Dünyanın en iyi kadrosunu kursanız ilk 11 de kimler olurdu?

Not: kadrolar sadece güncel futbolculardan kurulu olsun...

Benim kurduğum kadro : link

böyle bir takım olsa kolay kolay yenebileceklerini sanmıyorum özellikle defans berlin duvarı gibi oldu

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• kaleci: Buffon

sağ bek: Maicon

sol bek: Patrice Evra

stoper: Giorgio Chiellini, Pepe

orta saha: Steven Gerrard, Yaya Toure

10 numara: Andres İniesta

Sol forvet: Ronaldinho

Sağ forvet: Kaka Leite

Merkez forvet: Thierry Henry

şimdi bu güncellerden oluşturduğum bi kadro ve senin hiçbir oyuncunu kullanmadım. ama bu adamlardan Ronaldinho, Henry, Kaka ve Gerrad'ın dönemleri geçti yaşlandılar... ama şunu söyliyim eğer 2 takımında en formda halleriyle karşılaştırırsak bu kuracağım takım senin kadronu yenebilirde. çünkü 2 dönemi izlemiş birisi olarak bilenler bilir, Ronaldinho C.Ronaldo'dan, Henry'de Arsenal'deki haliyle şu andaki dünyanın en iyi forvetlerinden çok daha iyiydi. orta sahamda seninki kadar sağlam ve savaşçı hatta topa daha çok sahip olurum. ayrıca Kaka ve İniesta'da pres ve baskı yaparak defansa yardım edeceklerdir. İniesta oyun temposunu yönetip pas organizasyonunu sağlayacak, Ronaldinho'nun yaratıcılığı, şovu ve ayak çabukluğu Kaka'nın dikine dribblingleriyle defansı zorlar, Henry'le duvar pasları ve çalımlar eşliğinde defansı bakkala yollayıp, işi bitiririm.

0|0
    0|0
    • seninkide iyi kadro ama ronaldinho ve kaka, messi ve ronaldo kadar olamadılar hiçbir zaman bana göre (en iyi zamanlarını bende biliyorum) iniestaya hiç sözüm yok mükemmel bi oyuncu özilden iyi diyebilirim, henry evet falcaodan iyiydi, yaya toure xabi alonso veya swaynştaygerden iyi değil, gerarda laf yok ama defansif anlamda pek iyi değil, defansa ve kaleciye laf yok ama hücum hattım seninkinden iyidir şimdi birbirimizi yemeyelim :D

• bana görede sen Ronaldinho'ya C. Ronaldo kadar olamamış diyosan bende senin futbol bilgin olmamış diyorum, otur bakış açını bi daha gözden geçir derim. Ronaldinho Barça kariyeri yanında Dünya Kupası kazanmış bi oyuncu, aynı şekilde Thierry Henry hem dünya hem avrupa kupası kazanmış bi oyuncu. C.Ronaldo ve Messi Dünya Kupasının yanından geçememiş oyunculardır. forvetinde sadece Messi Kaka'dan daha iyidir. yani futboldan anlayan birisine göre hücum hattının benimkinden iyi olması imkansız.

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 8

• Kale: Casillas

DefanRamos, Puyol, Pique, Terry

Ortasaha: Xavi, Inıesta

Sol açık: Ronaldinho

Sağ açık: CR7

İleriye dönük ortasaha: MESSI

Santrafor: Benzema

0|0
    0|0
  • casillas

ramos pepe lahm

bousquets

xavi iniesta

messi ronaldo robben

falcao

0|0
    0|0
  • kalede sabri defans 4lüsü sabri sabri sabri sabri ortasaha 3lüsü sabri sabri sabri forver 3lüsü guiza guiza guiza

0|0
    0|0
  • Kalede: Cech

defans:clichy pique pepe alves

orta s:xavi iniesta gerard

forvet:messi ronaldo robben

0|0
    0|0
  • Kaleci: Casillas

DefanGökhan Gönül-Sergio Ramos-David Luiz-Bale

Orta Saha: İniesta-Mesut Özil-Arda Turan

Forvet: Ronaldo-Messi

0|0
    0|0
    • bale bek değil ama ya daha çok sol kanat olarak oynuyo

• fena yenerim:)

• Senin kadroya Schweinsteiger yerine İniesta oynasın tüm Dünya Liglerinde namağlup gider puan kaybı bile zor :D

• kalede lev yaşin defans Franz Beckenbauer Franco Baresi Bobby Moore orta saha Johan Cruyff gerd müller rumenike forvet pele messi maradona

0|0
    0|0
    • Not: kadrolar sadece güncel futbolculardan kurulu olsun... yazmıştım ama neyse

• gerd müller efsasne dehil :)

• efsane olduğunu biliyorum ama maradona kadar bile konuşulmadı eskilerden en çok maradona pele, cruyff beckenbauer konuluyordu ve bunların hiçbirisi bi messi etmez

• kalede casillas,defans alves,ramos,pepe,marcelo,ortasaha xavi,bastian,iniesta forvet,ronaldo,messi,falcao...

0|0
    0|0
  • Ben tek siz hepiniz derim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...