Fenerbahçe-Galatasaray Maçı Sizcede Berabere Bitmezmi?

Ben bir Beşiktaş'lı olarak bu maçın berabere biteceğini düşünüyorum ve Oylede umuyorum Tabi Fenerbahçe kazansada bizim işimize gelir fakat Galatasaray galip gelirse işler hiç iyi olmaz ben bu maçın berabere biteceğini düşünüyorum skor tahminim 1-1 goler:Kuyt ve Sneijder

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeş kardeş puanları paylaşır bunlar

0|1
    0|0
    • Balıkesir maçını kazansak bu hafta bizim için süper olurdu

• Son dakikalarda DemBaba bin bile kosacak hali kalmamıştı neyse alismamiz lazim buna çünkü uefada yapacak çok işimiz var

• Uefada başarılı olalımda ligi kaybetsekte olur ama şu renkliler 4 . Yıldızı takmasınlar istiyorum çünkü havalarından geçilmez bunların Uefada başarılı olalım bide Kadıköy ve Arenada bunlara bir ders verirsek tamamdır

Kızlar Ne Diyor 4

• Cincon zaten beraberliğe yatacak
    Kadiköyde 1 puana seviniyor ezikler

0|0
    1|1
  • fb evinde puan farkı varken kaybetmez.

1|1
    1|3
    • Bende öyle düşünüyorum ama üzerlerinde baskı var bence kazanamazlarda

• Aslında fb galip gelirsede bizim işimize gelir ama moral bulurlar özellikle Gs kazanırsa ozguvenleri tavan yapar buda iyi olmaz en iyisi beraberlik bence. Geçen haftaki Balıkesir maçını kazabsaydık çok iyi olacaktı

• Geçti o maç hayıflanmak geri getirmeyecek kaybedilen puanı. gs nin önünde de bizim önümüzde de zorlu deplasmanlar var biz puan kaybetmeyelimde sonrası hayırlısı.

• Olabilir gs kazanamayacağı bildiği için beraberliğe yatacaklar

0|0
    1|0
  • Hayır bitmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bence de 0-0 ya da 1-1 biter o maç

0|1
    0|0
    • Bence maçta gollet olur bende 1-1 biteceğini düşünüyorum ve ilk golüde Galatasaray atar

• Tabiki bitebilir olmayacak birşey değil en kötü berabere bitsin zaten.

0|0
    0|0
  • FB alacak tabıkısıde

0|0
    0|0
    • İnşallah renklilerden ikiside kazanamaz

• Top yuvarlak bilemessin.

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0