Ahmet çakar mı Rıdvan dilmen mi daha iyi yorumcu sizce?

Ahmet çakar mı Rıdvan dilmen mi daha iyi yorumcu sizce?

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bana göre ikisi de değil şahsen Ali Ece, Mehmet Demirkol ikisidir benim yorumcularım lakin ikisi arasında kıyaslama yapacak olursak Rıdvan Dilmen derim.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 9

• İkiside değil ama illede biriyse Çakar daha iyi :) Altta zaten Ali Ece vs yazılmış bunlara ilaveten Kaya Çilingiroğlu Hakan Ünsal gibi yorumcularıda beğeniyorum Erman hocada iyi.

0|0
    0|0
  • gerçekten futbol konuşan ve işin teknik taktik kısımlarını yorumlayan Rıdvan dilmen tabi :) Ahmet çakar daha çok olayların arka yüzüyle falan ilgileniyo futbolla çok alakası yok.. saçmalıyor çoğu zaman :D

0|0
    0|0
  • Rıdvan ıstemeye ıstemeye gerceklerı söylerken cok komık oluyo. Ahmet çakar rıdvana göre daha samimi v gerçekçi

0|0
    0|0
  • Ahmet Çakar, algı operasyonu yapmada bir numara. İşine geldigi gibi konuşuyor. Aslinda çok akilli bir adam gerçegi konuşsa herketen iyi bir yorumcu olabilir. Rıdvan, başlarda tarafli gibi gelse de gozumde genelde objektifligini koruyor.

0|0
    0|1
  • En sevmediğim yorumculardan biridir Ali Ece.. çok konuşuyor usta adam :) bu ikisi arasında tercih yapacak olsam Rıdvan Dilmen derdim..

0|0
    0|0
    • kardeşim boş konuşuyor ama rıdvan ve ahmetten bilgili. Adam sürekli kovalıyor. Rıdvan ve Ahmet ezberlemişler bir türkü, hep aynı hikaye. ;)

• program öncesi ezberliyor büyük ihtimalle o bilgileri

• Ya ahmet cakar kim ya guldurmeyin beni ahahah adam bikini giymedi ya fenerbahce camiası unutmadi bu olayi ayrica futbol disinda her turlu yorumu yapiyor adam.

0|0
    0|0
    • Rıdvan da yanlı yorumlar yapıyor kardeşim..
      onu ne yapıcaz ;)

• bak güzel kardeşim, ilk yorumum da da kardeşim dedim sana çünkü kardeşimden bile küçüksün. senin futbol diye bildiklerini ben unuttum. bir insan hep yanlı yorum yapıp hemde doğru konuşamaz. senin anlayabileceğin tarz da anlatim. sevgilin olup da dünya da benim sevgilimden güzeli yoktur demek gibi birşey bu. sadece senin için doğrudur çünkü yanlı bir tutumdur bu.
      bir insan yancı (rıdvan) olup da doğruları konuşamaz. Ancak izin verilenleri anlatır.
      Beyin yaşına gelirsek aldığın terbiye edep ve ahlak seni olgunlaştırır. Umarım bu yaptığın hatalar zincirini tekrarlamazsın, hayatında. kal sağlıcakla..

• Ahmet çakar diğerleri korkak yanlı yorum yapıyolar birde

0|0
    0|0
  • ahmet çakar adam değil ağa boş o adam boş tınnnn tınnnn rıdvan olumlu

0|0
    0|0
  • Ahmet.

0|0
    0|0
Yükleniyor...