Aldatıldım ve kendimi rahatlatmak için ben de aynısını ona yapıyorum sizce ne kadar doğru?

Eşimin beni aldattığını 1 ay önce öğrendim.sorunu hallettk söz verdi ve kendini affettrcğini söyledi.bende şans verdim.ama onu hiç bi şeklide cezalandırmadım.eşim evdeyken bazen bazı harektleri bazı sözlerinden dolayı önceki yaptıkları aklıma geliyor. hele de evde yokken işe gittiğinde evde tek kaldığım için aklıma geliyor beni aldattığı,onu yakaladığm ve aldatmayla ilgili ne yaşadıysak.ama sürekli aklıma gelmiyor.bazen.unutmaya çalışıyorum çünkü. onun yaptığını unutmak için,içimi rahatlatmak için,resmimi bi oyun sitesine koydum ve orda öylesine sohbet edyorum erkeklerle.ama eşimin haberi yok tabi.böyle yapınca rahatlıyorum o an,intikam almış gibi oluyorum sanki.o bana yaptı bende ona yaptım diyorum kendimi suçlu hissediyorum,ama sonra pişman oluyorum böle yaptıma.kendime yakıştıramıyorum. eşim eve geldiğinde onla çok iyi oluyoruz mutluyuz ama o gidince bazen ne oluyosa oluyo şeytan giriyo sanki.eşime söylesem daha mı iyi acaba,ben şu sebeplerden dolayı böle şeyler yaptım desem beraber mi çözüm arasak?sizce bu yaptığım ne kadar doğru,sizde olsanız ona ceza olsun diye böle bişy yaparmydınız ? kendinizi rahatlatmak için benim yaptmı yapar mıydınız?eşinizle çözüm arar mıydınız bu soruna?ltfn sorduğum soruların hepsine cevap verin,fikirlerinize çok ihtiyacım var

0|0
8|18

En İyi Erkek Görüşü

• Hayirli Aksamlar dilerim .

Anlatdigin olay bir Bayan icin cok Agir bedel. Her nekadar Erkekler ince düsünmesede Sana

yasitilan bu Aci affedilmesi zor aci ve Yüreginin nekadar aci cekdigini hissediyorum ve Esinin

her Evden cikdiginda Icin icini Kemirdiginide biliyorum .

Önemli olan böyle durumlarda bilincinde olmasi gereken Evliliginizin Artilari Eksiklerini göz önünde bulundurman. Ona göre gelecek icin kararlar almalisin.

Sen Kocandan intikam almak isdedigini Yazmisin.

Soruyorum sana degermi , Yüreginde Tasidigin Onurun, Gururun ve Kisiligini böyle basit bir sekilde feda etmen kaybetmen.

Farz edelim bir Erkekle intikam aldin Mahsum yazismalarin olacak sonra belki o kisinin ilgisi alakasindan hoslanacaksin Bulusacaksin er yada gec sonra büyük ihtimal onunla birlikde olacaksin gaza gelip Intikam alacaksin yaa . ( Ama O Sevmedigin Senin icin degersiz olan kisi yani Internetden Tanidigin Adamin altina yattikdan sonra Seni var eden degerleri kaybetdigini fark edeceksin Agliyacaksin kim icin Tanimadigin bir Insani bukadar yakinina sokdun. Bir Erkekle yatmak demek kadin icin ( Senin Vücudunun icine giriyor ) yani kisacasi Yapma derim.

Bakdin Tasiyamiyorsun Yükünü ozaman Kocandan ayril vehaut bir Müddet Ailenin yanina git uzaklas Duygularinin icinde Sevgi Olunca Insanin Akli calismiyor perisan oluyor Insan kendini Taniyamiyor o yüzden biraz Uzaklas ortamdan ve Düsün Gelecegini.

Hayat Zor Insanlar göründükleri kadar Mahsum Insanlar degil aralarinda bir kac Tane iyi olani var.ama Onlarida bulmak bu zamanda Zor...

Hayat nezaman Anlam kazaniyor biz insanlar iciin Sevdigimiz Insanin Kollarinda oldugumuz an .

Umarim anlata bildim Sana ...

Lütfen yanlis yapma Lütfen Sonunda Yiikilan Sen olursun.

0|0
    0|0
    • İlerde evlenirsem ve sonradan bir şekilde kocam aldatırsa planım bu.İki sevgilim aldatmıştı.Onları takmadım.Ayrıldım gitti.Ama kocam böyle yaparsa, bedelini de aynı şekilde öder!

