olmayan dedin kaybettin.
    Cefa çekmeden sefa surulmez.

Yardımcı olmayacağım.

0|0
    0|0
  • Fazla yorucu olmayan nedir ya? Öyle spor olmaz. Güzel görünmenin bedeli var. Canın acıycak, nefes nefese kalcaksın çok yorulcaksın ama mükafatı büyük olur.

0|0
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=i90vsnF1ifs

sana johnny sins videosunu verıyorum yanlıs olmasın spor calısması var burd a :D

0|0
    0|0
  • Evi Koşarak Turla :D

0|0
    0|0
  • öyle kolay şeyler yok malesef

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yorulmadan yağ yakmak keske mumkun olsa

0|0
    0|0