Bunu duyunca bütün umutlarım soldu ve bütün gece ağladım, ne yapmalıyım?

Arkadaşlar ben bi çocuktan hoşlanıyorum çocukla hiç konusmadık ,benden 2 yaş büyük ve aynı okuldayız . Gerçekten bir ara onunda benden hoşlandığını düşünüyordum çünkü bakışıyoruz ve sık sık göz göze geliyoruz . Bunu bir arkadasıma söyledim oda hemen çocugun arkadasına anlatmıs . Çocugun arkadası : Evet güzel kız ama 2 yas var vede kısa boylu bence olmaz bu iş bende farketmiştim birşeyler oldugunu zaten demiş . bunu duyunca bütün umutlarım soldu ve bütün gece ağladım . Napmalıyım :( vazgeç demeyin lütfen çünkü olmuyor :(

Güncellemeler:
napmalıyım birşeyler olması için ? :(

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• boy uzatan topuklulardan falan giy lisedeyken 2 yıl biriyle bakıştım bende ama gitti başkasıyla çıktı 3 yıldır haber alamıyorum merak ediyorum ama kayıp salla başka birini bulusun :))

0|0
    0|0
    • mesela ben 164 falansam çocukta en fazla 175 176 yani . çok fark yok bana normal geliyor ama yinede öyle denince üzüldüm :/

• üzülme yahu üzülecek başka şeyin yok mu boşver elalemin oğlunu napacan ya..

Erkekler Ne Diyor 4

• bir kere daha cevap veriyorum illaki birşey olmasını istiyorsan git karşısına çık senden hoşlanıyorum de eğer ki kabul ederse mutluluklar ama kabul etmezse ...

0|0
    0|0
  • kendini beğenmişlerden uzak dur. herseyini anlatma.

0|0
    0|0
  • Ağlamamalıydın bence.

0|0
    0|0
  • ühühühü çoq üsüldüm

0|0
    0|0
    • yhaa Qızı üsmeee :( panpaa bhelki uhumudu vhardır yhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Kızlar Ne Diyor 3

• Yaw arkadasının söylediklerinin ne önemi var?

0|0
    0|0
  • Boyla ne alakasi var ki ? Ozguvenini hicbir zaman yitirmemelisin. Ozguvendir seni guclendiren cesaretlendiren ;)

0|0
    0|0
    • Evet çok tesekkürler peki napmalıyım yani çocukla nasıl iletişime geçebilirim ? vede bakmaya devam etmelimiyim yoksa hiç gözgöze gelmemeye mi çalışıyım ?

• cbir kızın bir erkeğe açılması hoş değil denedim oolmuyor. sen bakmaya deam et o da sana bakacaktır ama bir müddet sonra bakmayı kes bakıcaksanda gizlice bak ne arkadaşları ne de o görsün. erkekler kovalamyı sever

0|0
    0|0
Yükleniyor...