2 Tane 2 dambıl yeterli mi?

Dambıl çalışmalarına yeni başlıyorum ve merak ettiğim şey 2 kg dambıl çok mu basit gelir acaba gelişime yardımcı olurmu?

Güncellemeler:
dalgagececek olanlar başka yere yazsınlar ilk kez kullanacağım hiç bilgim yok diye sordum zaten

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• 2 kilo ile başlaman güzel ama sana önerim tek kolun ile en fazla kaç kilo kaldırabilirsen onun 6 da 1 ağırlığı ile yavaş yavaş çalışman çok daha iyi olacaktır yani hızlı hareket etmek yerine. çok yavaş olarak yaparsan hareketleri ve düzenli olarak gider isen ve ne kadar yaptığını da sayarak günlük üstüne biraz biraz daha koyarak çalış ve bir süre sonra 1 kg arttırmayı. dene. göreceksin kasların yerinden fırlayacak gibi belirgin ve güçlü olduğunu kendinde hissedeceksin ama biraz sabır ve gayret gerekli hemen olmuyor diye vazgecme ve hareketleri yapmadan önce biraz koşup vücudunu açarsan. daha kolay gelir Ve daha faydalı olur umarım başarı olursun

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İlk başlayış için az ama yavaş yavaş yükseltirsin sorun değil

0|0
    0|0
  • yenı basladıysan normal yavas yavas arttır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bende bu işle uğraşıyorum kardeşim 2kg çok az 4 veya 6 ile başla mesela 1 ay yap farkı gör

Önceden bilek güreşinde kızlara bile yenilirdim şimdi sınıfta beni yenen yok .)

0|1
    0|0
    • 6 kg aldım diyelim.ne kadar süre sonra yükseltmem lazım

• Sana şöyle anlatayım 2-3 ay arası sağlam kullan onları ama hergün yapacaksın vaktini ayır akşamları uygun olur ben bir müzik açıyorum bütün hareketleri yapıyorum sende dene :D

• teşekkürler

• 2 kg dambılı napıcaksın sen

2,5 lite su şişesiyle başla

sonra 6 kg al

sonra 10 sonra istersen pro takıl

0|1
    0|0
  • Yerden yukarı doğru kaldır.Kolunu hızlı hızlı kaldırma.Çenene çakarsın dambılı :D Sonuna kadar çek yani.Dümdüz olsun kolun ilk halde.

0|0
    0|0
  • hafif gelir 5 kg iyidir

0|0
    0|0
  • 2 harbiden az birader. ben 8 kilo ile başlamıştım.

0|0
    0|0
  • 8 yaşındaki çocuk için belki biraz yarar.Ayrıca sadece dambıl çalışarak bir yol kat edemezsin.

0|0
    0|0
    • Sadece dambıl ile bir yerlerini geliştiremezsin.Spor salonuna git ya da evine başka aletler de al.

• bende oluyor herkesin yapısı farklı benim vücudum 2 dambılla yaptığım çeşitli hareketlere tepki veriyor o yüzden genelleme yapma.

• Ben yaparım.

Yükleniyor...