Haftada kaç gün/ne kadar spor?

boyum 1.71

kilom 64

10 kilo vermek istiyorum. spora bugün başladım. haftada 3 günüm var yeterli mi? basen vb problemim yok genel olarak tümden incelmek istiyorum, özellikle üst kol kısmını inceltmek. haftada birer gün boşluk bırakmak iyiymiş sanırım?

ayrıca gittiğimde ne kadar süre spor yapmalıyım? 2-3 saat çok mu fazla olur? koşu bandı ve bisiklet en kolayıma gelenler.

yardıııım! :)

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• 10 kg i 1 yılda vereceksen, ki sağlıklı olanı yavaş yavaş vermek. Düşündüğün program çok sıkı.

1|0
    0|0
    • sıkı mı? valla ben 10 kiloyu 4 5 ayda vermeyi planlıyordum.. ayda 3 kilo sağlıklı olan değil mi?

koşu bandında 1 saat iyi mi?

• teşekkürler o zaman onu da ekledim listeme. son bir şey soracağım :) şu cornflakes tarzı şeyler kilo yapar mı, hadi diyet olanları da var ama... akşamları yememek lazımmış sanırım?

• Meyve parçacıklı veya çikolatalı tercih etmezsen ve kullanacağın süt light olursa sorun olmaz. Yulaf kepeği v.b. en az işlem görmüş olanları daha iyidir.

Erkekler Ne Diyor 4

• bir gün spor yap bir gün dinlen günde 1 saat 10 dakika iyidir

1|0
    0|0
  • bence spor salonuna git ucret ödemenden spor hocası ile konus sana program veriri:biz burada ne kadarda desek için rahat olmaz bence kanımca git spor hocasına ancak o seni tatmin edebilir biizm yanıtlarımız seni tatmin etmeyelibir:NE DEMİŞLER HER ZAMAN İŞİN UZMANINA DANIŞIN ZARARDA ETMEZSİN

0|0
    0|1
  • sana onerebilecegim uzman .tv ye girip orada vucut gelistirme hakkında videoları izleyip uygulaman ;)

0|0
    0|0
  • Yeterli 3 gün.Spor salonuna git ve oradaki hoca ile program yap.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Haftada 3 gün 1 saat yürüyüş yeterli olur.

1|0
    0|0
  • haftada 3-4 ideal bence de:)

0|0
    0|0
  • Zaten spor salonları 3 gün oluyor genelde. Normalde haftada 3 gün..

0|0
    0|0
Yükleniyor...