Adımı yazıp panoya astı, sebep?

bi çocuk var 2 senedir aynı sınıftayız. bana çok takılır böyle şaka maksadında. ama yerden yere vurur genelde. mesela 'şunu hiç güzel yapamamışsın, senin gibi bi gerizekalıdan da bu beklenir' gibi şeyler söyleyip beni kızdırmaya çalışıyo.bugün de tenefüste elimde bi kağıt vardı kimse görmesin diye saklamaya çalışırken o çocuk geldi , ne oldu ne yazıyo ki dedi. sonra yanımdaki arkadaşım gıcıklık olsun diye, senin adını yazmış dedi. çocuk da eline kağıt aldı, arkadaşımın adını bende yazarım ne varki bunda dedi ve kağıda benim adımı yazdı altına bide kalp yap dedim yaptı sonra içine seni seviyorum yazdı. onu panoya astı ben kalkıp aldım ordan. peki bu neydi şimdi?

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• yürüyün gidin ya... kağıda ismimi yazdı ne yaptı bana baktı ne yaptı yanımda geçti ne yaptı herşeyden bir anlam çıkarmaya çalışmayın sevigili aramıyorsanız yada karşındaki kişiden hoşlanmıyorsan hoşlanıyorsanda bunuda açıkça dile getir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 1. sınıftaydım ... arkadaşım bi kıza yapmıştı aynısını :/

0|1
    0|0
  • HALA anlamadın mı seviyor seni:büük aşaklar yada aşklar çogu zaman kavga ile başalar ayda karsı tarafın ilgiiisi ile başlar :D

0|0
    0|0
  • Belki Seviyordur Belki Makarasına Yapıyordur Kim Bilir (:

0|0
    0|0
  • İlanı aşkın deişik bir versionu hahaha keşke bende yapabilseydim:( bak şimdi üzüldüm offf niye ben yapamadımki.

0|0
    0|0
  • Ergen ilişkiler böyle oluyor işte yapıcak bişey yok...

0|0
    0|0
  • önceden ne yaptıysa oydu

0|0
    0|0
  • Almamalıydın bence.

0|0
    0|0
  • aptalca bi yalakalık

0|0
    0|0
  • ateş bacayı sarmış..hadi hayırlısı..

0|0
    0|0
  • ooooouuuuuwwwww yakında sex on the biç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Senden hoşlanıyor.

0|0
    0|0
  • bak guzelım bır erkek senınle geregınden fazla ılgılenıyorsa anlakı sana karsı bır ılgısı var boyutunu bılemem tabııı:)

0|0
    0|0
  • sen de beden egitimi dersinde esofmanini indir

0|3
    0|0
  • sen kendin kalp yap demissin o da daha ileriye gitmis..ikinizde flort edeceksiniz veya ediyorsunuz..

0|0
    0|0
  • hoşlanıyodur

0|0
    0|0
  • evlilik teklifi yapmışta sen anlamamışsın tee allahım yaa

0|0
    0|0
  • lise üni ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...