• Benim Insanim ne merakli Bedeler ötetmeye.

Ozaman Her yasadiginiz Kötü Olaylarda birileri Bedel Ödesin Insanlara Sen bisey yapsanda yapmasanda herzaman bir sekilde yapdiklari yanlislarin Bedelini öderler bundan emin ol.

Bedel ötetdin Esini Aldatdin ne farkin olacak Senin.

Biraz düsün derim Angelofdevil yazmadan. Hayat nekadar zorda olsa hayatini yönlendiren Sen oldugun icin birazda hayatyi kendi elinde ve Kendin icin yapiyorsan Biseyler yap ama Intikam hic bir Insana yakismayan Cirkinlik

Erkekler Ne Diyor 17

• Yaptığın aynısı değil ama rövanş almak seni gerçek anlamda rahatlatmaz daha da huzursuz yapar. İçini kocana dök ama sen aldattığın için bende seni aldattım deme sonra üçüncü sayfadan senin haberini okuruz.

0|0
    0|0
  • Bu duygudan kurtulmanın yolu psikolojik destek almadan geçiyor. Biz ne kadar söylesek, tavsiye versek boş olur, yazdığımızla kalırız.

0|0
    0|0
  • bir evlat annesinden utanmamalı,lutfen evlatlarınız için yasayınız

0|0
    0|0
  • bence söylememelisin sonuçta seninkide bir tepki ama biran önce böyle şeyler yapmayı bırakmalısın kadınlarla erkekler arasında ki fark bu konuda bayanlar affedici olur ama erkekler bunu asla beceremezler eğer söylersen evliliğine zarar verebilirsin ama benden sana gözünü kocanın üstünden ayırma aynı şeyi tekralamasına izin verme ve birlikte olduğu kadında senden fazla ne bulmuşsa onun için kendine o bakımı yap.

0|0
    0|0
  • henüz sevecek yaşta değilsin. Hoşlanacak yaştasın. Hoşlantılarının esiri olduğundan onu kaybedince aynı tepkiyi veriyorsun. dedim ya sevecek yaşta olsaydın bu gün bunları yazmıyor olurdun...

0|0
    0|0
  • bence kesinlikle terapist desteği almalısın. tek başına bu durumu atlatmak aldatılan için çok zordur. onu asla tam olarak affetmeyeceksin ve hep kendinle mücadele edeceksin. bu da seni çok yoracak. bundan kurtulmanın en iyi yolu birlikte terapiste gitmektir. eğer bursada yaşıyorsan iyi bir terapist tavsiye edebilirim.

0|1
    0|0
    • yok burada yaşamıyorum,siz olsanız aldatılsanız,sizin de içinizden geçermiydi böle bişey yapmak

• zaten öyle yapınca o kadr huzursuz oluyorum ki anlatamam neden yaptımı da tam olark bilmiyorum

• herkes hatalar yapar( eşin için diyorum) mühim olan bu hatasından ders alması ve bir daha yapmamasıdır. eğer ona inanıyorsan ondan intikam almaktan vazgeç. affet ve yolunuza devam edin. ya bitir ya da affet ve tamamen unut.

• Onun seviyesine inme derim

0|0
    0|0
  • döv

0|0
    0|0
  • Senin yaptığını yapmazdım.Ya ayrılırdım ya da; ya da sını bilmiyorum.

2|0
    0|0
    • bıktım seninle aynı fikirde olmaktan. artılıyorum başka bir şey yazamıyorum. neyse gittim

• ayrılamazdım seviyorum o da beni seviyo ama yaptı bi kaçkere benden gizli şeyler uyardığım halde

• Tamam anlıyorum seni.Sevdiğini ve onun da seni sevdiğini.Ancak o aldatılmayı unutmaya çalışırdım ben de ama öyle şeyler yapmazdım.

• sadece başliğa yorum yapiyorum çok uzun yazmişsin:)

hatayi hata ile telafi etmek doğru değil bu işten kazançli çikarn kişi sevgilini aldattiğin kişi sadece.ilerde pişman olucaksin

0|0
    0|0
  • onun yaptığını sende yaparsan ondan bi farkın kalmaz. insanın erdemlisi sevdiğinin hataısını örtbas etmek ve hoş karşılamakdır. şayet tekrarı olursa ayrılmalısın...

