B-fit ' e gidenmed kay ayda kaç kilo verdiniz?

b-fite gitmiş olanlar yeni başlayanlar kaç ayda kaç kilo verdiniz filan bilgilendirebilir misiniz

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben gittim böyle saçma bir yer görmedim her gün aynı hareketler ilkokulda ortaokulda beden dersinde yaptırılan hareketler. Orta yaşlı kadınlar sporun ''s'' sinden anlamayan hareketleri ezberleyenleri spor hocası diye başına diken bir yer işte. Parama yazık oldu ben kilo açısından da bir fayda görmedim. İlla spor salonu dersen iyi bir yere git ben yürüyüşün üzerine tanımıyorum.

0|0
    0|0
    • ben 2 gündür gidiyorum haraketler benim hoşuma gitti o gittiğin yere göre değişirde kilo bakımından sordum :)

• Ben 3 ay gittim. İlk ay 2 kilo verdim yediklerime de dikkat ettim. Diğer 2 ay kilo vermedim çok sinir bozucu oldu hopla zıpla sonuç yok. Bu yıl her gün 30-35 dk yürüdüm ayda 5 kilo verdim. B-fite devam etsen de haftada 4 kere 45 dk tempolu yürü gerçekten işe yarıyor.

• ya bakalım denicem umarım veririm

Erkekler Ne Diyor 2

• Bir ayda bir kilo aldım.

0|0
    0|0
  • Uydurma efenim bunlar kanmayınız.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• b- fit burdada var bende gıtmek ıstemıstım fakat dükkanın önünde oturan kılolu bayanlar goruntulerıyle kötu reklam yaptıkları ıcın vazgectım iyi ki de vazgecmısım bır tanıdık gıtmıs faydasını görememiş

0|0
    0|0
Yükleniyor...