Beşiktaş Uefa avrupa liginde çeyrek finale çıkar mı?

Liverpoolu eledikten sonra son 16 da çektiğimiz Belçika temsilcisi Club Brugge ile oynayacak maçlarin hikayesi nasıl olur?

• Besiktas turu atlar
    A seç
  • Club Brugge turu atlar
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
1236

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Belçika futbolu yükselişte.
    Ama beşiktaşımıza rakip olamazlar. en az liverpool maçı kadar önem vererek koşarak yardımlaşarak turu geçeriz Allah'ın izniyle.
    Not: Galatasaraylıyım ama ilk önce Türk'üm.

6|5
    0|1
    • Keşke herkes senin gibi dusunebilse

• farkımız bu işte biz türkü desteklerız onlar avruypadakı rakıbımızın atıkılarını takınıp giderler lig maclarına :)

• Bende galatasaraylıyım ama beşiktaş hakediyor bir çokşeyi

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• Cikar bence

1|2
    0|1
  • ♥Beşiktaş turu atlar

0|2
    0|0
  • Belçika takımlarını pek bilmiyorum ama Beşiktaş'ın şu sıralarki performansını düşünecek olursak, maçı alabilirler.

0|1
    0|0
  • Beşiktaş turu atlar..

0|1
    0|0
  • Olabilir..

0|1
    0|0
  • Besiktas turu atlar

0|3
    0|0
  • tabi ki yeneriz ne saçma soru

0|1
    0|0
  • BEŞİKTAŞK ULAN

0|2
    0|0
  • Besiktas turu atlar

0|1
    0|0
  • Tabiki BEŞİKTAŞ

0|1
    0|0
  • Beşiktaş yener

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 35

• Turun favorisi Beşiktaş ama ondan sonraki turda işi zor. Bu arada kendi takımının Avrupa mücadelesinden daha çok Galatasaray'a laf sokma çabasında olan Beşiktaş'lı arkadaşlara bir sözümüz olsun Galatasaray Avrupada en çok başarıyı getirmiş ve en çok tanınan Türk takımıdır dolayısıyla Galatasaray kimsenin başarısıyla üzelmez kimsenin başarısızlıklarıylada övünmez.

0|1
    2|1
    • Cevabın güzel ama burada polemiğe girilmesi o n bu soruyu acmadim o yüzden polemiği başka yerlerde yapın

• Polemiği diğer Beşiktaşlı arkadaşlar yapmış bize bayram fransızlara yas ne demek. Biz bu fransız kelimesini hangi maksatla ve kime söylendiğini çok iyi biliyoruz keşke bazı arkadaşlar bizle uğraşacaklarına Burugge ile uğraşsalar.

• Her gsliye fransız denilmez üstüne alınan yanlış ama kalkıp rakibi desteklediğini açık açık söyleyene saygı gostermem

• fotocdncube.fanatik.com.tr/.../fft104mm3508505.jpg Kurada beşiktaşı çeken brugge yöneticileri temsili değildir :))) Futbol bu eleriz eleniriz önemli değil ama bu korkuyu saldıysak 1-0 öndeyiz hertürlü :)))

1|1
    0|0
  • Normal sartlarda eler diyorum yani rakibi liverpool kadar ciddiye alirsa besiktas rahat eler.

0|1
    0|1
  • Liverpool'u eledik.

Club brugge liverporldan daha kötü bir takım Beşiktaş rahatlıkla atlayacak turu..

Allah izin verirse.

0|1
    0|1
  • BENCE atlarız...
    Sonra. ..
    Sonra kim çıkarsa çıksın o hava ile hepsini alt ederiz EVELALLAH ;)
    Hadi be BEŞİKTAŞ ım bize burada bir BENCE yazdır... ;-) :-)

0|1
    0|0
  • Final oynar denilen takımlardan birini eledik biz aynı ciddiyetle devam ettikten sonra hiç sıkıntı olmayacağını düşünüyorum

1|1
    0|1
  • Besiktas turu atlar

0|1
    0|1
  • Liverpool maçında ki konsantrasyon ve performansla avrupa da deviremeceğimiz çok takım yok. Rakibi gözümüzde çok küçük görmemeliyiz. Oyun disiplininden taviz vermemeliyiz.

1|1
    0|1
  • mantikli olan, olması gereken. takim değerleri Kağıt üstünde gözüken değerler. gönlümüzden geçen. ilk maçta deplasmanda Beşiktaşımızın 4-0 vb bir skorla dönmesi :)) eze eze yenerek gelmesi :)

0|1
    0|0
  • Kolay rakip elersiniz gibi geliyor.
    Ama inşallah bruge kazanır, he olmadıı wolfsburg gelsin

0|2
    1|1
    • İnşallah derken? Cokmu mutlu olacaksin

• Tamam kardeş senin doğrun sana Ben çok takilmiyorum artik ara sıra giriyorum onda da sidik yaristirmayim

• Benimde senden farkim yok biladerim, sadece sordun cevapladim yoksa banane gokhandan ondan bundan

• Beşiktaş bruggeye atlar

0|1
    0|0
  • brugge e oy veren arkadaşlar Belçikalı mı? yoksa onları bu kadar çapsız yapan şey kendi takımlarının sahada Beşiktaş'a yapamadıkları mı? Ayıp size ayıp, takım tutmadan önce adam olun... BEŞİKTAŞ ULAN

0|1
    0|0
    • İcerideki fransizlarin heveslerini girtlaklarinda birakmak bizim isimiz

• Brugge bu sezon avrupa liginde çok iyi işler yapmış takım ama onların direncini ne kırar son zamanda yaşadıkları sakatlıklar adamlar bizimle eşleşti en iyi 2 as oyuncusunu sakatladı BEŞİKTAŞ'IN ismi yetiyor artık sakatlanmaya :D

0|1
    0|2
  • Besiktas turu atlar

0|1
    0|0
  • Kartalim duzgun oynar sakatlik olmazsa aliriz maci

0|1
    0|0
  • Trabzonspor'lu olarak.

İnşallah çıkar,

0|1
    0|0
  • Turu geçer de ondan sonraki rakip önemli. Wolfsburg ya da Roma çıkmasa iyidir.

0|1
    0|0
  • Mınnaabilekoruuz -_-

0|1
    0|0
  • beşiktaş İstanbul'da taratarla baskıyla azimle mücadeleyle alır o maçı

0|1
    0|0
  • Beşiktaşı destekliyom

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam