Çapkın bir adam 27'li yaşlarda ve 100lerce kızla cıkmış.Böyle bir adama güvenir misiniz?

Sadece kızlara sormak istiyorum ,genç bir adam düşünün tam bir capkın yüzlerce kızla kadınla ilişkisi olmuş hatta cevresindeki bayanlar onu cinsel yönden sürekli kullanmak istemiş bu adamın nasıl biri oldugunu biliyorsunuz severmisiniz ama o sizi seviyor ve artık evlenmek istiyor ,güvenirmisiniz,evlenirmisiniz?

Bu adam evlenebilirmi bu yaptıklarından sonra sizce?

0|0
17|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• yapamam, aşkımdan ölsem öyle bir erkekle evlenmem. mis gibi namuslu erkekler dururken onu kim ne yapsın. ha onu kabul eden kız da zaten onun gibidir. gerçekten temiz bir kızın öyle kirli bir erkeği kabul edebileceğini sanmıyorum.

2|2
    0|0
    • Tövbe etmiş temiz bir aile kızı arıyor arkadaşım yanımda bazı cevaplara gercekten çok öfkelendi ama hepsi bir fikir tabi

• ben de diyorum ki kendi gibi tövbe etmişle evlensin... ya zaten dürüstçe diyeyim, öyle erkeği temiz kız almaz... o ya da bu şekilde tecrübeli bir kız alır.

• Sevdigi kızı tanıyorum asla onu almaz ama bu güzelligine ve parasına güveniyor.

• Asla. O adamın bedeni çöpten bile değesiz olmuş. Midem o kadar geniş değil. Öyle bir erkeğe bağlanamam.

3|1
    0|0
  • eğer seviyorsam karşılıklıysa tabi evlenirim

0|1
    0|0
  • Zor guvenirim cok zor adi cikmis bi kere capkina

0|1
    0|0
  • Evlenirim birçok kişiyle çıkması hoş değil ama 100 kişi içinde onun birincisi olma düşüncesi çok tatlı :)

0|1
    0|1
  • yok evlenmem suratına bakar dururum! :P evlenirim.

0|1
    0|0
  • 40 yıl çamaşır suyunda beklese yine de temizlenmez o.

1|1
    0|0
  • düsünmüyorum öyleyse yokum.

0|0
    0|0
  • güvenemem böyle birine

3|0
    0|0
  • benimle evlenmeye karar verdiyse demek beni seviyodur diye düşünürüm ama diken üstünde olurum devamlı doğal olarak

0|0
    0|0
    • Onlarcasını evlilik vaadi ile kandırmış ama birine vuruldu tövbe etti.

• asla

0|1
    0|0
  • güvenmem şahsen. içindeki çapkınlık arzusu yeniden çıkar ortaya gün gelir.. hiç gerek yok :)

0|0
    0|0
  • güvenmezdim ben olsam o kadar kızla seyyasamıs bı yerden sonra bıkar evlendıgı kısıden

0|0
    0|0
  • Hacca gitsin olur.

0|0
    2|0
  • hayır

1|2
    0|0
  • Sevgilim tam anlamıyla öyle bir geçmiş yaşamış. İlk reddi benden alınca vazgeçilmezi oldum. Bayağı çeki düzen verdi hayatına. Şimdi geçmişinden pişman. Kızda bitiyo herşey.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bu adam sana evlenme mi teklif etti yani o_O

1|0
    0|0
  • 27 yaşındaki bir adamın yüzlerce kadınla ilişkisi olabilmesi için,p*rno sektöründe çalışıyor olması lazım..artı öyle bir adam gün gelip yalnız bir kadınla evlensebile en fazla 1 sene dayanır(o da zor) çünkü farklı tenlere ve vajinalara alışmış..o yüzden zor kardeşim..

0|1
    0|0
    • Valla sor dedi sordum adam hacca dahi gittmiş

• Hacca gitmenin ne oldunu sanıyon sen herhalde adam tövbe etti oraya gidene ne gözle bakmamızı istersin.

• dostum ben müslüman değilim.bu 1. 2ncisi hacca gidince ne oluyor.pis ruhlarınız mı temizleniyor.hacca gidene kadar aklı nerdeymiş..o kadar kadının vebalini almış sonra hacca git tövbe ettim de..ne ala memleket..müslüman olduğunuz hacca gittiğinizde mi aklınıza geliyor?

• Tipik bir kendini övme sorusu...

0|0
    0|0
    • Ne alakası var bir başkası bu adam ve evlenemiyor daha dogrusu sevdigi kız yüzüne dahi bakmıyor ee tabiki o kızı nasıl istemeye gidecek şimdide evlenememe korkusu başgöstermiş.

• Çapkın erkekler hadi bunu da açıklayın

0|0
    0|0
  • Tek yıldız almışın.Cevap bu kadar açık.

0|0
    0|0
    • İsterse hiç yıldız vermesinler adam yanımda hatta kendi yazdı artık bilmiyorum hakikatı uslandımı uslanmadımı.

• sanece kızlar kim yaaa?

0|0
    0|0
  • sen misin o tarifteki yoksa arkadaşınmı?:D

0|1
    0|0
Yükleniyor...