Protein tozu, gainer gibi maddeler zararlı mı?

bir çok arkadaşım spor yaparken kullanıyorlar bu maddeler zararlı mı?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Markasına gore degisiyor miktarda onemli

0|0
    0|0
  • Eczanelere danış doz konusu da önemli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Protein tozu gainer sporcuların spordan önce ve sonra vucudun güçlenmesi için aldığı katkı maddesidir ayrıca amino asit de kullanılır fazlasını alırsan ve spor yapmadan kullanırsan zararını görürsün ancak 250 ml idmandan önce idmandan sonra kullanırsan zarardan çok yararını görürsün.

0|0
    0|0
  • Hrşeyin fazlası zarardır dostum kilo başına düşen protein oranı neyse ona gröre almalısın spor koçun zaten sana onu yazar programda sunu sukadar bunu bukadar alcaksın diye

0|0
    0|0
  • zararlı olaydı aşırı sağlıklı olmazdım fakat tavsiye edilen miktarda ama sadece protein tozu kullanabilirsin

0|0
    0|0
  • zararsızdır ama spor yapman lazım normal yemek yer gibi alırsan tozu hiç bir faydasını göremessin :))

0|0
    0|0
  • protein tozu zararsız sana bir etki etmez fakat steroid igne v. b. şeyler kullanırsan vicuduna zararlıdır , sadece protein tozu kullanmanı tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Protein tozunu bilmiyorumda amino asit kuzenim kullaniyodu zararsız diyodu kas yapmaya yardimci oluyomis

0|0
    0|0
  • Damarları tıkıyo bildiğin sigara gibi karaciğeri ve böbreklerii iflas ettiriyo kalp krizine yol açıyo bugüne kadar araştırdıklarımdan bunları öğrendim

0|0
    0|0
  • değil sadece karaciğeri tembelleştirir

0|0
    0|0
  • değil bence

0|0
    0|0
  • önemli olan şey bilgidir, bilmemek ise erdem
    adam daha orta dereceli sporcu dahi sayılamz ama kullanmadığı supplement yok sonuç ölüm
    lütfen serdar aktolga nın röportajlarını izleyin
    supplement en son olmalı, vücutta öncelik doğal gıdada eğer yetmezse ek gıda alınmalı
    bilinçli kullanılmazsa karaciğer, böbrek gibi organlara aşırı yüklenme yapılmış olur ve organ yetmezliğine kadar gidebilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...