0|0
    0|0
    • bundan öncede buna benzr şeyler olmuştu zaten,gizli saklı şeyler. ama ayrılamam işte seviyorum o da seviyo ama yapıyo anlamıyorum

• eşin doyumsuz biri sanırım. ayrıca seven insan kesinlıkle aldatmaz. sende sorun var arkadaşım

• Baya uzun yazmışsın ama sonunda son cümlenin noktasını gördüm.

-Seni mi aldattı. Vay salak adam vay.. Bu güzelliğe yapılır mı bu ? Bence sen aldatma..

0|0
    0|0
  • bence acele etme ya çokk sewiyorsan sabır ii olur ama sen kesin eminsen ki o seni aldatmış sen onu aldatammassın çünkü sen onunla heç çıkmamışsın zaten kimi aldatıyon

0|0
    0|0
  • bence cok yanlıs bısey yapıyorsun herseyı karsılıklı yapmamanız lazım yoksa o ılskı yurumezz

0|0
    0|0
    • sen oolsan benim yerimde aldatılsan,içinden gezmezmiydi aynısı ona yapmak

• ole duygular gecerdı ama sabrederdımm nerdeysee senın yasadıgın olayları bende yasadım sayılır bı tarafa bısey yapıyorsaa dıger taraf alttan alası lazım

• kaliteni düşürürsün sadece.

0|0
    0|0
  • serefsizlige kasarlikla cvb veriyorsun ikinizde asagiliksiniz nokta

0|0
    0|0
  • 18 yaşında evli aldatılmış aldatıyor yuh artık.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• kötülüğe iyilikle karşılık vermen en güzeli bence Allaha dua et eşinn yaptıklarını unutman için bidaha yapmaması için mutlu huzurlu bi aileniz olması için zaten mutluymuşsunuz bence şeytana uyma bağımlılık yapıp daha ileriye gidebilirsin eşini kaybetmeyi göze alabilir miyim diye kendine sor

0|0
    0|0
  • şahsen yapmazdım. ayrılırdım eşimden.. yenilir yutulur hazmedilir bişe değil aldatılmak. çok sevdiğim adam tarafından aldatılmıştım zamanında.. anında ayrıldım.. ve şuan birlikte olduğum adamla gayet mutlu bir şekilde evlilik yoluna ilerliyoruz. yapma. yanlıs yapıyorsun..

0|0
    0|0
  • Daha büyük bir aldatma beklerdim.Oyun sitesine fotoğraf koymakla olmaz.İkinizin yatağınızda başka bir adamla aldat bence.

0|0
    0|0
    • Nasil bir Cevap Arkadasim bu yaa Aklin nerde Senin Senide Sevgilin Aldatti anlasilan Duygularinla yani Nefretinle yazmisin . Yazik degilmi Kiza..

Hangi mantik bu yaa

• Her insan hata yapar, eğer pşman olmuşsa ve şu an sana sadıksa unutmaya çalış geçmişi. Ve onun yaptığı şeyi sen ona yapma, seninki aldatma bile sayılmaz ama yine de hırs, öfke ve gurur için kendinden ödün verme.

0|0
    0|0
  • ben ya boşardım yada aldatırdım. ama siz o asamayı atlatmıssınız bence psıkologa gıdın en yararlısı

0|0
    0|0
  • ondan bi farkın yok bence gayet uyumlu bi çiftsiniz

0|0
    0|0
  • o sana birdaha yapmayacagım demis sende bunu kabul edip devam etmissin simdi onu aldatıp intikam almak dogru olmaz.

0|0
    0|0
    • ama bundan öncede bi daha yapmam böle şeyler gizli bişey yapmam demişti,yine yaptı yine yaptı. bu son söz verdi,aslında inanıyorum tutacak bu sefer gibi geliyo sözünü,ama bende yapınca iyi olmuyorum zaten çok huzursuz oluyorum

• erkekler aldattımı bu son olmaz, kanında geninde vardır onun bir daha aldatır , birdaha , birdaha eger ekonomik ozgurlugun varsa bosan ama yoksa artık sozune guvenmekten baska caren yok, birde huzursuz oluyorsan yapma birdaha aldatmaya calısma etik degil bu.

• Yanlis. O karaktersiz oldugunu gostermis sende onunla ayni seviyeye inme.

1|0
    0|0
Yükleniyor...