Nişanlımın evinde kalsam doğru olur mu?

ben almanyada yaşıyorum tr ye tatile gidicem annem konyada ben 10 istanbulda kalçam ama istanbuldada evimiz var nişanlım tutturdu bizde kal veya amcamlarda diyo evde yanlız napcan diyor anneside dedi gitme kal bizde diye nişanlım tabi ben onlarda kalınca o dayısında kalçak bende tamam dedim ama içim rahat değil nişanlım uzakdan akrabamda oluyor ama yinede 10 gün çok olmazmı bide ben hergün düş alırım orda hergün düş alsam birşey dermiki annesi arkamdan veya gidip kendi evimizdemi kalsam

Güncellemeler:
nisanlim derken annesinin babasinin evinde nisanlimin ayri evi yok annesiyle babasiyla birlikde kalcaz nisanlim dayisinda yatcak

0|0
68

En İyi Erkek Görüşü

• caiz değil evladım git başka yerde kal yoksa fena olur

0|1
    0|0
    • nisanlim kalmiycak ben kalinca onlarin evinde o dayisinda yatcak

• ozaman olur bak yok yok vazgeçtim evin yokmu senin git milletin rahatını niye kaçırıyon yahu

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Noktalama kullan arkadaşım, yazıyla bağırma fonksiyonu olsa yemin ediyorum kırardım o fonksiyonu şu soruyu okurken.

0|0
    0|0
  • Nişanlım diyorsun... Ayıp diyorsun. Geçmiş artık ayıp safhaları.

0|0
    0|0
  • doğru olmaz onların evinde kalma.

0|1
    0|0
  • Neden doğru olmasın ?

0|0
    0|0
  • olsun pek hoş olmaz.

0|0
    0|0
  • Nişanlın sonucta ablacım annesı babası tanıyor olacak senı bence sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Nişanlın?

Bir de evlenseniz bari.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• hem nisanlin hem akrabanin evi bence sorun olmazda m sanki kendin rahat edemiyceksin gibi 10 gunde uzun bi sure. bence rahat edeblcein bi yerde kal.. hergun rahat rahat dusunu alr bornozla gezersin vs

0|0
    0|0
  • yanlış

0|0
    0|0
  • onlar senin kadar iyi düşünmez hem sen rahat edemezsin hem her nekadar nişanlın olsada laf olur

0|0
    0|0
  • 10gün kalma da 2 - 3 gününü orada geçirsen olabilir yani..

0|0
    0|0
  • uzaktan akrabaymış zaten kal birşey olmaz sevgilin değil nişanlın sonuçta

0|0
    0|0
  • bence kal..aile içi yaşantılarını gözlemleme fırsatı bulursun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...