• Sor
  • Bence

Bayramda ne giyilir arkadaşlar?

Arkadaşlar ben her zaman giyim konusunda kararsız kalıyorum çok özen gösteririm çünki giysime, çok giysim var ama ne giyceğimi bilmiyorum.Birşeyler almaya da çıkabilirim, sizce ne gibi şeyler alıyım?

Güncellemeler:
Arkadaşlar renkleriyle birlikte yazarsanız sevinirim. Renk uyumu da önemli benim için.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• ben tarzımı değiştirmiyorum. kot üzeri düz beyaz gömlek :)

• Aynen oda iyi bak beyaz gömleği hakketten severim bende.Tuttum seni +1 :)

• Öncekileri Göster
    • Neden :D

• yoğun istek :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Kot ya da kumas pantolon giy uzerine de gomlek. Daha marjinal olmak istersen, dar paca renkli(kirmizi veya yesil)pantalon giy uzerine bir gomlek ya da tek renk bir tshirt giyip icine sok uzerine de su hani askilar oluyor ya dede askisi gibi onlardan giy ya da triko bir hirka veya yelek. Ama icteki tshirt tek renk olmali siyah veya beyaz olursa hos olur.

• Tmm dikkate alıcam bu dediklerini.
      Teşekkürler.

• şu dar paca renkli pantolonlardan nerde bulabilirim sevgili Diable?

• Taksim,Kadikoy falan bolca vardir buyuk ihtimalle zara ve littlebig'te de var ama oradakilerin fiyatlari taksim ve kadikoye gore daha pahali olur tabi

• Facebook Boyner online sayfasındaki kombinler benim çok hoşuma gitmişti ordan bakabilirsin bu bayram için:D

• :D:D:Dd.d: iyi akıl ettin bak bu bayramı bende ne yapıcam diye düşünüyodum

• kot pantolon üzerine gömlek beyaz ya da mavi çizgili de olur boyuna çizgili olsun ama üstüne de bir kazak atarsın hem spor olur. hoş da olur

• Evet mantıklı.Teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...